Żeńska energia seksualna z reguły zaczyna przeciekać w młodym wieku - około 14 lat i osiąga maksymalny rozkwit w wieku 18 lat. Oczywiście nie jest to aksjomat, zresztą dziewczęta niektórych narodów "dojrzały" znacznie wcześniej. Ale generalnie ten czas można uznać za okres formowania seksualnej energii kobiety. Nasze dalsze życie jest stałym przepływem energii, w tym energii seksualnej.

Sublimacja energii seksualnej

Na pewno pamiętasz ze szkolnego kursu fizyki, że żadna energia nie może zniknąć. Tylko transformuj. Dotyczy to również seksualnej energii kobiet. Zawsze szuka sposobu na wyjście i ważne jest, aby wiedzieć, jak kontrolować i właściwie używać energii seksualnej, aby nie uzyskać tradycyjnego efektu ubocznego: wybuchy drażliwości, agresji, która rozwija się w depresję, nadmierny apetyt itp. W końcu wynikiem sublimacji energii seksualnej może być inna energia skierowana do "spokojnego" kanału. Na przykład niektóre kobiety wyrzucają swoje emocje w wierszach, inne - na torach wyścigowych, trzecie - manifestują się na scenie, czwarte - entuzjastycznie zaangażowane w działalność charytatywną. Już tylko zastanawiając się, jak przekonwertować niewykorzystaną energię seksualną, wybierasz ścieżkę świadomej sublimacji. Daj sobie wybór.

Najważniejsze: w żadnym wypadku nie należy tłumić pożądania za pomocą wymówek w jego adresie. Wiele kobiet przewija się przez myśli związane z tym, że nie są one godne pewnego mężczyzny, niektórzy uważają nawet seks za brudną działalność. Jeśli energia seksualna danej osoby jest pomieszana z poczuciem strachu i winy, wówczas znajdzie wyjście w negatywnych emocjach. Traktuj sublimację inaczej: przekształcasz energię seksualną (która z jakiegokolwiek powodu nie może teraz znaleźć bezpośredniego wyjścia) w coś bardziej duchowego i wzniosłego, czyli wspiąć się wyżej na czakrę. Wspaniałe wiersze, oszałamiająca kariera, poprzeczne rozstępy, mimo wszystko, mogą być wynikiem właściwego zarządzania energią seksualną.

Czasami jednak zdarza się, że nie musisz myśleć o tym, jak coś zmienić - współczesne życie często odbiera nam energię seksualną wbrew naszej woli. A potem myślisz, jak ją odzyskać.

Jak zwiększyć energię seksualną?

Przede wszystkim musisz uporządkować swoje myśli, a także dać odpocząć ciału. Racjonalny rozkład sił pozwoli nam znaleźć potencjał do generowania energii. Przywrócenie energii seksualnej musi rozpocząć się od oczyszczenia myśli. W tym z przeszłości. Jeśli ostatni scenariusz nieszczęśliwej miłości ciągle przewija się w twojej głowie, nie może być mowy o jakimkolwiek przywróceniu.

Jak obudzić i zachować energię seksualną:

  • przynajmniej raz dziennie, wyznaj swoją miłość w swoim odbiciu w lustrze;
  • Spróbuj wykonać to ćwiczenie: idąc ulicą, miej oczy na różnych mężczyznach i mentalnie wypowiadaj im słowa miłości. To jest przywrócenie energii seksualnej i jej wymiany, a ponadto budzicie energię swojego serca;
  • staraj się uzyskać maksymalną przyjemność z wszelkich wrażeń. Niezależnie od tego, czy jest to otaczająca słodycz czekolady, zimna powierzchnia szkła, do której dotykasz palców, przyjemny chrupnięcie czystego, wykrochmalonego łóżka - wchłaniaj uczucia, rozwijaj je;
  • przytul się częściej. Jeśli w pobliżu nie ma ukochanej osoby, z pewnością będzie to dziewczyna, której można poświęcić minutę uścisków. Lub rodzice, którzy na pewno żeńska energia seksualna doceniaj ten szczery gest;
  • Specjalne techniki i ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni miednicy i pobudzenie krążenia krwi narządów płciowych również przyczyniają się do przebudzenia i poprawy kobiecej energii seksualnej.

Podekscytowany rumieniec, płonący wygląd, niewytłumaczalny blask skóry - to wcale nie jest efekt użycia cudownych środków kosmetologicznych. Taki efekt może mieć silne pociąg do innej osoby. Więc nie bój się swojej seksualności, ciesz się nią!