Pod wieloma względami brakuje właśnie romansu - i nie ma znaczenia, jak długo para się zna. Rutyna w łóżku może nadejść za sześć miesięcy lub dziesięć lat, a aby temu zapobiec, ważne jest, aby przynajmniej czasami zamieniać gry łóżkowe w delikatny, romantyczny seks. Jego urok polega na tym, że zwykle wystarczy jedna taka noc na miesiąc, aby utrzymać bliski związek na właściwym poziomie.

Jak przygotować się do romantycznego seksu?

Prawdą jest, że romantyczny, namiętny seks nie może istnieć poza jakąkolwiek szczególną sytuacją. Aby wszystko poszło zgodnie z planem, ważne jest, aby przygotować romantyczną atmosferę - pozwoli to stworzyć odpowiedni nastrój i spędzić noc w nowy sposób, a nie w sposób, w jaki zawsze to robi.

Na przykład może to być seks po romantyczna kolacja , delikatny relaksujący masaż, wspólne kąpanie lub wieczór w restauracji. Najważniejsze to pokazać wyobraźnię, aby wieczór był naprawdę niezapomniany.

Najbardziej romantyczny seks

Jeśli mieszkasz razem, w jakiś sposób zatrzymujesz się nawzajem, więc najbardziej romantyczny seks może się zdarzyć tylko po odrobinie rozłąki, kiedy uczucia są ogrzane nudą. Najważniejsze jest, aby wcześniej założyć partnera, na przykład obiecując małą romantyczną niespodziankę po powrocie.

Jako niespodziankę można zorganizować kolację przy świecach, romantycznej muzyce, odkurzyć pokój kadzidełkami. Wszystko to stworzy zupełnie nową atmosferę, a butelka dobrego wina pomoże Ci się zrelaksować i przejść do głównej części imprezy. Najlepiej od razu powiedzieć partnerowi, że chcesz cieszyć się grą miłosną i nie spiesz się. Pomoże ci to lepiej zrozumieć intencje każdego z nas i uniknąć nieporozumień.

Romantyczny seks przy świecach

Ogólnie przyjmuje się, że świece są raczej banalnym pojęciem romansu. Ale jeśli nie jest to specjalnie twoja para siedząca przy świecach każdego wieczora, dla ciebie będzie to raczej ekscytujące i niezwykłe uczucie, przynajmniej przez kilka pierwszych razy.

Aby urządzić romantyczny wieczór przy świecach, lepiej przygotować się wcześniej i kupić świece. Umieść je w różnych częściach pokoju, upewnij się, że światło z nich nie jest zbyt małe lub zbyt duże. Unikaj umieszczania świec w miejscach, w których istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia i upuszczenia ich. Jeśli w domu znajdują się zwierzęta, nie wpuszczaj ich do tego pomieszczenia, aby nie doszło do obrażeń!

Oczywiście same świece nastrój nie będą. Dlatego powinieneś zadbać o odpowiednią muzykę, ale możesz i o zapachu - na przykład użyj aromatycznej lampy lub pałeczek.

Obejmuje romantyczną kolację

Jeśli chcesz zjeść namiętną, słodką noc po romantycznej kolacji, zwróć uwagę na menu. Jeśli włączysz produkty afrodyzjaku (zawierają naturalne substancje, które pobudzają namiętność), pragnienie partnera dla siebie nawzajem będzie znacznie silniejsze.

Jakie produkty są afrodyzjakami:

  • owoce morza - małże, krewetki itp. (ale nie krabowe);
  • awokado;
  • czosnek, imbir i wszystkie przyprawy;
  • migdał, orzech;
  • czuły romantyczny seks
  • oliwa z oliwek (tylko naturalna, ze znakiem "Extra virgin");
  • ciemna czekolada;
  • truskawki;
  • wytrawne wino;
  • kremowy

Z tych produktów można zrobić pełny obiad z deserem, a to nie będzie tylko jedzenie, ale dodatkowy sposób na rozpalenie namiętności i podzielenie się nią z partnerem. Nawiasem mówiąc, wszystkie te produkty mają wpływ zarówno na mężczyzn, jak i kobiety.

Korzystając z tych wszystkich drobiazgów, łatwo jest stworzyć doskonałe otoczenie dla romantycznego seksu, który pozwoli Ci wprowadzić nową falę czułości do twojego związek .