Dzisiaj nikt nie ma pytań o to, jak przebiega pierwsza noc poślubna, ale potrzebne są porady dotyczące jej przygotowania i posiadania wielu par. Co robić w noc poślubną - spójrz na gwiazdy i oddaj się namiętności na świeżym powietrzu lub ukryj się przed całym światem w sypialni małżeńskiej, ty decydujesz. Aby ustalić, co było łatwiejsze, oto kilka wskazówek i pomysłów na zorganizowanie pierwszej nocy poślubnej.

Kilka wskazówek, jak spędzić pierwszą noc poślubną

  1. Zgodnie z tradycją, sala na pierwszą noc poślubną została urządzona, by stworzyć romantyczną atmosferę. Często odpowiedzialność spoczywa na rodzicach nowożeńców lub osób postronnych, ale jeśli masz wątpliwości, że twój gust zostanie odgadnięty, lepiej jest sprawdzić ten proces. Zwróć uwagę na pościel, najlepiej gruba bawełna, jedwab lub len z jedwabiu. I niech będą monotonne - aby uwaga na rysunek nie była rozproszona. Odbierz muzykę na tę noc, tylko tę, która przemawia do was obojga. Wielu nawet radzi wybrać melodie bez słów, najwyraźniej obawiając się, że w najważniejszym momencie para zacznie śpiewać.
  2. Wiele narzeczonych prezentuje pierwszą noc poślubną jako ciągły wodospad czułości i namiętności. Ale nie zawsze można poświęcić czas najważniejszym rzeczom - nowożeńcy mają już dość tego, a szampan jest rozwiązywany podczas wakacji. Aby temu zapobiec, mniej alkoholu i więcej uwagi do siebie nawzajem. Nie powinieneś przestrzegać wszystkich zasad gościnności i siedzieć do ostatniego gościa, kiedy chciałeś przejść na emeryturę, musisz to zrobić, życząc gościom dobrej kontynuacji wieczoru. Cóż, więc to było coś, co wzmocniło pasję, zajmie się stolikiem w sypialni. Niech pojawią się afrodyzjaki - czekolada, truskawki, owoce morza.
  3. Jak sprawić, by pierwsza noc weselna była niezapomniana? Oczywiście odpowiednio przygotowane. Panna młoda w sukni ślubnej wygląda wspaniale, ale upewnij się, że pod sukienką było coś do zobaczenia. Seksowna bielizna i przejrzysty peignoir przechowywane w sypialni są idealne do tego celu. Nowa intymna fryzura też nie będzie zbyteczna.
  4. Oczywiście, nikt nie chce, aby noc poślubna szybko się skończyła, więc pomyśl o jej scenariuszu lub improwizacji po drodze. Zaoferuj grę fabularną, zatańcz striptiz dla swojej ukochanej, dzieląc się Kamasutrą.

Noc poślubna i pierwszy seks

Tak, a w naszych czasach emancypacji seksualnej zdarza się, że dziewczyna traci dziewictwo dopiero w pierwszą noc poślubną. W tym przypadku często można usłyszeć słowa "Obawiam się pierwszej nocy poślubnej" od przyszłych żon, a dzieje się tak nie dlatego, że dziewczyna nie wie, jak wszystko będzie. Wręcz przeciwnie, starsi i bardziej doświadczeni przyjaciele zwykle mówią o tym, czego się spodziewać, ale robią to źle, odstraszając pannę młodą bólem i krwią podczas pierwszej płci. W rezultacie dziewczyna jest zaciśnięta i naprawdę odczuwa ból, którego tak bardzo się boi. Aby tego uniknąć, musisz wyrzucić wszystkie "historie o horrorze" z głowy. Poproś swojego przyszłego współmałżonka, aby pomógł Ci się zrelaksować, niech będzie czuły i delikatny. Jeśli pęknięcie błony dziewiczej nastąpi w momencie silnego podniecenia, ból będzie minimalny. Co więcej, ból nie jest obowiązkowym towarzyszem pierwszej płci - dla niektórych, stalówka jest elastyczna i dobrze rozciągnięta lub cienka i pęka prawie jak spędzić pierwszą noc poślubną bezboleśnie. Nie musisz więc zawracać sobie głowy różnymi myślami o tym, jak dziewczyna powinna zachowywać się w pierwszą noc poślubną, lepiej się zrelaksować i pozwolić swojemu partnerowi przejąć inicjatywę dzisiaj.

Najlepsza pozycja dla dziewic jest nastepujaca. Dziewczyna powinna leżeć na plecach, kładąc poduszkę lub poduszkę pod kością krzyżową, ugiąć nogi w kolanach i podnieść ją do klatki piersiowej. W tej pozycji hymen rozciąga się, a jego pęknięcie następuje szybko, powodując krótkotrwały ból. Po pęknięciu plew zaczyna krwawić, co zwykle mija szybko, ale nadal lepiej powtarzać ćwiczenia miłości po 4-5 dniach, kiedy wszystko leczy.