Dla pomyślnego poczęcia dziecka lekarze zalecają regularny seks i najlepiej, jeśli seks będzie odbywał się co drugi dzień. Pomimo braku dowodów naukowych, ogromna liczba osób uważa, że ​​na sukces w tej kwestii wpływa również poprawna postawa. Taka teoria opiera się na "prawach fizyki".

W jakiej pozycji i jak począć dziecko?

Może cię zaskoczyć, ale w rankingu najlepszych pozycji na poczęcie pierwsze miejsce zajmuje pozycja misjonarska. Wynika to z faktu, że po wytrysku plemniki nie wypływa z pochwy, a to znacznie zwiększa szansę zobaczenia dwóch pasków na teście. Ponadto przeprowadzone eksperymenty wykazały, że w tej pozycji mężczyzna ma najwięcej plemników, które natychmiast wpadają w szyjkę macicy.

Ważne jest, aby pamiętać, że kobiety są coraz bardziej powszechne z cechami fizjologicznymi, które należy rozważyć dla pomyślnego poczęcia. Aby je ustalić, musisz skontaktować się ze swoim ginekologiem. Ponownie, zgodnie z niepotwierdzonymi naukowo, ale sprawdzonymi informacjami praktycznymi, istnieją postawy, które pozwalają zwiększyć szanse poczęcia chłopca lub dziewczynki.

Wskazówki, w jakiej pozycji lepiej jest począć dziecko - chłopiec:

 1. Najlepszy czas na seks w tym przypadku to okres w przeddzień owulacji.
 2. Pozy powinny być wybierane z głęboką penetracją, która zmniejszy ścieżkę plemnika do jaja.
 3. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że plemniki Y nie tolerują wysokich temperatur i szybko umierają, dlatego nie zaleca się dnia, w którym mężczyzna odwiedza saunę i przegrzewa się w inny sposób.
 4. Idealny, jeśli orgazm męski i żeński pokrywają się. Faktem jest, że podczas orgazmu w pochwie wytwarza specjalny sekret, który zwiększa życie plemników.

Wskazówki, w jakiej pozycji począć dziecko - dziewczynka:

 1. Zaleca się rozpocząć "pracę" na 2-3 dni przed owulacją. Konieczne jest wykluczenie kontaktu seksualnego podczas owulacji i po nim przez dwa dni. Plemniki X żyją dłużej i dlatego mogą dotrzeć do celu w tych dniach.
 2. Zaleca się wybierać pozy bez głębokiej penetracji w celu zwiększenia ścieżki plemników.
 3. Ten typ plemników doskonale przetrwa w środowisku alkalicznym, dlatego też doświadcza go kobieta orgazm opcjonalnie.

W jakiej pozycji lepiej się zastanowić - zalecenia

Zostało udowodnione naukowo, że nie ma jednej postawy, w której nie byłoby możliwe zajście w ciążę. Rozważ najskuteczniejsze stanowiska najczęściej używane do poczęcia:

 1. Styl Dogii . Kobieta spoczywa na brzuchu lub opiera się na jej ramionach, podczas gdy miednica powinna zostać podniesiona. Mężczyzna jest z tyłu. Ta postawa zapewnia głęboką penetrację, a to zwiększa szansę, że plemniki osiągną cel. Zaleca się stosowanie tej pozycji, jeśli kobieta ma zgięcie lub przemieszczenie macicy. Po wytrysku zaleca się, aby przez pewien czas nie zmieniać pozycji ani nie kłaść się na brzuchu.
 2. Jaka jest koncepcja poczęcia dziecka
 3. Pozycja misjonarska . Klasyka gatunku - kobieta leży na plecach, a mężczyzna jest na szczycie. Rozumiejąc, jaką postawę przyjąć, nie można nie wspomnieć o najprostszej i wspólnej pozycji. Penetracja jest również głęboka. Możesz użyć pozy dla wszystkich par, które nie mają żadnych odchyleń. Natychmiast po wytrysku zaleca się podniesienie miednicy, aby plemniki nie wypłynęły.
 4. jak właściwie wyobrazić dziecko w jakiej pozycji
 5. Strój z boku . Ta postawa będzie szczególnie skuteczna dla kobiet, które mają odchylenie macicy w jednym kierunku. Ważne jest, aby leżeć na boku, w którym znajduje się szyjka macicy. Po zakończeniu akcji zaleca się pozostać w tej samej pozycji przez jakiś czas.
 6. jaką pozycję lepiej jest wyobrazić