Orgazm pochwy i łechtaczki to zwyczajna i powszechna rzecz. Ale w istocie orgazmu macicy specjaliści wciąż wątpią. To prawda, że ​​te wątpliwości nie uniemożliwiają kobietom doświadczania orgazmu macicy i mówią o tym, jak je zdobyć i jak bardzo różni się od innych rodzajów orgazmu. Oświecajmy się także w tej kwestii.

Macicy orgazm - jaka jest różnica?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest proste, rodzaje orgazmu różnią się tym, które obszary kobiecego ciała muszą być stymulowane, aby uzyskać ten lub inny orgazm. Tak więc do wytworzenia orgazmu macicy wymagana jest stymulacja szyjki macicy.

Co dzieje się podczas "seksu z macicą"? Przy orgazmie tego rodzaju macica zaczyna się konsekwentnie kurczyć, zaczynając od dna, a następnie przechodząc do ciała i dolnego odcinka. Dla orgazmu macicy charakteryzuje się "efektem ssania" - szyjka macicy w tej chwili, gdy jest do bani do pochwy, wtedy macica powraca do swojej pierwotnej pozycji. Z tego powodu orgazm maciczny jest bardziej wydłużony (skurcze macicy często trwają po opuszczeniu przez penisa pochwy) niż pochwy, choć wydaje się, że jest podobny do tego.

Inną cechą orgazmu macicy jest to, że może nie pojawić się z pochwy, ale wyprzedzić kobietę "w rozstaniu". W tym przypadku ostatnim ruchem człowieka do wyjścia będzie "spust".

Jak doświadczyć orgazmu macicy?

Jeśli orgazm macicy jest tak dobry, dlaczego nie uzyskać wszystkich kobiet? Według statystyk tylko około 25% kobiet może pochwalić się tym, że wie, jak doświadczyć orgazmu macicy. Co więc powstrzymuje innych przed czerpaniem przyjemności? I tutaj chodzi o to, że nadal konieczne jest uzyskanie szyjki macicy, co jest hamowane przez niewystarczająco długi penis partnera lub zbyt dużą pochwę partnera. Co więc zrobić, zapomnieć o orgazmie macicy lub poszukać mężczyzny z długim aparatem? Cóż, możesz rozwiązać problem w ten sposób i możesz wybrać odpowiednią pozę do seksu. Ale niezależnie od wybranej postawy, należy unikać silnych wstrząsów na szyjce macicy. Poniższe pozycje są odpowiednie do głębokiej penetracji.

  1. Zmodyfikowana postawa misjonarska. W tej pozycji kobieta musi przyciskać kolana do brzucha i rzucać nogami w ramiona partnera. Ta pozycja znacznie skraca pochwę, a mężczyzna otrzymuje możliwość bardzo głębokiej penetracji. Ale należy zauważyć, że ta postawa nie pasuje do wszystkich. Na przykład kobieta, która nie jest elastyczna, uprawia seks w takiej pozycji, będzie niewygodna.
  2. Inną wygodną dla głębokiej penetracji pozą jest pozycja kobiety na wierzchu twarzy mężczyzny. Obowiązkiem pani jest umieszczenie jej kolan po obu stronach klatki piersiowej mężczyzny i pochylił się, opierając na zgiętych kolanach. Mężczyzna musi zapewnić wsparcie partnera, zginając kolana. Pozycja jest również wygodna, ponieważ ręce obu partnerów są wolne, więc możliwe są dodatkowe pieszczoty łechtaczki. orgazm macicy
  3. Innym rodzajem ułożenia jest kobieta na wierzchu, tylko gdy kobieta wraca do mężczyzny. Partner przysiaduje, a mężczyzna zapewnia podekscytowanie partnera wolnymi rękami.
  4. W przypadku głębokiej penetracji odpowiednie są również postawy typu "pieska", na przykład taka jest pozycja. Kobieta stoi na czworakach, opierając czoło o złożone ramiona. Po wprowadzeniu członka, zadaniem mężczyzny będzie uniesienie nóg partnera, a kobieta owinie jej partnera wokół talii.

Oprócz nieprawidłowego wyboru pozycji, aby uzyskać orgazm macicy, można zapobiec różnym odchyleniom macicy. Aby pozbyć się tego problemu, zastosuj masaż ginekologiczny i specjalne ćwiczenia oddechowe.