Jak długo możemy uprawiać seks? Czy to pasuje do twojego partnera? Czy "długi" zawsze oznacza "dobry"? Wielu zastanawiało się, jak długo powinien trwać seks. Opinie na ten temat różnią się w zależności od doświadczenia, wieku, pozycji życiowej i innych szczegółów. Ilu ludzi, tyle opinii, a ile preferencji czasu trwania stażu. Dzisiaj przeanalizujemy ten temat i spróbujemy ustalić, ile czasu powinno trwać seks .

Dłużej jest lepiej?

Ten stereotyp ma swoje korzenie w okresie dojrzewania, kiedy hormony zaczynają przyjmować własne. W tym okresie jedna z pierwszych "korzyści", zważywszy na rozwój technologii informacyjnej, staje się dostępna z punktu widzenia darmowej zawartości erotycznej. W nich, w brutalnym typie, mężczyzna i dama o bardzo uwodzicielskich postaciach pasjonują się seksem, zastępując jedną pozę za drugą. Trwa to od 10 do 15 minut, podczas których pani niestrudzenie publikuje dźwięki jęków, co powinno wskazywać, że doświadcza niezrównanej przyjemności. Ale czy tak jest naprawdę?

Według naukowców, którzy przeprowadzili różne badania i ankiety par na temat "ile normalnego seksu powinno trwać", średni czas stosunku płciowego wynosi 7-11 minut. Większość ludzi uważa ten czas za optymalny, aby cieszyć się intymnością i nie męczyć się w tym samym czasie. Wszystko to mniej lub więcej niż ta luka, ludzie uważali odpowiednio za zbyt krótki i zbyt długi akt. Jeśli z krótkim stosunkiem, rodzajem sprintu, wszystko jest jasne (chyba że jest to seks gdzieś w szatni lub na schodach), to co jest nie tak z seksem, powiedzmy, przez 15 minut? Może być kilka powodów. Po pierwsze jest to dość wymagające fizycznie. Po drugie, jest dość monotonna i pozbawiona różnorodności. Nawet jeśli w tym czasie zmienisz swoje 2-3 pozycje, to w każdym razie powraca ono do punktu fizycznego zmęczenia. Po trzecie, zgodnie z danymi z tych samych sondaży i badań, im dłużej trwa seks, tym bardziej następuje wygaśnięcie pasji i pojawia się tzw. "Plateau".

Uczucia są najlepszym wskaźnikiem.

Skąd wiesz, ile czasu potrzebujesz? Porada jest prosta: upuść wszystkie dane statystyczne jak uprawiać seks przez całą noc postacie, porady doświadczonych kobiet i argumenty ekspertów, i odwołuj się do swoich uczuć i uczuć partnera. Bez względu na to, jak długo powinna trwać idealna płeć, ważne jest, aby bez względu na to, jak długo to trwało, trwało to z ukochaną osobą i pasowało do niej. Jeśli twój związek właśnie zaczęło się, nie bój się omawiać takich szczegółów z partnerem. W końcu seks to nie tylko zaspokojenie potrzeby, to delikatność i troska o najbliższy poziom. Podziel się swoimi pragnieniami i być może razem dowiesz się, jak uprawiać seks przez całą noc, nie zmieniając tej czynności w rutynę.