Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek spierał się z faktem, że seks jest jedną z największych przyjemności, jakich może doświadczyć dana osoba. Ale z biegiem czasu każda przyjemność jest nudna, a teraz para chce najbardziej ekstremalnego seksu i szuka różnych sposobów spełnienia swoich pragnień.

Ekstremalny seks jest jak?

A co jest skrajne: w pozach na seks, niezwykłe miejsca czy technikę? W zasadzie płeć można zapamiętać jako najbardziej ekstremalną, nawet w domu, w dobrze znanym łóżku. Przepis na adrenalinę jest prosty - zwabić kochanka do łóżka, zanim jej mąż wkrótce się pojawi. Możesz też znaleźć ekstremalne miejsca do seksu, wypróbować nowe typy i pozy - istnieje wiele możliwości, będzie pożądanie. Tylko warto się nad tym zastanowić - ekstremalny seks jest dobrym sposobem na doprowadzenie "pieprzowego pieprzu" do intymnego życia, ale w zależności od tego rodzaju intymności istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia. Wtedy inne miłosne przyjemności nie przyniosą satysfakcji, bez adrenaliny seks w łożu małżeńskim będzie wydawał się mdły. Ciągłe szukanie nowych miejsc i sposobów nie zadziała - fantazja może się nie skończyć, ale możliwości wdrożenia są silnie ograniczone przez różne czynniki.

Ekstremalne miejsca na seks

Ekstremalne miejsca do seksu mogą wiele wymyślić, wszystko zależy od tego, co uważasz za ekstremalne - możliwość złapania, ryzyko schłodzenia (zranienia) wrażliwych miejsc lub zagrożenia życia. W każdym razie, oto kilka miejsc, które mogą dawać adrenalinę parom spragnionym emocji.

 1. Klub nocny, restauracja, kawiarnia, kino, teatr.
 2. Transport: pociąg, autobus, taksówka, prywatny samochód.
 3. Świeże powietrze: park, plac, sklep przy wejściu, plaża, stadion.
 4. Struktury drogowe: most (niektóre pary udaje się to zrobić na przyczółku mostu kolejowego), ogrodzenie drogowe, przystanek transportu publicznego.
 5. Pod wodą. Ten test jest odpowiedni dla tych, którzy wiedzą, jak wstrzymywać oddech przez długi czas i dobrze pływać. Wstrząsy są gwarantowane. Niektóre pary ryzykują to w nurkowaniu - nie musisz tu wstrzymywać oddechu, ale mundury znacznie utrudniają ruch.
 6. Fani rekreacji wodnej mogą próbować korzystać z katamaranów, skuterów, desek surfingowych (niezbyt wygodnych, często przewracających się) dla przyjemności miłosnych, twardych kół ratunkowych.
 7. Klasą tego gatunku jest winda lub przymierzalnia w centrum handlowym.
 8. Niedokończony budynek.
 9. Balkon lub loggia.
 10. Wieża w basenie.
 11. Na śniegu najważniejszą rzeczą było, by futro z owczej skóry było odpowiedniej długości.

Ekstremalne pozy w seksie

Na słowa "skrajna postawa" wyobraźnia natychmiast przyciąga kochanków-yoginów, utkanych w niesamowity sposób. Takie akrobatyczne sztuczki będą odpowiednie dla tych, którzy mają dobry poziom sprawności fizycznej. Jeśli tak jest, to weź Kama Sutrę i szukaj bardziej skomplikowanych pozycji.

Ekstremalny seks

Należą do nich przygody miłosne w nietypowym dla ciebie stylu. ekstremalne miejsca na seks sytuacje. Tej samej płci przed przybyciem małżonka. A podczas podróży w czasie wakacji możesz urozmaicić swoją wiedzę na temat preferencji seksualnych różnych narodów świata. Seks z partnerem jest znacznie starszy lub młodszy, pasja pod fałszywym nazwiskiem - wszystko to może zrobić niezbite notatki ekstremalne w twoim życiu intymnym.

Ekstremalne rodzaje seksu

Ekstremalne można znaleźć nie tylko w zawiłych pozach i nietypowych miejscach. Możesz dołączyć do ruchu psa lub spróbować zostać fanem BDSM. Różne urządzenia ze sklepów erotycznych pomogą Ci zrealizować Twoje plany i ustawić pożądany nastrój.