Kiedy w końcu mamy poważny związek, jesteśmy gotowi, by latać ze szczęścia, wciąż - oto jest - jedyne znalezione. Ale czas mija i zauważamy, że związek nie jest taki sam jak wcześniej, mieli jakąś alienację. Co powinienem zrobić, gdy mój mąż zmarzł? Najpierw dowiedz się, dlaczego relacja ostygła, a następnie szybko napraw ją.

Dlaczego mężczyzna się ochłonął?

Jak zrozumieć, dlaczego mężczyzna stracił zainteresowanie, jaki był tego powód? Nie możesz obejść się bez poważnych myśli tutaj, pamiętaj, kiedy zacząłeś zauważać zmiany w nastawieniu ukochanej osoby do siebie. W oparciu o to, załóżmy przypuszczenia o możliwych przyczynach przeziębienia w związku.

  1. "Co mój mąż powinien stracić?" - martwisz się. Czy to naprawdę prawda? Może przyczyną rzekomego ochłodzenia jest zwykłe zmęczenie, problemy w pracy, które twój mąż z tobą nie chce dzielić tylko dlatego, że chroni rodzinę przed niepotrzebnymi zmartwieniami?
  2. Jeśli ukochany człowiek stracił zainteresowanie, pierwszą rzeczą, która przychodzi mu do głowy, jest to, że ma inną. Czy ta opcja sama nie jest konieczna, może ktoś z boku i pojawił się, ale do tej pory masz tylko niejasne założenia. Może to ty jesteś? Pamiętaj, co było na początku twojego związku i jak się teraz czujesz. Są zmiany i nie są one lepsze, prawda? Ty i wygląd nie patrzysz tak uważnie, i uważaj pieszczoty za obowiązek, a nie sposób na pokazanie swoich uczuć, a co najważniejsze, związek zaczął nabierać charakteru barterowego - "Ugotowałem dla ciebie barszcz, a ty dasz mi coś za to".
  3. Często kobiety zauważają, że wszystko się zmieniło po porodzie. Mąż jest już tak uważny dla swojej żony, po prostu stracił zainteresowanie. Nie myśl tylko, że przestał cię kochać. Tylko pojawienie się dziecka jest sprawdzianem nie tylko dla ciebie, ale także dla mężczyzny, musi także nauczyć się żyć w nowy sposób. Tak, a małe dziecko bierze lwią część czasu i wysiłku, młodzi rodzice często nie znajdują siły, by powiedzieć sobie "dobranoc" dla siebie nawzajem.

Co zrobić, gdy ukochany mężczyzna stracił zainteresowanie?

To jest powód, dla którego uczucia ostygły, jest to planowane, pozostaje zdecydować, co zrobić z tym wszystkim. Jeśli mąż męczy się w pracy, traci zainteresowanie z powodu twojego wyglądu lub z powodu uzupełnienia w rodzinie, w każdym innym przypadku musisz z nim porozmawiać. Szczęśliwa rodzina jest wynikiem pracy obojga małżonków, dlatego pomoc męża nie będzie zbędna. Po prostu spróbuj usunąć skandaliczne notatki z głosu, spokojnie porozmawiaj ze swoim mężem, zapytaj, co mu przeszkadza. Jeśli mężczyzna opuszcza rozmowę, nie musisz nalegać, odłożyć rozmowę na jakiś czas i spróbować uruchomić ją kilka dni później. Po rozmowie z nim zrozumiesz, czy masz rację w swoich przypuszczeniach, czy po prostu wymyślisz przeróżne historie o horrorze, z powodu których sami nie spali w nocy.

  1. Praca ułożona w ogromnej ilości, głowa się podnosi, oto mąż i dom z tobą Nelaskov. Co powinienem zrobić? Aby pomóc mu przejść przez tę trudną część, bądź cierpliwy i wszystko będzie dobrze. Zredukuj swoje wymagania względem swojego męża, teraz potrzebuje twojego wsparcia, zamiast uwag i stałej krytyki.
  2. Czy znasz taki żart "szybko wyjdź za mąż, w przeciwnym razie jesteś zmęczony dbaniem o siebie"? Czy zauważyłeś, że ona jest z tobą spokrewniona? Raczej, poprawne, a potem po jakimś czasie zamieniają się w zrzędliwą żonę w tłustej szacie iz wiecznymi lokówkami na głowie. I zatrzymajcie skandale z jakiegokolwiek powodu, wierzcie mi, mężczyźni reagują znacznie lepiej na uczucie. Если любимый охладел Czasami para łagodnych słów może osiągnąć to, czego nie można osiągnąć za pomocą wymówek i gróźb.
  3. Czy w twojej rodzinie jest dziecko, a twój mąż nie jest już tak czuły? Zaraz, wszystko się ułoży, a poza tym, może to jest częścią twojej winy? Zjawisko depresji poporodowej jest dość powszechne i, oczywiście, twoi bliscy powinni ci pomóc poradzić sobie z tym, ale jeśli ty sam nie chcesz wyjść z tego stanu, to kto jest odpowiedzialny za zmianę twojego stosunku do siebie? I nie byłbyś zmęczony, zmęczony pracą, by poradzić sobie nie tylko z dzieckiem, ale także z histerią drugiej połowy, więc nawet za to, zamiast wdzięczności otrzymać niekończące się wyrzuty?