W Kamasutrze, książce miłości, są nie tylko wysoce poetyckie imiona póz, ale są też te najbardziej absurdalne, podczas gdy są zabawne nawet w swojej technice egzekucji. Oczywiście, nie przeczę, że dzięki nim można osiągnąć niesamowitą przyjemność i jasne wrażenia.

Śmieszne pozy w seksie

 1. "Nożyczki w locie . " Ta pozycja seksualna powinna być wykonywana przede wszystkim przez gimnastyków. Rzeczywiście, pomimo tego, że wygląda bardzo zabawnie z zewnątrz, nie każda para może je spełnić. Tak więc, zarówno mężczyzna, jak i kobieta powinni mieć napompowane ręce. Partner trzyma partnera z nimi, a ona z kolei jedną ręką trzyma kochanka, z drugiej - opiera się na podłodze. Niewiarygodną zaletą tej postawy jest to, że poprawia krążenie krwi w narządach miednicy kobiety i daje jej boski orgazm. Jeśli mówimy o minusy, to nożyczki „w powietrzu” można przypisać do traumatycznych postawy. W końcu, jeśli zrobisz to niepoprawnie, możesz uszkodzić oba genitalia. Wszystko to wynika z niekonwencjonalnego kąta wejścia penisa do pochwy.
 2. najzabawniejsze pozy 1
 3. "Pług" . Oczywiście, w tym przypadku, podobnie zresztą jak w poprzednim, kobieta jest na łasce męża. Ta śmieszna poza Kama Sutra jest szczególnie polecana tym, którzy uwielbiają gry fabularne, w których jeden z aktorów musi być liderem. Tak więc, cały jego wybrany, młody człowiek trzyma się swoich odważnych rąk, całkowicie ustawiając tempo ruchów. Ważne jest, aby partner miał znaczną elastyczność - ponieważ intensywność orgazmu obu zależy od niego.
 4. najzabawniejsze pozy 2
 5. "Taczka" . Idealna, aczkolwiek trochę absurdalna, postawa do stymulacji punktu G, a także uzyskanie jasnego orgazmu. Co więcej, przedstawiciele silnej połowy ludzkości "Taczki" gwarantują głęboką penetrację, nowe doznania i znaczną ekscytację. Ponadto, jeśli chcesz dodać różnorodność (oczywiście ta pozy, rodzaj, już nowy) podczas podejścia orgazm Jeśli partner kładzie rękę na łechtaczkę, partner poczuje coś niezwykle pięknego.
 6. najbardziej zabawne pozy 3
 7. Akordeon . Ta nazwa zmiany postawy w seksie mówi sama za siebie - partnerzy będą grać intymną melodię. Tutaj mężczyzna jest całkowicie zależny od kobiety. On jest jej podwładny. Dziewczyna ma prawo w pełni kontrolować rytm tarć. Może bawić się seksualnym organem partnera - zanurzając go głębiej w sobie, jeszcze bardziej ekscytując swojego partnera, i nieoczekiwanie wyciąga penisa z pochwy, co powoduje, że partner błaga o litość i powtarzanie przyjemności seksualnej.
 8. najbardziej zabawne pozy 4
 9. "Łyżka" . Niech to wygląda jak gimnastyczne ćwiczenie, seksuolodzy zalecają ćwiczyć go rano, kiedy chcesz znaleźć idealny sposób na przebudzenie. Co więcej, taka postawa może powodować, że artykuły zaczynają bardziej aktywny seks. Ponadto, z wolną ręką kobieta może pieścić męski jądra, dając zarówno więcej emocji. Jeśli partner ma bezbłędne rozciąganie i może z łatwością siedzieć na rozłupach, to im wyżej uniesiona noga, tym jaśniejsze odczucia obu zakochanych. Partner z kolei może położyć rękę na łechtaczce, pobudzając go i przenosząc jej ukochanego do innego świata, świata przyjemności i orgazmu.
 10. najbardziej zabawne pozy 5
 11. "Karuzela" . Tak niezwykła pozy, trochę przypominająca wspólną jogę, dojdzie do smaku obu. Ponadto jest odpowiedni dla partnera z długim narządem płciowym, który czasami dostarcza partnerowi trochę bolesnego uczucia. Wymaga minimum elastyczność i nie musisz się zbytnio pocić, aby uzyskać pożądaną przyjemność. Nie będzie zbyteczne wspominanie, że podczas kopulacji pobudzana jest głowa penisa, co daje mężczyźnie kolorowe doznania.
najbardziej zabawne pozy 6