Wielu mężczyzn poświęci połowę swojego życia, aby zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się, co większość z nich nie lubi przedstawicieli słabszej płci, od rozmyślań nad tym, w której części ciała kobiety chcą się odwrócić. Spróbujemy to zrozumieć za pomocą psychologii i badań współczesnych naukowców.

Podszywanie się pod męską nie-seksualność

Po przestudiowaniu różnych danych uzyskanych w wyniku badań psychologicznych, możesz wybrać listę najmniej seksownych i najbardziej odpychających części męskiego ciała dla kobiet przy wyborze towarzysza.

  1. Stopy, stopy i stopy ponownie . Najbardziej nieatrakcyjna część ciała, według badań przeprowadzonych wśród kobiet, była stopami partnera. Ważne jest, aby podkreślić, że ta wrogość ma tak silny wpływ, psychologowie twierdzą, że może ona wpływać zarówno na poczucie własnej wartości, jak i na życie seksualne dziewczyny. Tak więc dwie trzecie kobiet przyznało, że czasami były zakłopotane widząc brzydkie męskie stopy. W tym samym czasie co piąta osoba z odrazą gotowa jest się odwrócić, widząc, że najbardziej nie-seksualna część męskiego ciała jest podkreślana przez niewłaściwie wybrane otwarte buty. I pomimo rezultatów, niewielu mężczyzn, którym ujawniono ten "sekret" zgodziło się zrobić coś, aby nadać swoim stopom bardziej zadbany i atrakcyjny wygląd.
  2. Skrzynia i brzuch . Lata, niezdrowa dieta, lenistwo, by obudzić się wcześnie rano i bieganie, prowadzą do tego, że mężczyzna ma obwisłą klatkę piersiową i tak zwany brzuszek piwny. Wiele kobiet ma swoje własne standardy męskiej urody, ponieważ tych liczb nie można przypisać liczbie seksualnej. Nawiasem mówiąc, płaski brzuch, który jest znany z pojęcia "prasy", jest drugi na liście tych części ciała, które najbardziej przyciągają kobiety.
  3. Męski organ płciowy . Według wyników uzyskanych podczas badania 29% respondentów odpycha od partnera niewielki rozmiar jego głównej męskiej godności. W seksie wszystko odgrywa ważną rolę i, jak wiadomo, dla harmonii w związku, obie strony życia pary powinny być idealne. Problemy związane z niezadowoleniem seksualnym jednego z partnerów mogą wynikać z niewystarczającej wielkości penisa, co nie jest w stanie sprawić obu przyjemności.
  4. Nie pompowane boki . Są też kobiety, które są odpychane nie przez fakt, że wystający brzuch mężczyzny, ale przez brak wyszkolonych skośnych mięśni brzucha. Dlatego, aby zrobić wrażenie na partnerze życiowym, dżentelmeni nie powinni być zbyt leniwi, aby się zapisać siłownia .
  5. Niewyrażalne usta . Jak się okazało, wiele dziewcząt ma bzika na punkcie zmysłowych męskich ust. Dla większej przekonywalności nie byłoby zbyteczne podawanie przykładu odpowiedzi jednej z kobiet, które wzięły udział w ankiecie. Tak więc, zauważyła: "Podczas pocałunku kopiemy jego wargi tak bardzo, że potem musimy je wytrzeć lodem, aby usunąć obrzęk". najbardziej nie seksualna część ciała w opinii kobiet1
  6. Ręce . Ale nie tylko ręce, ale te, które mają zaniedbany wygląd. Sprawiedliwa płeć martwi się o ich rajstopy i delikatne ciała, które człowiek, który najprawdopodobniej nie lubi jego wyglądu, może uszkodzić nieostrawionymi paznokciami.
  7. Pośladki . Większość kobiet szaleje za pięknymi męskimi pośladkami. Uwielbiają oglądać, prasować i czasami gryźć. Ale kiedy młody człowiek zapomina o zachowaniu ich w odpowiedniej formie, nie może być mowy o żadnej seksualności.
  8. Słaby podbródek . Psychologowie udowodnili, że im wyższy poziom testosteronu we krwi, tym wyraźniejszy jest podbródek. Z kolei miniaturowa szczęka kobiet związana jest z bezkręgowością.