Techniczna strona tego, jak stracić dziewictwo, wątpliwości, trzeba myśleć, nikogo nie wywołuje, ale z tym procesem wiąże się wiele obaw. To jest strach przed bólem i obawy o własny brak doświadczenia i wiele więcej. Na przykład wielu jest zakłopotanych tym, że zbyt późno tracą dziewictwo. Jest to prawdopodobnie jedno z najbardziej głupich uprzedzeń - kiedy zacząć życie seksualne jest osobistą sprawą dla wszystkich, a opinia publiczna nie ma z tym nic wspólnego.

Jaki jest najlepszy sposób na utratę dziewictwa?

Na początek zobaczmy, co zwykle sugeruje pytanie, jak najlepiej stracić dziewictwo. Wygląda na to, że nie dotyczy to kwestii zewnętrznej, środowiska romantycznego i innych atrybutów, takich jak płatki róż i świece. Najprawdopodobniej chodzi o to, jak szybko stracić dziewictwo, bez bólu i krwi. Chociaż prędkości nie można przewidzieć, nie wszystko to dzieje się po pierwszym kontakcie seksualnym. Ale z bólu, w każdym razie, od silnego, możesz uratować siebie.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zaprzestać torturowania się refleksjami na temat zbliżającej się utraty dziewictwa i przestać się go bać, ponieważ, po pierwsze, nie wszystkie dziewczęta odczuwają ból (przy okazji, nie każdy też krwawi) ani żadnego dyskomfortu od pierwszego seksu. Po drugie, obawy o to, czekanie na ból tylko pogorszy sytuację. Z powodu ciągłego strachu wywołanego przez oczekiwanie silnego bólu, mięśnie pochwy kurczą się, sprawiając, że spodziewany ból jest prawdziwy. Dlatego, aby uniknąć bólu, musisz odwrócić uwagę od niej i postarać się zrelaksować jak najwięcej. To powinno pomóc partnerowi, jego zadaniem jest odprężenie i podniecenie dziewczyny. Ponieważ podekscytowany uwalniany jest do pochwy środek smarny, co również pomaga zmniejszyć ból lub całkowicie go uniknąć. Ale czasami, znowu, z powodu różnych obaw, nie ma wystarczającego smarowania, w którym to przypadku można go zastąpić specjalnym płynem, który można kupić w aptece, sklepie seksualnym lub zamówić online. Jeśli jednak instynktownie mięśnie pochwy zmniejszyły się podczas penetracji, możesz je rozluźnić, próbując wydychać głęboko, całym żołądkiem. Z pojawieniem się bólu, powinieneś wycofać się ze swojego partnera i porozmawiać z nim o tym, być może jest on zbyt pochopny i potrzebujesz więcej uczuć, a on powinien poruszać się wolniej. Chociaż istnieje inna opcja - partner musi wejść gwałtownie, aby dziewczyna nie miała czasu się przestraszyć i ścisnąć mięśnie pochwy. W każdym razie, jeśli coś jest nie tak, lepiej zatrzymać się i porozmawiać. Jeśli w ciągu regularnych prób nic się nie wydarzy, to warto skontaktować się z ginekologiem, może błonka jest zbyt gruba, a następnie może być wymagane usunięcie chirurgiczne.

Jak nie bać się utraty dziewictwa?

Jak się okazało, aby nie utracić dziewictwa bez bólu, nie należy się tego obawiać, ale co należy zrobić, aby przestać odczuwać strach przed tym? Przede wszystkim pamiętaj, że wszystko przechodzi przez to, więc obawiam się, że sam proces jest co najmniej głupi. I oczywiście trzeba myśleć o bezpieczeństwie. Jak możesz się zrelaksować, jeśli myślisz o czymś obcym? Dlatego pamiętaj o tym, jak bezpiecznie stracić dziewictwo dla własnego zdrowia. W zasadzie wszystko jest proste - nie zapomnij się zabezpieczyć, a pierwszy raz jest lepszy. Как не бояться лишиться девственности wybrać prezerwatywy, będą chronić przed niechcianą ciążą, a ryzyko przeniesienia chorób zmniejszy się. Lepiej jest przejść do doustnych środków antykoncepcyjnych później, ponieważ ich powołanie wymaga starannego i długiego badania ginekologa, są one drogie i istnieje wiele przeciwwskazań.

I oczywiście, po utracie dziewictwa, musisz zrozumieć, że wszystko jest w porządku, więc po chwili musisz odwiedzić ginekologa. Po pierwszej płci cykl menstruacyjny zwykle się zmienia, staje się krótszy i możliwe jest również opóźnienie nie dłuższe niż tydzień.