Uprawianie miłości nie jest równoznaczne z seksem, jest to o wiele głębsza koncepcja. Możesz kochać się tylko z partnerem, z którym kojarzysz uczucie , silne relacje i chęć dostarczania sobie nawzajem jak najwięcej przyjemności we wszystkich zmysłach. Przyjrzymy się, jak zróżnicować ten obszar życia.

Sztuka robienia miłości

Uprawianie miłości wymaga użycia wielu różnych gier i technik seksualnych. W takim kontakcie preludium odgrywa szczególną rolę, dzięki czemu para może dostroić się w pożądany sposób i uzyskać maksymalną przyjemność z procesu.

Nawet najbardziej namiętne kochanie niekoniecznie będzie szybkie i energiczne: w końcu pasja partnerów po ekscytujących zabawach erotycznych doda pasji.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się nauczyć nie tylko seksu, ale także kochania się, powinieneś przeczytać odpowiednią literaturę i dowiedzieć się, jak możesz sprawić przyjemność partnerowi przed stosunkiem.

Romantyczne kochanie

Romans jest czymś, czego tak często brakuje kobietom w związkach i małżeństwie, a wszystkich sposobów kochania się najbardziej pożądanych dla pięknej połowy ludzkości pozostaje ten. Romantyczne kochanie zaczyna się na długo zanim oboje są w łóżku. Tutaj jest wzruszający moment, duchowa intymność, która jest ważna, i to jest to, a nie tylko cielesne pragnienie, które powoduje pragnienie zjednoczenia.

Aby umówić się na romantyczne kochanie, musisz zorganizować pełną randkę: usiąść w pięknej restauracji, urządzić piknik na dachu i spędzić razem czas w naturze. Zwykłe atrybuty romantyczne nie przeszkadzają: bukiet kwiatów w prezencie, piękna dekoracja stołu, świece, trochę wina. W takim dniu należy wyłączyć telefon i inne gadżety, a także skoncentrować się na partnerze. Rozmawiaj o swoich marzeniach, celach, planach, przywołuj przyjemne chwile z przeszłości.

Po tym obiedzie kochanie okaże się romantyczne, delikatne i smaczne. Nie zapomnij o przyjemnym stonowanym świetle i zmysłowej muzyce.

Miejsca do kochania

Wiele par ma tendencję do wykorzystywania różnych miejsc do uprawiania miłości. Jest to bardzo przydatna praktyka, ponieważ dzięki temu kochanie nie staje się rutyną i rutyną. Rozważ popularne miejsca do uprawiania miłości i trudności, z którymi są powiązane.

  1. Basen lub inny zbiornik wodny. To bardzo popularne miejsce do nauki. uprawianie seksu ponieważ ruchy w wodzie nie są takie same jak w zwykłym życiu. Jednak chlorowana woda i siarczan miedzi są dodawane do publicznych basenów, co może powodować uszkodzenie zdrowia w sferze intymnej. Uprawianie miłości w naturalnym stawie niesie również niebezpieczeństwo. Ponadto w tym przypadku należy zawsze używać dodatkowego smaru na bazie wody.
  2. Samochód. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc na niezwykłą romantyczną noc. Jeśli szyba samochodowa jest przyciemniona, nie można nawet wyjść poza granice miasta i nie szukać odosobnionego miejsca - to tylko doda niezwykłych wrażeń.
  3. sposoby na miłość
  4. Winda Namiętne kochanie się w windzie odbywa się zwykle późno w nocy, a para zabiera windę na wyższe piętro i naciska przycisk stop, aby nikt nie mógł zadzwonić do windy.
  5. Plaża. Marzeniem wielu jest doznanie ekstazy z partnerem pod dźwiękiem fal. Nie próbuj tego robić bezpośrednio na piasku - lepiej korzystaj z leżaka lub przynajmniej maty do opalania.
  6. W naturze lub w namiocie. Jest to wygodna opcja, w której istnieje minimalne ryzyko bycia zauważonym, ale jednocześnie - nowe środowisko.

Kochająca para może doświadczać i próbować znacznie więcej niż ci, którzy nieustannie zmieniają partnera. Ponadto, kochanie daje osobie dużo więcej przyjemności niż tylko seks.