W świecie jest jedna rzecz, której nie da się porównać z niczym, w jej odczuciach - z orgazmem. Dzięki niemu kobieta może pozbyć się migreny, złego samopoczucia i uzyskać wiele niezapomnianych wrażeń emocje .

W jaki sposób orgazm dziewcząt?

Orgazm jest szczytem satysfakcji seksualnej. Jeśli rozważymy, jak kobiecy orgazm występuje fizjologicznie, to można go opisać następująco: skurcze mięśni pochwy zwiększają się, przyspieszając w ten sposób proces wytrysku partnera. W trakcie orgazmu dochodzi do rozciągnięcia szyjki macicy, co pozwala jej przenieść się na spotkanie z głową penisa. Taki mechanizm, stworzony przez prawo natury, nie tylko wzmacnia pobudzenie obojga partnerów, ale także zwiększa szanse na zapłodnienie.

Podczas orgazmu wiele kobiet może stracić nad sobą kontrolę: zaczynać jęki, krzyczeć, drapać plecy partnera. Naukowcy odkryli, że w tym momencie dochodzi do zmian w mózgu kobiety, są one podobne do zmian w napadzie padaczkowym.

Jeśli kobieta jest zdolna do doświadczania wielokrotnych orgazmów, siła jej wrażeń wzrośnie z każdym kolejnym. Cały zakres uczuć, jakich doświadcza podczas ostatnich orgazmów.

Co dzieje się z ciałem podczas orgazmu?

Początkowo orgazm zwiększa liczbę estrogenów wytwarzanych przez jajniki. Przyczynia się to do rozwoju śluzu pochwowego, który z kolei uwalnia feromony, które przyciągają człowieka.

Na samym szczycie orgazmu, prolaktyna zaczyna odpływać - hormon odpowiedzialny za pojawienie się mleka matki. Dlatego podczas stosunku płciowego pierś puchnie.

Innym hormonem uwalnianym podczas orgazmu jest oksytocyna. Działa na mięśnie macicy, która wzrasta, zwiększa jej napięcie, dzięki czemu zaczyna się kurczyć szybciej i szybciej.

Po osiągnięciu orgazmu kobiety, hormony oksytocyna i co dzieje się podczas orgazmu prolactin obudził się w jej matczynych uczuciach. To wyjaśnia jej pożądanie zaraz po seksie, by mówić, przytulić i pieścić mężczyznę.

Jak działa orgazm?

Jet orgasm lub squirting - to bardzo silny wyrzut ejakulacji z dużą ilością wydzieliny, do 50 ml. Towarzyszy temu niesamowicie silny orgazm.

Aby móc osiągnąć i rozszerzyć druk atramentowy orgazm , musisz regularnie ćwiczyć mięśnie intymne. Robią to za pomocą specjalnych ćwiczeń dopochwowych, ale są szczęściarze, którzy posiadają go z natury.