Mężczyźni rzadko mają problemy z przyjemnością podczas stosunku płciowego, ale są sekrety, które pomogą dziewczynce sprawić, że partner poczuje się jeszcze bardziej żywy.

Jak doprowadzić człowieka do ekstazy?

Pomimo faktu, że wielu członków silniejszego seksu koncentruje swoje zmysły na genitaliach, na ich ciele jest ogromna liczba stref erogennych, których stymulacja pozwala doświadczyć wielu nowych i jasnych emocje . Aby zmusić faceta do ekstazy, można skorzystać z masażu, ponieważ możliwe będzie dotknięcie głównych stref erogennych. Podczas pieszczot, zwracaj uwagę na takie części ciała: głowę, twarz, szyję, klatkę piersiową oraz wnętrze nóg i dłoni.

Ponieważ najwięcej wrażliwych obszarów znajduje się w obszarze narządów intymnych, ich szczególną uwagę należy poświęcić stymulacji. Aby doprowadzić człowieka do ekstazy, może on i ręce, ponieważ wystarczy znać charakterystykę oddziaływania. Ręczne pieszczenie może być wykonane dowolną ręką, ale lepiej, jeśli jest aktywne, to jest tym, które pisze kobieta. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią postawę, aby móc kontrolować reakcję człowieka, a jednocześnie było to wygodne. Możesz usiąść na górze lub poprosić mężczyznę, aby rozłożył nogi i usadowił się między nimi. Inną opcją jest strona lub pozycja "łyżki", gdy partnerzy są po ich stronie, a dziewczyna jest z tyłu.

Jak doprowadzić mężczyznę do ekstazy w łóżku:

  1. Użyj dodatkowego smaru, aby zapewnić łatwe przesuwanie. Do tego cele odpowiedni jest środek poślizgowy.
  2. Ważne jest, aby robić jasne i pewne ruchy rękami, ale pamiętaj, że grubiaństwo jest tutaj niewłaściwe, ponieważ będzie to bolesne dla człowieka.
  3. Poruszaj się w górę i w dół z różną intensywnością, a następnie przyspieszaj, a następnie zwalniaj. Możesz ściskać i nie zapomnieć o pieszczocie głowy.
  4. Aby zwiększyć doznania, nie zapomnij stymulować moszny, jąder i okolicy w pobliżu odbytu.