Każdy z nas wie, co to jest klasyczny styl w ubraniu, wnętrzu lub jakiejkolwiek sztuce. Ale o tym, jak zaangażować się w klasyczny rodzaj seksu, pomysły są różne dla wszystkich. Ktoś myśli, że oznacza to użycie ogólnie przyjętych stanowisk, bez wchodzenia głęboko w starodawny indyjski traktat o miłości i wydaje się komuś, że wszelkie związki heteroseksualne podpadają pod tę koncepcję. Spróbujemy uporać się z tym zjawiskiem.

Co oznacza seks klasyczny?

Wymawiając słowo "klasyczne", pamiętamy o ścisłym posłuszeństwie niektórym kanonom - w ten sposób są to jasne linie i ciemne kolory, w literaturze - głęboki sens i poprawność konstrukcji zdań, w nauce - wnioski założyciela jakiegokolwiek nurtu, ale ujawnienie ścisłego podporządkowania w intymne relacje są trudniejsze. W rzeczywistości seks w klasycznym stylu oznacza stosunek pochwowy, wszystko inne nie należy do tego rodzaju intymnej intymności. Jeśli mówimy o pozach, to w większym stopniu misjonarz pozycja , choć dziś tytuł ten jest powoli podbija przez ukochaną "Horsewoman", "Doggy-style" i "Spoons".

Słysząc o użyciu tylko jednej postawy, wielu może pomyśleć o otępieniu klasycznego rodzaju seksu, ale to nie jest prawda. Faktem jest, że cała różnorodność seksualnych ułożeń składa się z wariacji czterech wymienionych pozycji i modyfikacji pozycji twarzą w twarz, w której partnerzy są tak blisko siebie, jak to tylko możliwe. Dlatego nawet przy samej pozycji misjonarskiej można cieszyć się różnorodnością.

Jak sprawić, by klasyczna pozę w seksie była interesująca?

Czy uważasz, że to stanowisko do seksu wybierają tylko frajerzy, którzy nie mogą wymyślić nic bardziej interesującego? Jeśli tak, to najwyraźniej nie wiesz, że pozycja misjonarska ma aż 40 odmian, spośród których możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie.

Dla szybszego partnera w orgazmie, po włożeniu penisa do pochwy, musi rozciągnąć jedną nogę między nogami partnera. Następnie genitalia będą umieszczone pod kątem, co zwiększy tarcie podczas ruchu, a to pomoże szybko osiągnąć szczyt przyjemności.

W innej wersji pozycji misjonarskiej kobieta powinna ściśle zamykać nogi, gdy członek zostanie włożony do pochwy. Partner może rozkładać nogi zgięte w kolanach i przytulać biodra partnera. Ta pozycja zapewni głęboką penetrację, a spłaszczone nogi będą bliżej pochwy, co będzie dodatkową przyjemną premią dla partnera. Wzmocnienie kompresji penisa może, jeśli dziewczyna przecina nogi w kostkach i podnieść je. Mężczyzna będzie musiał się poruszyć, szeroko rozstawia kolana, a nie mniej przyjemności jest w stanie zapewnić pozycję, w której partner, leżąc na plecach, zgina jedną nogę i przyciska ją do klatki piersiowej. Mężczyzna wchodzi z góry, znajdując się z boku. Możesz całkowicie odwrócić wszystko do góry nogami i położyć partnera na plecach, a możesz usiąść na górze z rozłożonymi nogami lub rozwiedzionymi.

Jak widać, klasyka może nie być nawet nudna, ale nie należy zapominać o eksperymentach, ale łóżko nie jest miejscem na standardy.