Dziś potrzeba różnorodności i eksperymentowania w łóżku nie jest już potrzebna, aby ktokolwiek mógł udowodnić w związku z tym takie zjawisko jak seks analny przestał być czymś nienormalnym. Wiele kobiet, pomimo wypowiedzi lekarzy, praktykuje tego rodzaju seksualne przyjemności. Pierwsze doświadczenia z seksem analnym są rozwiązywane z różnych powodów: ktoś chce odmiany, ktoś jest gorszy od żądań partnera, a niektórzy zdają sobie sprawę z cech swojego ciała, szukając nowych zdolnych do stymulowania najbardziej wrażliwych stref. Ale niezależnie od tego, co zainspirowało cię do tego eksperymentu, powinieneś wiedzieć, jak przygotować się do pierwszego seksu analnego, ponieważ zrobienie tego bez zrozumienia pewnych niuansów jest rozczarowaniem siebie i partnera.

Zasady przygotowania do pierwszego seksu analnego

Powinien zacząć od psychologicznej gotowości, jeśli jej tam nie ma, wtedy nic się nie dzieje. Podobnie jak w przypadku przerażenia, zwieracz kurczy się i nie może dojść do przenikania mowy. Dlatego główną zasadą seksu analnego, zwłaszcza pierwsze doświadczenie, brak strachu i uprzedzeń. Możesz pozbyć się lęków rozmawiając z partnerem, zgadzając się na jego działania. Pożądane jest, aby był stały, ponieważ ze sporadycznym kochankiem dość trudno jest osiągnąć stopień zaufania, jakiego potrzebuje dziewczyna, aby się zrelaksować.

Oczywiście cała "moc" podczas procesu będzie skoncentrowana w rękach partnera, ale dla własnego komfortu i możesz coś zrobić.

  1. Zacznij przygotowania do pierwszego seksu analnego na kilka dni przed epokową chwilą. Spróbuj rozciągnąć odbyt, na początku możesz spróbować zrobić go starannie palcami, uprzednio je rozmazując. Ułatwiają również proces adaptacji mogą czopy, które można kupić w wyspecjalizowanych sklepach.
  2. Wiele osób nie rozpoznaje seksu analnego ze względu na strach przed zabrudzeniem partnera lub strach przed innymi nieprzyjemnymi niespodziankami. W rzeczywistości, jeśli około 2 godziny przed stosunkiem opróżnij jelita i przestrzegaj zasad higiena nie należy się spodziewać ujemnych punktów. Cóż, najbardziej hipochondryk może używać lewatywy, ale pamiętaj, że nie powinno się jej używać więcej niż 2 razy w miesiącu, ponieważ istnieje ryzyko przemycia całej mikroflory, a to prowadzi do problemów trawiennych.
  3. Uzyskaj dobry środek smarny, wybierz spośród tych, które są oparte na silikonie. Takie zapewniają dobry poślizg i bezpieczne dla prezerwatyw.
  4. Pamiętaj, aby używać prezerwatyw, lepiej wybrać specjalne o zwiększonej wytrzymałości. Jest to konieczne w celu ochrony partnera przed mikroflorą jelitową, która absolutnie nie jest przydatna dla układu moczowego. Z tego samego powodu nie zamiennie seksu analnego z dopochwowo bez zmiany prezerwatywy.
  5. Nawet nie myśl o zrobieniu filmu porno jako pomocy wizualnej. Wszystko odbywa się tam, aby uzyskać piękny obraz, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jeśli spróbujesz powtórzyć, możesz dostać pęknięcia odbytnicy i inne równie nieprzyjemne konsekwencje. Dlatego po raz pierwszy musisz zapomnieć o wszystkim, co widziałeś i działać wyjątkowo ostrożnie.
  6. Nie planuj pierwszego doświadczenia analnego w okresie menstruacji, ponieważ w tym okresie odczucia mogą być bardziej bolesne. I oczywiście nie ma potrzeby eksperymentowania. pierwsze doświadczenie seksu analnego w obecności chorób odbytnicy.

Seks analny może dać obojgu partnerom nic przyjemnego, ale trzeba pamiętać, że ta przyjemność nie jest dla wszystkich. Anatomiczne cechy niektórych kobiet nie dają możliwości stymulowania wrażliwych punktów pochwy, więc seks analny nie przyniesie im przyjemnych doznań. Ważna jest wielkość godności partnera, twój odbyt nigdy nie może rozciągnąć się do nieskromnej wielkości. Więc jeśli po kilku doświadczeniach nie znajdziesz nic interesującego dla siebie, to może ten rodzaj seksu po prostu nie jest dla ciebie.