Zacznijmy od wprowadzenia anatomicznego. Męskie plemniki są podzielone na dwa typy:

  • z zestawem chromosomów X;
  • z zestawem chromosomów Y.

Dziewczęta rodzą się z połączenia dwóch chromosomów X (XX) i chłopców z kombinacji X i Y (XY). Jak widać, jeśli jesteś zainteresowany tym, jak prawidłowo wyobrazić chłopca, musisz zapewnić maksymalne przejście do macicy plemników Y.

Zrozumiemy, jak to zrobić.

Stanowić

Plemniki X żyją do 5 dni w kwaśnym środowisku kobiecej pochwy, poruszają się wolniej i mają duże rozmiary - ich szanse na przeżycie są wyraźnie wyższe. Y-plemniki żyją przez 24 godziny, są mniejsze i szybsze.

Więc w jakiej pozycji począć chłopca, rozumiejąc powyższe? Pozycja powinna promować ejakulację tak blisko macicy, jak to możliwe, aby plemniki z zestawem Y "wygrały" wyścig z X-spermą.

Wszystkie pozy nadają się do tego, gdzie kobieta jest z dołu i gdzie mężczyzna może wejść do penisa tak głęboko, jak to tylko możliwe.

Najbardziej popularny i sprawdzony:

  • Postawa "misjonarska";
  • Pozie "pieska" - kobieta stoi na czworakach, mężczyzna wchodzi do pochwy od tyłu;
  • postawy "łyżki" - obaj partnerzy są po ich stronie, człowiek wchodzi od tyłu.

Z punktu widzenia fizjologii kobiety należy zwrócić uwagę na ewentualną obecność zakrętu. macica :

jeśli jest zakręt, ustal, w którą stronę i idź dokładnie po tej stronie poczęcia, jeśli szyja jest wyższa niż zwykle - będziesz wygodnie z postawą łokcia kolana.

Kiedy? jak począć chłopca

Ale postawa nie jest absolutną gwarancją. Kiedy pytasz, jak począć chłopca, zwróć uwagę na datę współżycia seksualnego.

Aby począć chłopców, musisz kochać 24 godziny przed owulacją i 12 godzin po owulacji.

Ponownie powodem jest krótka żywotność plemników Y i przedłużone zatrzymanie plemników X w pochwie. Ponadto zalecane są co najmniej dwa dni abstynencja partnerów, aby chromosom X z poprzedniego stosunku nie wszedł przypadkowo do pochwy w momencie poczęcia.