Prawdopodobnie każda osoba przynajmniej raz w życiu słyszała o Kamasutrze, która w rzeczywistości jest starożytnym indyjskim traktatem o stosunkach seksualnych. Niektórzy postrzegają to jako prosty zbiór poz dla seksu, ale tak w ogóle nie jest. Wiele par uważa za swój obowiązek próbować na sobie kilku pozycji Kama Sutry w sypialni, samochodzie i innych miejscach. Ważne jest, aby położyć niewielki nacisk - opisy pozycji do seksu w tym traktacie zajmują tylko niewielką część.

Ile pozy w Kamasutrze?

Autorem tej przydatnej książki był filozof Indii Mallanaga Vatsyayana, a jego nazwisko było pierwotnie obecne w tytule. Głównym celem traktatu jest nauczenie ludzi wyrażania ich emocje i kochajcie, cóż, i cieszcie się seksem. Różne pozycje Kama Sutry nie zostały pierwotnie zilustrowane, a ich opis krótki, a czasami zupełnie nieobecny.

Starożytna księga jest podzielona na siedem części, a tylko jedna z nich poświęcona jest badaniu poz, i nazywa się "O związku miłości". Autorka zaproponowała tylko osiem sposobów uprawiania seksu, a każda reprezentowała osiem pozycji. W rezultacie okazuje się, że w Kama Sutrze początkowo przedstawiono pozycje seksualne. Według badań w Kamasutrze istnieje tylko 40 rzeczywistych pozycji, to znaczy takich, które ludzie mogą wcielać. W eksperymentach wzięło udział siedem różnych par ochotników, którzy eksperymentalnie sprawdzili wszystkie pozy przedstawione w starożytnym traktacie. Dlatego eksperci nie zalecają używania Kamasutry jako wskazówki do działania, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo obrażeń.

Nawiasem mówiąc, z biegiem czasu liczba póz prezentowanych w Kama Sutrze została poszerzona, aw niektórych wariantach zaprezentowano ponad 120 pozycji. Ponadto istnieją publikacje przeznaczone dla par tej samej płci, a także do seksu w samochodzie i innych miejscach.

Najlepsze pozy Kamasutry

Najbardziej popularne pozycje pozwalają głęboka penetracja to poprawia wrażenia zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Słynne pozy Kamasutry:

  1. Najprostsza poza Kama Sutra jest "misyjna", ale jest kilka opcji, które sprawiają, że wrażenia stają się bardziej żywe. Na przykład mężczyzna może stanąć na czworakach i przestać się poruszać, a tym razem partner jest aktywny, podnosząc miednicę i poruszając się w górę / w dół.
  2. najlepsze pozy Kama Sutry
  3. Kobieta powinna leżeć na plecach, tak aby jej miednica znajdowała się na skraju łóżka i podnosić nogi. Mężczyzna klęka i wchodzi do partnera. Kobieta może rozłożyć nogi na boki lub skrzyżować je, co zwiększy tarcie. Możesz ustawić damę na stole, a mężczyzna powinien stać obok. Ważne jest, aby wysokość była odpowiednia.
  4. Kamasutra niezwykłe pozy
  5. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają pozować, gdy kobieta prowadzi proces. Pojazd Kama Sutra "jeździec" ma nietypowe opcje. Na przykład mężczyzna siedzi na krześle, a kobieta siedzi na górze, podczas gdy jej nogi muszą dotykać podłogi, aby mogła wykonywać ruchy w górę iw dół.
  6. liczba pozy w kama sutrze
  7. Zastanów się nad jedną interesującą pozą, która wymaga talentu. Kobieta leży na brzuchu, z naciskiem na łokcie, a jej nogi powinny być lekko rozstawione. Mężczyzna siedzi na górze, ręce spoczywające za. Ciało powinno być odchylone do tyłu o około 45 stopni i wejść do partnera. Aby zwiększyć tarcie, kobieta może zmniejszyć nogi.
  8. kamasutra różne pozy
  9. Mężczyzna powinien leżeć na boku, opierając się na jego ramieniu, które powinno być zgięte w łokciu. Kobieta jest prostopadła, nogi machają partnerowi. Ruch musi być dokonany przez człowieka. Uważa się, że taki kąt wprowadzenia penisa pozwala kobiecie odczuwać niesamowitą przyjemność.
  10. proste pozy Kama Sutry