Nie jest tajemnicą, że istnieją różne metody przyspieszenia początku podniecenia seksualnego. Jednym z takich środków są olejki eteryczne - afrodyzjaki. Są znane od dawna. Nawet słynna japońska gejsza używała ich, aby mieć większy urok w oczach mężczyzn.

Afrodyzjaki i ich właściwości oraz zastosowanie

Najbardziej znanym lekiem w tej grupie jest olej Neroli. To jest wyciskanie kwiatów drzewa pomarańczowego. Uważa się, że nawet Kleopatra używała tego eteru, znanego do dziś ze względu na jego piękno i seksualność . Nie mniej skuteczny jest aromat cynamonu. On także działa ekscytująco.

Jeśli chodzi o skuteczność tej metody, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnych cech danej osoby. Ktoś reaguje ostrzej na zapach, ktoś, wręcz przeciwnie, może nie zauważyć aromatu. Właściwości olejków eterycznych - afrodyzjaki są nadal badane. Dlatego najlepiej wybrać butelkę samodzielnie, koncentrując się na własnych uczuciach i emocje partner.

Jak korzystać z olejków aromatycznych - afrodyzjaków?

Zastosuj to narzędzie jest bardzo proste. Są dwie metody jego użycia, po pierwsze, możesz po prostu wlać go do specjalnej lampy na oleje, więc odkurzyć cały pokój. Po drugie, możesz nałożyć płyn na swoje ciało, jednak w tym przypadku warto być ostrożnym. Niezbędny afrodyzjak może pozostawić oparzenia na skórze, więc należy go wymieszać z olejem bazowym, takim jak brzoskwinia.

Niezależnie od wybranej metody obserwuj umiar. Nawet najpiękniejszy zapach stanie się nie do zniesienia i obrzydliwy, jeśli zostanie zastosowany zbyt wiele. 10 minut spalenia lampy olejem wystarczy, aby odkurzyć pomieszczenie o powierzchni 10-12 metrów, dokładnie tak, jak 1-2 krople nałożone na ciało będą wystarczające.