Wielu w to wierzy uczucia seksu analnego są silniejsze. Można to wytłumaczyć faktem, że odbyt jest wąski, podczas seksu szczelnie owija się wokół penisa, co powoduje niezwykłe uczucia.

Warto zauważyć, że podczas seksu analnego stymulowane są wszystkie strefy odpowiedzialne za orgazm. Ale ważne jest, aby pamiętać, że niewłaściwy seks analny po raz pierwszy może powodować smutne wyniki, co może prowadzić do pojawienia się pęknięć odbytu i hemoroidów, rozciągania ścian odbytnicy, zakażenia narządów płciowych. Najlepszy seks analny będzie tylko z właściwym podejściem.

Spróbujmy dowiedzieć się, jak przygotować się do pierwszego seksu analnego. Najbardziej wygodną pozą jest pieska, kiedy kobieta klęka i pochyla się tak bardzo, jak to możliwe, a mężczyzna stoi za nią.

Seks analny po raz pierwszy - wskazówki

  1. Seks analny Warto robić tylko za obopólną zgodą. Tylko w ten sposób możesz się zrelaksować i dobrze się bawić. Jeśli się zgodzisz, nie powinieneś myśleć, że to obrzydliwe. Po prostu spróbuj się zrelaksować tak bardzo, jak to możliwe.
  2. Jeśli masz pierwszy seks analny, przygotowanie do niego będzie dla ciebie bardzo odpowiednie. Dlatego zaleca się wykonanie lewatywy lub opróżnienie jelit.
  3. Ponieważ odbyt nie ma właściwości uwalniania tłuszczu, mężczyzna powinien wchodzić stopniowo do prącia, aby mięśnie mogły się zrelaksować. Takie podejście, jak wiadomo, jest zawsze stosowane, w tym zwykła pierwsza płeć.
  4. Podczas seksu analnego musisz nosić prezerwatywę. Jeśli nie zostanie to zrobione, wówczas, po pierwsze, plemniki mogą przeniknąć do pochwy lub spowodować podrażnienie odbytnicy. Po drugie, istnieje ryzyko infekcji. W przypadku tego rodzaju seksu infekcja może bardzo szybko przedostać się do krwioobiegu, jeśli ściany odbytu zostaną uszkodzone.
  5. Zawód po raz pierwszy może być nieco bolesny, ale potem ból ustąpi i obaj partnerzy będą mogli się cieszyć. Jeśli zmieniasz seks analny ze zwykłymi, prezerwatywy powinny być inne.
  6. Jeśli planujesz uprawiać seks analny po raz pierwszy, nie eksperymentuj zbyt często na pierwszym etapie. Twoje ciało musi się do tego przyzwyczaić. Jeśli to możliwe, użyj smaru, aby penetracja była jak najlżejsza.
  7. Jeśli cierpisz na zaparcia, biegunkę lub hemoroidy, lepiej powstrzymać się od seksu analnego. Możesz spróbować na wczesnym etapie, ale powstrzymaj się podczas zaostrzeń.
  8. Zwykle po raz pierwszy anal seks dziewczyny cierpią boleśnie, więc nie codziennie, ale tylko raz w tygodniu. Takie podejście raczej nie zaszkodzi ciału.

Jeśli odpowiednio angażujesz się w seks analny, proces ten przyniesie przyjemność obojgu partnerom. W przeciwieństwie do tradycyjnych, anal wymaga specjalnego przygotowania.

Taki seks może być dobrą alternatywą dla tradycyjnej, na przykład, gdy dziewczyna ma okres menstruacyjny lub okres poporodowy. Jak we wszystkich przypadkach, pierwszy seks analny jest bardzo dobry pierwszy seks analny, jak się przygotować przygotować. Za pierwszym razem seks analny z partnerem można skojarzyć ze słowem "bolesny". W takim przypadku możesz pomóc w smarowaniu lub dłuższym pieszczotom erotycznym. W przyszłości znacznie łatwiej będzie rozluźnić mięśnie i dobrze się bawić.

Jeśli ci się nie uda, nie denerwuj się. Próbuj dalej, a na pewno nauczysz się robić to dobrze. Gdy ci się uda, będziesz mile zaskoczony i będziesz w stanie uzyskać nieporównywalny orgazm. Mężczyźni kochają seks analny ponieważ pomaga zróżnicować życie intymne i służy jako najlepsza manifestacja zaufania do partnera.