Każda osoba może ustalić od pierwszego spotkania, czy lubi płeć przeciwną. Można to zrobić za pomocą tak zwanych ukrytych sygnałów. Dzięki gesty Sygnały i mimika stają się jasne. Prosty wygląd i najdrobniejsza intonacja mogą wiele powiedzieć. W tym artykule zebraliśmy najdokładniejsze ukryte sygnały seksualne.

Sygnały seksualne mężczyzn

 1. Kiedy mężczyzna dotyka jego włosów, dotyka jego gardła, prostuje krawat, jednym słowem, to znaczy, to oznacza współczucie. Może to również oznaczać, że palec u nogi zwrócił się w twoim kierunku. Ale nie zaczynajcie się radować przed czasem - może to być prosty interes, może biznesowy.
 2. Bardzo chętnie możesz poczuć współczucie dla siebie, jeśli człowiek jest bardzo zadowolony ze swojego spotkania. To może mówić uśmiech, radość w oczach i przyjazną twarz. Męskie sygnały seksualne są znacznie bardziej widoczne, więc prawie każda dziewczyna natychmiast rozumie, co jest nie tak.
 3. Jeśli męskie dłonie są obniżone bardzo nisko, oznacza to zainteresowanie seksualne. Na przykład, jeśli trzyma ręce na biodrach lub w tym obszarze. W tym przypadku mężczyźni prawie zawsze kładą swoje stopy, co wskazuje na pożądanie seksualne. Jeśli dłonie jego rąk są skierowane w twoim kierunku, jest to najbardziej bezpośredni sygnał. W takim przypadku nie można nawet wyszukiwać podtekstów.
 4. Kiedy mężczyzna zamyka się od ciebie, krzyżuje ręce i nogi, ukrywa ręce i dłonie, nie przemawia na twoją korzyść. Ale nie denerwuj się, być może te gesty są spowodowane innymi, zupełnie nieistotnymi przyczynami.
 5. Kiedy mężczyzna dotyka ucha lub innych części twarzy, oznacza to niecierpliwość. W takim przypadku lepiej przestać rozmawiać lub czatować na inny temat.
 6. Jeśli pociągnie za guzik, jest to pewny znak, że cię lubi. Dobry uścisk dłoni mówi to samo. Kiedy mężczyzna kładzie ręce na plecach lub ramionach, nie chce cię stracić. Być może nie jest to piękne, ale wyraźnie wskazuje na jego zainteresowanie.

Sygnały seksualne kobiet

 1. Najbliższy kontakt najczęściej mówi o zainteresowaniu. Dziewczyna nawet niechcący próbuje się zbliżyć i dotknąć obiektu, który lubi. Ten sygnał jest najsilniejszy, ponieważ zgodnie z nim możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski.
 2. Gra z włosami również mówi o zwiększonym zainteresowaniu. Tak więc kobieta próbuje zaimponować innym, lub komuś osobno. Może też bawić się dekoracjami, okazuje się instynktownie, ponieważ człowiek, którego lubisz, denerwuje cię. Bardziej dojrzałe kobiety mogą przypadkowo bawić się dekoracjami, aby zwrócić uwagę na jakąkolwiek część ciała.
 3. Jeśli w obecności mężczyzny dziewczyna przypadkowo odkrywa jej ramię lub widzi stanik, nie będzie specjalnie korygować niczego. Może również odwracać włosy, wystawiając szyję. Te sygnały seksualne i proszą o zwrócenie uwagi na siebie.
 4. Jeśli dziewczyna śmieje się z dowcipów faceta, prawdopodobnie wygrał już połowę zwycięstwa. Burzowe gesty mogą również mówić o współczuciu. Jeśli się dobrze bawi, a ona zachowuje się nieco dziecinnie, zdecydowanie cię lubi.
 5. Na sukces można powiedzieć, częste zmiany postawy, lub gdy palce są skierowane do człowieka, którego lubisz. Odzwierciedlanie manier i gestów człowieka wskazuje, że kobiece sygnały seksualne że kobieta jest z nim nastawiona na tej samej fali. Jednak może to robić nieświadomie.
 6. Podczas rozmowy z przystojnym mężczyzną kobieta może zacisnąć pięści. Jeśli jednak podpiera podbródek dłońmi, a kłykcie są zwrócone na zewnątrz, to jest obojętna.

Męskie i żeńskie sygnały seksualne różnią się między sobą, ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie są mniej więcej takie same. Ustalając ukryte sygnały seksualne, radzimy wziąć pod uwagę sytuację, stopień zaufania i inne subtelności, ponieważ metody opisane powyżej nie zawsze wskazują na współczucie. Dlatego przed interpretacją zachowanie przeciwnej płci, konieczne jest uzbrojenie ze zdrowym rozsądkiem.