Czy masz szczery sen, którego zapamiętanie jest krępujące? Dr Sigmund Freud z przyjemnością wysłucha twojej opowieści i opowie ci o swojej osobowości wiele interesujących rzeczy. Jednak w przypadku braku takiej możliwości, opinia o tym, jakie marzenia erotyczne można uczyć się można od współczesnych psychologów i psychoanalityków.

Co oznaczają sny erotyczne?

Jeśli nagle miałeś sen erotyczny, nie oznacza to, że jesteś osobą notoryczną, niezadowoloną lub masz jakiekolwiek problemy. W końcu sen jest tylko odbiciem niektórych obrazów i myśli, które odwiedziły cię w ciągu dnia. Jednakże, jeśli widzisz takie sny regularnie, może to wskazywać, że doświadczasz niezadowolenia z tego obszaru w prawdziwym życiu. Jeśli widzisz sny o takich treściach niezwykle rzadko, to nie powód do zmartwień.

W snach ludzie często widzą coś, czego nigdy by nie zdecydowali w rzeczywistości: seks z kilkoma partnerami, jakieś perwersje lub siebie w wyjątkowo sprośnym obrazie.

Erotyczne sny dziewcząt rzadko prowadzą do prawdziwego orgazmu. Zwykle panie są bardzo podekscytowane tym, co widzą i gotowe są porwać ich partnera do porannej pasji. Ale sny erotyczne mężczyzn często kończą się prawdziwym wytryskiem - ale jest to normalne dla męskiego ciała, aw tym przypadku nie ma się czego bać.

Jeśli erotyczne sny sprawiają, że jesteś przerażony - widzisz w nich przemoc, kazirodztwo, perwersje - powinieneś zwrócić się do psychoanalityka, który na kilka sesji może łatwo określić, dlaczego śnisz o erotycznych snach z taką zawartością. Nie bój się iść do specjalisty - być może jest to przejawem pewnego rodzaju urazu dziecka, który daje o sobie znać.

Jak zobaczyć erotyczny sen?

W większości przypadków jedyną rzeczą, która oznacza sny erotyczne, jest to, że w ciągu dnia zauważyłeś obraz, który twoja podświadomość postrzegała jako seksualną lub myślałeś o seksie.

dlaczego masz erotyczne sny

W ten sposób możliwe jest przyciągnięcie erotycznego snu z dużym prawdopodobieństwem, jeśli spojrzysz na zmysłowy film o miłości, przypomnij sobie różne obrazy, które są w jakiś sposób ukryte dla ciebie intymną sferą. Możesz na przykład wyświetlić internetowy katalog sklepu dla dorosłych lub bieliznę erotyczną.

Jeśli jednak twoje ciało się temu opiera, żadne działanie nie pomoże. Po prostu nie rozwodź się nad tym - w tym przypadku będziesz miał większe szanse na sukces. Udowodniono, że kobiety mają erotyczne sny częściej niż mężczyźni - w przypadku starszych mężczyzn są one coraz mniej.