Czasami podczas seksu pasje są tak wysokie, że partnerzy zapominają o bezpieczeństwie i powodują wzajemne obrażenia. Wszystko zaczyna się od kilku siniaków i zadrapań na plecach, a kończy się poważnymi problemami, które może pomóc tylko lekarz. Według statystyk, w dużych miastach kilka kobiet miesięcznie jeździ do lekarza z obrażeniami, które otrzymywały podczas seksu.

Nieprzyjemne maleństwo

Najczęstsze urazy seksualne są uważane za różne rodzaje tarcia. Pojawiają się w wyniku dość długiego i częstego stosunku płciowego, a także braku smarowania. Z tego powodu kobieta ma małe łzy tkanki i pęknięcia w okolicy warg sromowych i przy wejściu do pochwy. Aby tego uniknąć, należy zastosować dodatkowe środki smarne, które można kupić w aptece lub sex shopie. Przez kilka dni kobieta odczuwa dyskomfort, więc lepiej zrezygnować z seksu na ten czas. Zaleca się smarowanie tych miejsc środkami antyseptycznymi. Jeśli po tygodniu ból nie minie, warto udać się do ginekologa, czasami może to być objaw ciężkiej infekcji przenoszonej drogą płciową.

Drobne obrażenia

  1. Czasami w pasji partnera namiętności można ugryźć sutki, łechtaczkę, wargi sromowe. Czasami ugryzienie jest tak silne, że może powstać krwiak. Takie rany często krwawią i mogą ulec zakażeniu. Dlatego jeśli po kilku dniach nadal odczuwasz silny ból, skonsultuj się z lekarzem.
  2. Bardzo często podczas seksu na podłodze, a konkretnie na dywanie, kobieta może się poparzyć na plecach lub plecach. Powodem ich pojawienia się jest silne tarcie o stos skóry. Pęcherze tworzą się na ciele, jak w prawdziwym oparzeniu.
  3. Połknięcie płynu nasiennego w oku może wywołać stan zapalny i zaczerwienienie, które powinny po pewnym czasie przejść.
  4. Partnerzy mogą również napotkać następujące problemy: rozstępy, siniaki, krwiaki, skręcenia, odkształcenia i tym podobne.

Poważne obrażenia

Podczas trudnego seksu możesz odczuwać ból w pachwinie, problemy z oddawaniem moczu. Jeśli partner ma penisa o wystarczająco imponującym rozmiarze, kobieta może doznać wewnętrznego uszkodzenia pochwy. Po ostrym wprowadzeniu prącia kobieta może zacząć krwawić i ostry ból.

Urazy występujące podczas niekonwencjonalnego seksu

Większość urazów można uzyskać podczas seksu analnego, uszkodzenia błony śluzowej odbytu, różnych rozmiarów złamań, a także poważniejszych problemów, które mogą wyniknąć. krwawienie i hemoroidy. W tym seksie używaj różnych smarów.

Niezwykłe obrażenia

Czasami kobieta może mieć skurcz pochwy, co powoduje szczypanie penisa. Czasami człowiek nie będzie w stanie uwolnić się z takiej niewoli, więc będzie musiał wezwać karetkę. Niektórzy partnerzy lubią eksperymentować, więc podczas seksu używają różnych obcych obiektów. Najczęściej obiekty są wepchnięte w odbyt i nie można ich usunąć samodzielnie. Dlatego nie można uniknąć wizyty u lekarza.

Najczęstsze obrażenia seksu1

Niebezpieczne miejsca do seksu

Wiele osób nudzi się seksem w łóżku i zaczyna szukać innych miejsc do realizacji swoich planów.

  1. Prysznic lub wanna. Partnerzy często poślizgują się i otrzymują różnego rodzaju obrażenia.
  2. Stół kuchenny. Podczas takich partnerów seksualnych pojawiają się siniaki, skaleczenia i otarcia.

Aby wykluczyć pojawienie się jakiegokolwiek urazu, nigdy nie wahaj się powiedzieć swojemu partnerowi o swoim bólu. Może musisz porzucić jakieś pozy i lekko dostosować sam proces.