Kim są gejowie i czy ich zachowanie jest normalne, ludzie kłócili się przez wieki. Przez wiele stuleci miłośnicy miłości tej samej płci zostali wypędzeni ze społeczeństwa, uwięzieni, straceni. Teraz są znacznie bardziej tolerancyjni. Pozostaje pytanie: czy homoseksualizm jest chorobą czy normą?

Kim są homoseksualiści?

Pojęcie "gejów" ma wiele interpretacji. Uważa się, że etymologia tego terminu pochodzi od angielskiego słowa "beztroski, wesoły", którego znaczenie w jakimś historycznym momencie czasu rozszerzyło się i zaczęło oznaczać osobę oddającą się zmysłowości. Później przedstawiciele społeczności gejowskiej uznawani byli za nosicieli szczególnej tożsamości, byli członkami całej subkultury. Kim są teraz geje: tylko ludzie o innej orientacji seksualnej. Dziś nie są ani innowacją, ani otwarcie deklarują swoich preferencji, ani utajonym, utajonym homoseksualistą.

Przyczyny homoseksualizmu

Homoseksualizm: choroba lub po prostu zmienność seksualna - to jest to, o czym spierało się społeczeństwo od stuleci. Naukowcy twierdzą, że to zachowanie wcale nie jest dewiacyjne: w przyrodzie zwierzęta często również preferują swoje. Matka natura nie zrobiła wyjątku z ludźmi. Coraz częściej rodzą się geje. Czasami jest nabywany i zależy od wykształcenia.

Co to jest aktywny i pasywny gej?

W społeczeństwie przyjmuje się, odpowiadając na pytanie, jakiego rodzaju są homoseksualiści, dzieląc ich na aktywnych i pasywnych. Wśród osób homoseksualnych często dominują dominanty, to znaczy aktywne i naśladowcze - pasywne. W życiu seksualnym preferencje często się zmieniają, a role społeczne rzadko są podzielone na kobiety i mężczyzn, więc kwestia bierności i aktywności jest bardzo kontrowersyjna. Kim są aktywni geje i którzy są pasywni, zrozumiemy dalej.

Aktywny homoseksualista

Gdzie są aktywni geje, może to być trudne do ustalenia. Na zewnątrz często nie można powiedzieć, kim są te aktywa homoseksualne. Aktywni homoseksualiści mogą wyglądać brutalnie, więc często wyglądają jak heteroseksualni mężczyźni. Aktywność przejawia się w tym, że w relacjach miłosnych dominują one w partnerze i odgrywają rolę strażnika i opiekują się ukochaną osobą.

znani geje

Pasywny homoseksualista

Łatwo zrozumieć, dlaczego stają się pasywnymi gejami. Mężczyzna uznaje się za kobietę i chce działać jako słabsza płeć, pozwala na opiekę domową, aw łóżku - na dominację partnera. Zobowiązania często wyglądają bardziej kobieco niż większość mężczyzn, mają wyrafinowane maniery, zdecydowanie grzeczne.

Jak rozpoznać gejów?

Jest tylko jeden 100% sposób na zidentyfikowanie homoseksualisty: dowiedz się o jego homoseksualizmie od samego siebie. Inne znaki:

 1. Zachowuje się jak gejowie się zachowują: chodzi z przedstawicielem swojej płci na ulicy, trzymając się za ręce, całując.
 2. Nie zwraca uwagi na dziewczyny, nie zgadza się z nimi ani nie łączy się, ale nie podejmuje prób budowania relacji.
 3. Ukrywa swoje życie osobiste, unikając pytań na temat jego drugiej połowy.
 4. Niezwykle bolesna reakcja na ataki na mniejszości seksualne.

Jak wyglądają homoseksualiści?

Jak rozpoznać gejów między innymi? Praktycznie nic! Często nawet doświadczeni psychologowie nie są w stanie tego zrobić, ponieważ członkowie mniejszości seksualnej najwyraźniej nie różnią się od heteroseksualistów. Ale wiedząc, jakiego rodzaju ucho jest przekłute przez homoseksualnych mężczyzn lub na którym palcu noszą pierścionek, można określić jedno z nich: homoseksualiści wymyślają sobie atrybuty, aby odróżnić ich odmienność. Tak więc obrączka na małym palcu jest oznaką zwolenników miłości tej samej płci. Niewiele osób wie, że nawet tak nieistotny szczegół, jak kolczyk w prawym uchu, mówi o przynależności do gejowskiej społeczności.

Jak żyją gejowie?

Mężczyźni homoseksualni z reguły nie różnią się od innych członków swojej płci. Postrzegają siebie takimi, jakimi są, żyją w zgodzie z sobą i ze światem zewnętrznym, nie krzyczą o swojej przynależności. Rzeczywiście, między orientacją seksualną a życiem kulturalnym nie ma nic wspólnego. Istnieje osobna warstwa agresywnych homoseksualistów, którzy biorą udział w paradach i procesjach, jasno i wesoło ubrani, próbując szokować społeczeństwo i potępiać go przez społeczeństwo.

Jak geje się kochają?

Są spory o to, jak gej mężczyźni uprawiają seks. Niektórzy uważają, że partnerzy przypisują sobie role seksualne raz na zawsze i nie zmieniają ich. Inni uważają, że wszystko zależy od konkretnych osób, a jeden homoseksualista może być aktywem w jednej parze, a odpowiedzialność w innym. Nawet w ramach relacji seksualnych role często się zmieniają.

homoseksualizm

Jak pozbyć się homoseksualizmu?

Wbrew wielu opiniom, niekonwencjonalna orientacja nie jest chorobą. Trakcję dla przedstawicieli ich płci układa się genetycznie. Nadal Zygmunt Freud nazwał ją odmianą funkcji seksualnych. Pojawia się jednak pytanie, czy można wyleczyć homoseksualistę, który stał się wynikiem traumy, przemocy z przeszłości lub anomalii psychicznych. Można go przywrócić stan ducha Jednak nie jest to fakt, że poprzednie preferencje seksualne powrócą do niego.

10 mitów na temat homoseksualizmu

Oto kilka mitów na temat homoseksualizmu, aby uspokoić homofobów.

 1. Związki tej samej płci są trendami mody. Miłość tej samej płci istniała przez cały czas, począwszy od starożytności, gdzie nawet była wywyższona.
 2. Homoseksualizm to choroba. Nawet w przyrodzie, nawet 10 procent stworzeń praktykuje związki tej samej płci.
 3. Wszyscy przedstawiciele nietradycyjnej orientacji są kobiecy : to jest tylko zalecany rodzaj zachowania płciowego, w rzeczywistości jest wielu silnych, odważnych, absolutnie brutalnych ludzi wśród przedstawicieli tej mniejszości.
 4. Wszyscy geje mają obsesję na punkcie mody : wszyscy jesteśmy ludźmi, ktoś kocha modę i rozumie ją, niektórzy wciąż się nią przejmują.
 5. Nie można ufać takim chłopcom : badania naukowe dowodzą, że nie ma związku między pedofilią a homoseksualizmem.
 6. Związki tej samej płci nie są poważne, naraz : historia zna wiele przykładów silnych małżeństw i miłości do grobu.
 7. Nie może być małżeństwa między partnerami tej samej płci, ponieważ nie są w stanie wychować zdrowych dzieci. Ponownie, jak pokazuje historia, czasami rodziny, w których jest tylko dwóch papieży, są harmonijne i pełnoprawne.
 8. Jest to dziedziczne: gen homoseksualizmu w naturze nie jest udowodniony, wszystko zależy bardziej od edukacji.
 9. Wszyscy członkowie tej mniejszości seksualnej są podzieleni na aktywnych i pasywnych : wcale nie, jak heteroseksualiści, praktykują różne role seksualne.
 10. Główną chorobą w środowisku gejowskim jest AIDS. HIV jest zakażony przez ludzi o dowolnej orientacji seksualnej, chodzi o to, aby zapobiec lub nie.

Znani geje

Społeczeństwo od dawna zna pojęcie homoseksualizmu. Gejowie byli cały czas i wiele z nich miało wpływ na rozwój naszej cywilizacji:

 1. Sokrates - ten filozof miał wielki wpływ na kształtowanie światopoglądu homoseksualistów, uzasadniając etykę moralną miłości homoseksualnej, podnoszący hominitude. Sokrates poinstruował swoich uczniów od strony duchowej i od miłości.
 2. Sokrates
 3. Leonardo da Vinci . Słynny artysta celowo stłumił swoje pragnienie kobiet i zakochał się w przedstawicielach swojej płci.
 4. znani geje
 5. Oscar Wilde - brytyjski pisarz zaczął tworzyć granice niekonwencjonalnej miłości i otwarcie deklarował jej istnienie. W książce "Portret Doriana Graya" autor przedstawił własne doświadczenia dotyczące własnego homoseksualizmu.
 6. jak rozpoznać gejów
 7. Piotr Iliicz Czajkowski - słynny kompozytor był głęboko nieszczęśliwy, ponieważ nie znalazł szczęścia w małżeństwie z kobietą, a jego powieści z młodymi ludźmi grożono skandalami.
 8. jak geje uprawiają seks
 9. Elton John . Po raz pierwszy we współczesnej historii wokalista Elton John ogłosił swoją "niezwykłość". Doprowadziło to do gwałtownego spadku sprzedaży jego płyt przez jakiś czas, ale teraz muzyk jest ikoną ruchu gejowskiego.
 10. f92e228476f22c042969cb0a20fd671b XL
 11. Dolce i Gabbana . Znani geje często znajdują się wśród projektantów mody. Domenico Dolce i Stefano Gabbana publicznie opowiadali o swoich relacjach w 2000 roku.
 12. utajony homoseksualista

Filmy o homoseksualistach

Pełnometrażowe filmy o homoseksualistach zaczęły pojawiać się w latach 80. Były to często dramaty lub głębokie melodramaty, ponieważ społeczeństwo w tamtych czasach nie akceptowało tak dziwnej miłości:

 1. "Longtime Friend" , 1984 - na temat walki z AIDS.
 2. "Maurice" , 1987 - o próbach ukrycia związków w wyrafinowanym angielskim społeczeństwie.
 3. "Filadelfia" , 1992 - o walce mniejszości o ich prawa.

Wraz z pojawieniem się w 2005 roku melodramatu Brokeback Mountain filmy o silnej męskiej miłości stały się bardziej. To proste melodramaty miłosne (bez względu na to, jaki jest seks):

 1. Weekend (2011) to świetny melodramat.
 2. Harvey Milk (2008). Ten temat pozostaje problemem w społeczeństwie.
 3. "50 odcieni niebieskiego" (nie parodia, ale głęboki, złożony dramat).
 4. "The Story of a Bad Boy" i inne.