Każda para wcześniej czy później marzy o osiągnięciu równoczesnego orgazmu. Dla niektórych to pragnienie stało się prawie głównym celem ich życia seksualnego. Wielu uważa, że ​​jednoczesny orgazm jest normą w ich relacjach seksualnych. Istnieje wiele mitów na ten temat.

Zastanów się jeszcze bardziej, co to jest jednoczesny orgazm dla mężczyzny i kobiety i jak można to osiągnąć.

Kiedy opinia publiczna zdała sobie sprawę, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają prawo do odczuwania szczytów przyjemności podczas stosunku, mit okazał się, że jednoczesny orgazm jest niezbędnym wskaźnikiem zgodności seksualnej partnerów.

Seksoolodzy twierdzą, że prawdziwie seksualna równoczesna kulminacja przynosi największą przyjemność i satysfakcję obojgu partnerom, ale nie powinna być tak obowiązkowa w życiu seksualnym. Aby to osiągnąć, w rzeczywistości jest to niezwykle trudne.

Kiedy mężczyzna ma obsesję na punkcie myśli o tym, jak osiągnąć orgazm w tym samym czasie, wiele kobiet będzie, chcąc nie chcąc, naśladować orgazm, dostosowując się do partnera. A to może wywołać niepotrzebne zainteresowanie kochaniem się, które psychicznie blokuje kobietę, uniemożliwiając w pełni czerpanie radości z odczuć, które otrzymuje.

Równie ważnym problemem pożądania, mającym na celu jednoczesne odczuwanie orgazmu, jest nadmiar altruistycznego zachowania, które ma niszczący wpływ na relacje. Jeden z partnerów racjonalizuje związek, chociaż musi go przeżyć, cieszyć się nim. Potrafi wywoływać różne dysfunkcje seksualne, nadmierny niepokój o zdrowie drugiego w łóżku.

Jak uzyskać orgazm jednocześnie?

Aby jednocześnie doświadczyć orgazmu, nie spiesz się do preludium. Podczas jej przerwy. Nie koncentruj się wyłącznie na cokolwiek podczas stosunków seksualnych. Jeśli mężczyzna odczuwa zbliżający się orgazm, musi opuścić mosznę, wybrać pozycję dla orgazmu. Skoncentruj się na różnych częściach ciała. Najważniejszą rzeczą na tym stanowisku jest zaangażowanie łechtaczki i mężczyzny. jak uzyskać orgazm w tym samym czasie muszą pieścić piersi kobiety. Pozycja misjonarska nie gwarantuje osiągnięcia pożądanego punktu kulminacyjnego.

Jeśli partner czuje, że partner jest gotowy na orgazm, może zwiększyć drżenie, dostosowując się do kobiety.

Kobieta będzie mogła kontrolować swój orgazm, jeśli pieści swoje strefy erogenne. Partner powinien wziąć pod uwagę twoje życzenia.

Każda para może doznać równoczesnego orgazmu. W tym celu konieczne jest lepsze poznanie się w relacjach seksualnych, słuchanie wzajemnych pragnień.