Wydaje się, że nawet w dosłownym jest odpowiedź na pytanie, czy mężczyźni kochają, gdy mówi się komplementy. Po prostu nie mogą żyć bez pochwały, co oznacza uznanie ich umiejętności, talentów i ogólnej wyłączności. Szczególnie dobrze jest, gdy wszystkie sukcesy są zauważane i rozpoznawane przez ukochaną kobietę.

Jakie komplementy mają mężczyźni?

Pomimo tego, że wszyscy ludzie lubią uwielbienie, musisz zrobić to zręcznie. Na przykład, piękne kobiece serca "ulubione", "miffutki" i "słodki króliczek" będą postrzegane jako czynnik drażniący, choć trochę słodki. Rzeczywiście, co powinno być w głowie kobiety, która nazywa człowieka o wadze poniżej 2 metrów i ważącego około 100 kg słodkiego kotka? To nie ma nic wspólnego z fuzz-pussy! Żaden człowiek nie będzie pochlebiony drobnymi pieszczotliwymi pseudonimami, ponieważ wszyscy w kodzie genetycznym mają aspiracje do ochrony i wyższości nad innymi. Więc jeśli myślisz o tym, co ludzie lubią komplementy, powiedz, co podkreśli ich wyższość, nie idź źle. Dla wygody możesz podzielić wszystkie pochwały na kilka dużych grup.

  1. "Jesteś taki silny . " Chociaż może się wydawać, że ten komplement jest specyficzny, ale można to zrobić przez stałych bywalców sal gimnastycznych z imponującymi bicepsami i nie wyróżniającego się chłopca, któremu udało się otworzyć butelkę woda mineralna , która nie uległa tobie.
  2. "Jesteś taki mądry . " Co komplementy jak mężczyźni, którzy pod żadnym pozorem nie mogą błyskać swoim treningiem? Oczywiście będą zachwyceni wzmianką o ich wyjątkowych zdolnościach umysłowych. Przypuśćmy, że umieścisz jego partnera w 5. ruchu, grając z czarnym, przynajmniej pozwól mi najpierw poczuć jego wyższość. Możesz zagrać inne karty później.
  3. "Nic ci nie jest". Mężczyźni lubią komplementy, w których podkreślasz swoją pozytywną stronę. Tak, nie jest on laureatem nagrody Nobla, a on może tylko machać pudlem raz, ale może być w nim coś jeszcze, co sprawia, że ​​rozrywka jest interesująca. Od ciebie wymaga się tylko otwarcia go i koniecznie powiedzenia.
  4. "Chcę cię . " Najbardziej nie do pobicia opcja, uderzająca w serce każdego przedstawiciela silniejszego seksu, nawet jeśli w wieku 30 lat mieszka z matką, nosi koszulki z mnóstwem liter "X" i cudownymi lekturami tylko czat w grze online. Właściwie, spalony macho ta opcja zadziała, najważniejszą rzeczą jest prawidłowe skoordynowanie ich działań po oświadczeniu.

Jeśli nadal myślisz, czy mężczyźni kochają, gdy mówi się im o komplementach, to może po prostu nie wiesz, jak wybrać właściwe słowa? Nadszedł czas, aby rozwinąć słownictwo, a praca nad intonacją nie zaszkodzi, a czasami można nazwać głupca, aby ten człowiek był w jego ramionach.