Temat seksu zawsze był i prawdopodobnie zawsze będzie, najczęściej dyskutowany, i nie ma w tym nic dziwnego - to boleśnie zabawne. Nie jest jasne, tylko pragnienie ludzi (zwłaszcza panie są różne), aby wszystko uporządkować i ustalić standardy dla każdego oddechu podczas seksualnej gry. Jednym z najbardziej absurdalnych pytań jest: "Jak długo powinien uprawiać seks mężczyzna i kobieta"? Ale dziwność tego problemu polega na tym, że niemożliwe jest dostosowanie indywidualnych cech danej osoby do jakiegokolwiek standardu, ponieważ niewłaściwe jest rozważanie seksu tylko z punktu widzenia fizjologicznej konieczności, ponieważ sukces tego działania i jego korzyści zależy od wielu różnych czynników. Ale jeśli dotkniesz tylko fizycznej strony problemu, nie możesz powiedzieć, ile potrzebujesz seksu, tylko fanatycznie postępuj zgodnie ze standardami.

Ile powinnaś uprawiać z mężczyzną i kobietą?

Nie jest tajemnicą, że częstotliwość kontaktów seksualnych zależy od stężenia hormonów płciowych, co jest różne dla każdej osoby. Duży wpływ na ten wskaźnik ma miejsce zamieszkania. Od dawna zaobserwowano, że Południowcy są bardziej temperamentni niż ludzie znający wszystkie "uroki" mroźnych zim. I, oczywiście, wiek nie może być również ignorowany - im starsza osoba, tym mniej hormonów płciowych wytwarza ciało, a tym mniej aktywna seksualnie jest osoba. Jest to ostatni czynnik kierowany przez seksuologów, odpowiadający na pytanie, ile czasu w tygodniu trzeba uprawiać. Oto wskazówki, które dają wszystkim ciekawskim:

  • 20-25 lat - cztery razy w tygodniu;
  • 25-30 lat - trzy razy w tygodniu;
  • 30-40 lat - 2 razy w tygodniu;
  • po 45 latach - przynajmniej raz w tygodniu.

Należy zauważyć, że normy te są bardziej związane z męską częścią populacji, ale dzieje się tak tylko dlatego, że do niedawna nikt nie myślał o tym, ile seksu potrzebuje dziewczyna. Było to związane z opinią, że tylko zdrowie mężczyzn zależy od regularności. związek seksualny , a kobiety zdają się być w stanie obyć się bez niego przez lata, nie szkodząc całkowicie zdrowiu. Ale ostatnio coraz częściej mówią o związku chorób ginekologicznych z nieprawidłowość seksualna . Zatem seks jest równie potrzebny dla obu płci, ale ile razy powinny się zdarzyć, zależy tylko od twojego pragnienia, a nie od statystyk.