Wiele osób nie wie, że istnieje coś takiego jak orgazm odrzutowy, podczas którego kobiecie można przypisać obfity lubrykant lub obrzęk cewki moczowej. Ta ostatnia opcja nie jest znana nikomu, ponieważ w społeczeństwie jest do tej pory analfabetyzm seksualny. Ejakulat cewki moczowej wychodzi z cewki moczowej, ale nie jest to mocz. Badania wykazały, że płynem tym jest kwas fosforowy, który z kolei jest głównym składnikiem męskim plemniki . Plemniki mogą zawierać kreatyninę i mocznik, ale jest ich bardzo niewiele.

Czym jest orgazm? To mocne wytrysku ejakulatu połączone z wielką przyjemnością. Powszechnie uważa się, że wytrysk może wystąpić jedynie u mężczyzn, ale zjawisko to coraz częściej pojawia się u kobiet. Jak uzyskać dziewczynę z orgazmem? Postanowiliśmy bardziej szczegółowo to zrozumieć i próbowaliśmy dowiedzieć się, jak osiągnąć odrzutowiec orgazm .

Jak osiągnąć orgazm odrzutowy?

Słynny lekarz Ernest Grafenberg przeprowadził wiele badań w dziedzinie cewki moczowej u kobiet i punkt G. Aby znaleźć punkt G, konieczne jest włożenie dwóch palców do pochwy, dłonią do góry. Wtedy powinieneś zacząć zginać palce. Powierzchnia tej strefy jest nieco szorstka, różni się znacznie od pozostałych ścian. Kiedy kobieta doświadcza podniecenia seksualnego, ten punkt jest wypełniony krwią i falami, a następnie znowu staje się taki sam.

Jak uzyskać kobietę orgazmu strumieniowego?

Aby osiągnąć wytrysk w strumieniu wody, konieczne jest wyszkolenie mięśni intymnych. Taki trening poprawi krążenie krwi i pomoże wydłużyć kobiecy orgazm. Rozważ kilka ćwiczeń. Podczas oddawania moczu można wstrzymać ten proces i wznowić go. To ćwiczenie wykonuje się około pięć razy dziennie. Kiedy twoje mięśnie stają się trochę silniejsze, możesz zwiększyć ilość ćwiczeń. Istnieje inna metoda. Technologia jest taka sama jak przy szukaniu punktu G. Jednocześnie palce powinny być zgięte w kierunku dłoni. jak dotrzeć do orgazmu odrzutowego Trzeba to zrobić rytmicznie i powoli.

Jak osiągnąć sam orgazm odrzutowy?

Możesz trenować w domu i używać różnych technik stymulacji. W tej chwili najważniejsze jest, aby nie bać się zapisywać, bo wtedy ejaculant nie będzie w stanie się wyróżnić i nic nie poczujesz. Najpierw spróbuj zrobić to sam, a następnie możesz połączyć partnera. Po pompowaniu mięśni intymnych wiele osób zauważa poprawę seksu i orgazmu. Radzimy skorzystać z tych wskazówek i poprawić swoje życie seksualne!