Ludzkość zawsze stara się, aby jej życie było bardziej produktywne, łącząc biznes z przyjemnością. To właśnie z tych rozważań powstało słowo połączenie z płcią.

Przeziębienie

Są na przykład fani leczenia przeziębień z seksem. W tym przypadku konieczne jest bardzo wyraźne rozróżnienie między użytecznym a szkodliwym.

Jeśli mówimy o łagodnym zimnie, ledwo zauważalnej niedyspozycji, to seks jest bardzo podobny. Co więcej, jego korzyści na tym etapie choroby potwierdzają szwajcarscy lekarze.

Sędzia dla siebie: uprawiając seks, wzmacniasz wentylację dróg oddechowych, krążenie krwi, aktywnie się pocisz, mimo wszystko, poruszaj się i ładuj pozytywne, atletyczne podejście do walki z chorobą. Jest to zdecydowanie pomocne.

Całkiem inna sprawa to leczenie przy pomocy grypy płciowej lub przeziębienia z wysoką gorączką. Po pierwsze, grypa - To niebezpieczna choroba, niosąca konsekwencje. Możesz dostać komplikacje, a twój partner - chorobę w aktywnej formie. Po drugie, w wysokiej temperaturze każdy ładunek jest przeciwwskazany (a płeć, podobnie jak sport, jest także obciążeniem), ponieważ organizm musi gromadzić siłę, aby zwalczyć chorobę.

Uprawiając seks z grypą lub gorączką z gorączką, po tym poczujesz się złamany i wyczerpany, a choroba, wykorzystując to, zacznie się rozwijać.

Seks analny i hemoroidy

Istnieje przekonanie, że homoseksualiści, uprawiający seks analny częściej niż inni, wcale nie cierpią na hemoroidy. W związku z tym niektórzy decydują się na leczenie analnej choroby odbytu. Lekarze, widząc wynik najgorszego możliwego samoleczenia, przylegają do głowy, ponieważ mechaniczne działanie słabych, zapalnych naczyń jest nie tylko szkodliwe i nie przyczynia się do leczenia, ale także bardzo bolesne dla samych pacjentów.

Gdzie jest korzyść?

Ale mimo wszystko, z wyjątkiem stosunku płciowego w leczeniu chorób, można uprawiać seks seks na zimno Zapobiegawcze utrzymanie wielu dolegliwości. Przede wszystkim jest to męskie zapalenie gruczołu krokowego. Seks dwa razy w tygodniu - ryzyko raka prostaty zmniejsza się trzykrotnie. A jeśli mężczyzna miał operację prostaty, uprawianie seksu to najlepszy sposób na powrót do zdrowia. Aby zgadnąć dlaczego, nie musisz być lekarzem - poprawiony krążenie krwi miednicy, właśnie to, czego potrzebujesz do problemów gruczołu krokowego.

Ponadto seks, podobnie jak każdy inny rodzaj aktywności fizycznej, trenuje serce i wzmacnia naczynia krwionośne. Ze względu na fakt, że podczas stosunku impuls pulsuje dwukrotnie, ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych jest wyraźnie zmniejszone.