Pary, które często ćwiczą współczesne gry intymne, zauważają, że znakowanie może być bardzo przyjemnym rodzajem seksu, najważniejsze jest przestrzeganie pewnych zasad. Przesadne nastawienie większości i zwykle stereotypy blokowanie męskich zainteresowań taką seksem, ale jeśli ją pokonasz, możesz uzyskać wiele radości i nowych wrażeń.

Co to jest ustalanie?

Ustalanie - seks za pomocą wibratora, w sensie klasycznym oznacza to urządzenie z płaską podstawą - strapon. Kobieta wnika w człowieka, ten gatunek seks analny Stał się sławny, dzięki Danowi Savage'owi, który ogłosił konkurs w swojej kolumnie Savage Love w 2001 roku za tytuł tej nowej praktyki. Jest również nazywany "pochyleniem, chłopakiem", pod nazwą filmu edukacyjnego. Tego rodzaju gry miłosne wymagają rozsądnego podejścia ze strony partnera i umiejętności prawidłowego korzystania z urządzeń.

Ustalanie - zalety i wady

Jak każdy rodzaj seksu analnego, pegging ma swoje zalety i wady. Najważniejsze przy podejmowaniu decyzji: spróbować tego rodzaju seksu lub nie, zważyć wszystkie za i przeciw, aby nie było żadnych rozczarowań lub problemów w życiu seksualnym. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie zabawki do takiej gry miłosnej, często niewłaściwy symulator lub niewłaściwe zachowanie partnerów staje się przyczyną negatywnych doświadczeń. Aby mieć delikatne pieszczoty, konieczna jest również cierpliwość.

Pozytywne aspekty ustalania:

 • możliwość zmiany ról w zatrudnianiu miłości;
 • szansa na poznanie swojej seksualności;
 • uzyskanie nowych wrażeń;
 • zaostrzenie stref erogennych;
 • zdobywanie nowych doświadczeń.

Negatywne aspekty ustalania (z nieudolnym traktowaniem):

 • zapalenie zwieracza;
 • uszkodzenie odbytnicy;
 • nietrzymanie stolca lub gazów;
 • szczeliny odbytu;
 • silny ból.
co to jest ustalanie

Pierwsze ustalenie

Ustalanie po raz pierwszy odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ negatywne uczucia mogą na zawsze zamknąć się dla pary tego rodzaju seksu. Doświadczeni partnerzy twierdzą, że najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni strapon. Ustalanie dla początkujących daje kilka wskazówek:

 1. Po raz pierwszy najlepiej kupić pasek na pasek, jest on bezpiecznie przymocowany do talii partnera i pozwala w pełni kontrolować proces.
 2. Najdogodniejsze zszywki - od silikonu lub cybersytu, akceptują dowolne smary . Produkty ze szkła do kupowania natychmiast niebezpieczne, ze względu na brak doświadczenia, łatwo się zranić.
 3. Rozmiar paska jest lepszym wyborem, dla początkujących urządzenie ma nie więcej niż 14 centymetrów długości i do 4 centymetrów średnicy.
 4. Kupując dildo, warto zwrócić uwagę na dodatkowe załączniki do innych załączników. Gdy para otrzyma doświadczenie, możesz spróbować ekstremalnego ustalania.

Jak ćwiczyć ustalanie?

Ustalanie: metody, technika. Praktyki opracowały kilka bardziej wygodnych pozycji, z których lepiej jest rozpocząć nowe osoby:

 1. Doggy styl . Ten człowiek jest na czworakach.
 2. Stać . Partner lekko pochyla się do przodu, możesz uzupełnić masturbację.
 3. Zmierzajcie się . Mężczyzna leży na plecach, jego nogi są przyciśnięte do klatki piersiowej.

Kilka dodatkowych wskazówek:

 1. Hojnie używaj smaru.
 2. Określ głębokość i rytm dogodny dla partnera.
 3. Lepiej jest przedyskutować z wyprzedzeniem, na jakiej pozycji lepiej zacząć, a bez której lepiej się obejść.
 4. Połącz proces z hojnymi pieszczotami.
 5. Nie bój się używać innych akcesoriów, pomogą zmienić styl w erotyczny spektakl.
 6. Aby zachować higienę. Strapon myje przed i po działaniu ciepłą wodą z mydłem. Aby uniknąć problemów z jelitami partnera, lepiej zrobić z góry lewatywę.

Filmy o ustalaniu stawek

Cenne doświadczenie otrzymują nie tylko książki, ale także filmy, w temacie seksu analnego, te drugie są o wiele lepiej i szybciej oświecone. Dlatego doświadczone pary radzą początkującym zapoznać się z kilkoma filmami. Fani gry w słupki znajdą w nich dużą wartość za pierwsze doświadczenie. Najpopularniejsze filmy z tej serii:

 1. "Pochyl się, chłopaku . " Dział edukacyjny, zapoznaje się z osobliwościami tej techniki.
 2. "Ustalanie 101" . Film pochodzi od reżysera Jeffreya Warrena, który łączy elementy edukacyjne z fikcją artystyczną.