Każda szanująca się kobieta, nabywając ukochanego mężczyznę, myśli o tym, jak go pieścić w łóżku. Usta, dłonie, język - jak najlepiej pieścić ciało mężczyzny, jak to zrobić dobrze? W końcu wiemy, że mężczyźni są inni, a to, co jest dla nas przyjemne, partner nie może wywoływać żadnych emocji, lub, co gorsza, nie lubić. Aby uniknąć takich błędów, przejdziemy przez strefy erogenne mężczyzn.

Głowa i twarz

Wiele kobiet, odpowiadających na pytanie, gdzie pieścić mężczyznę, przede wszystkim będzie nazywać okolice genitaliów, żołądek, może piersi, ale całkowicie zapomną o twarzy. I na próżno - na twarzy dużej liczby zakończeń nerwowych. Staraj się delikatnie chodzić czubkami palców po twarzy, zatrzymać się na skroniach, pieścić obszar za uszami, dotknąć włosów z tyłu głowy - na pewno Ci się spodoba.

Szyja i klatka piersiowa

Wielu mężczyzn dosłownie oszaleje z czułymi pocałunkami na szyi i dotykiem kobiecych palców. Zatrzymanie na bokach nie jest konieczne, skóra karku jest również wrażliwa. Tylko uważaj, aby nie dotknąć mężczyzny opuszkami palców i paznokciami - więc nie zaczniesz go, ale tylko łaskocz. Lepiej obgryzać jej dłoń i koniuszki palców, naciskając wystarczająco mocno.

Oczywiście, męskie piersi nie są tak wrażliwe jak kobiety, ale to nie znaczy, że nie muszą być pieszczone w łóżku. Delikatne głaskanie będzie przyjemne dla mężczyzny, nie trzeba też unikać sutków, możesz pieścić je językiem lub zwijać dłonią.

Dłonie i stopy

Jak pieścić przed seksem dla rąk i stóp mężczyzny, i co najważniejsze, dlaczego to zrobić, chyba że istnieją strefy erogenne? Ogólnie rzecz biorąc, strefy erogenne znajdują się w całym ciele, niektóre z nich są bardziej wrażliwe, inne mniej. Ale nie z czystym sumieniem pozbądź się mniej wrażliwych miejsc twojego człowieka. Sam fakt, że chcesz go zadowolić, będzie dla niego przyjemny. Przeciągnij językiem lub palcami po wewnętrznej stronie palców, dotknij wewnętrznej części ud, dolnej części nóg i miejsc podkolanowych. Masowanie rąk i nóg pomoże zmęczonemu mężczyźnie dostroić się do przyjemniejszej kontynuacji dnia.

Żołądek, plecy i pośladki

Aby poprawić wrażenia, głaskanie od góry do dołu, pocałunki do pępka i tuż pod nim są dobrze dopasowane.

Obszar wzdłuż kręgosłupa i obszar między łopatkami, tak zwane "miejsce kota", jest bardzo wrażliwy na pieszczoty. Tutaj można uruchomić język, a nawet ugryźć trochę. Pośladki można klaskać dłońmi lub lekko uszczypnąć. Jeszcze lepiej, przytul go swoim ciałem, przyciskając brzuch do dolnej części pleców lub pośladków. Obszar między moszną a odbytem jest nasycony zakończeniami nerwowymi, więc pieszczoty człowieka będą również przyjemne.

Narządy płciowe

как лучше ласкать мужчину

Gdzie indziej pieścić mężczyznę podczas seksu, jeśli nie w dziedzinie narządów intymnych - w końcu tutaj strefy erogenne są najbardziej wrażliwe. Jednym z najbardziej aktywnych i przyjemnych sposobów podniecenia jest głaskanie penisa poprzez przesuwanie napletka w górę iw dół. Możesz pieścić penisa partnera, owijając go w pierścień lub owijając wokół całej dłoni. Połącz fantazję, spójrz na reakcję swojego człowieka, aby zrozumieć, co jest dla niego przyjemne. Dopiero pieszcząc mężczyznę dłońmi, warto pamiętać, że penis jest najbardziej wrażliwym narządem i dlatego jego ręce można dobrze wyczyścić, zadziory i nierówne paznokcie mogą wszystko zepsuć. Pierścienie i bransoletki z dłońmi również lepiej jest usunąć, aby uniknąć kłopotów. I, oczywiście, nie zapomnij o smarach, pomogą one Twoim dłoniom się ślizgać.

Najbardziej pożądane pieszczoty są ustne. Tutaj także jest mnóstwo miejsca na fantazję, a dzięki doświadczeniu zrozumiesz, jakiego rodzaju stymulacja daje Twojemu człowiekowi największą przyjemność. Oczywiście głowa penisa jest najbardziej wrażliwa, ale nie musisz też zapominać o reszcie. Z wolną ręką pieść wszystko, co możesz osiągnąć - jądra, przestrzeń między odbytem a moszną, wewnętrzne strony ud. A co najważniejsze, pamiętajcie, że mężczyźni lubią najbardziej, gdy kobieta sama lubi takie pieszczoty, więc jeśli nie chcesz czegoś robić, najlepiej zostawić ją następnym razem. Pieszczota z kategorii "po prostu pozostanie w tyle" nie będzie dla ciebie przyjemna, ani nie doda przyjemności mężczyźnie.