Seks, który kilkanaście lat temu uważany był za uosobienie wulgarności, teraz przeniósł się do kategorii aktywności twórczej, sztuki miłości. Zadaj sobie pytanie "Czy mogę się prawdziwie kochać?" Bądź uczciwy wobec siebie. Bez względu na to, jak niektóre panie twierdzą, że znają niezwykłe pozy dla seksu, nie zawsze wiedzą, jak urozmaicić swoje życie intymne. Jest jedno wytłumaczenie tego: niektóre pozycje seksualne, choć w niestandardowych miejscach, nie są w stanie w pełni uwolnić wewnętrznego potencjału seksualnego kobiety.

Najbardziej niezwykłe pozy w seksie

Zwracamy uwagę na listę najbardziej niezwykłych pozycji, pomagając nie tylko poczuć, o czym tylko można marzyć, ale także zanurzyć się w świecie zmysłowości i przyjemności, zapominając o codziennych problemach, stres .

 1. "Rack" . W tej pozycji partner powinien opierać się o łóżko. Musisz pochylić się do przodu z głową na niej. Połóż ręce blisko głowy. Partner pojawia się za tobą, bierze twoją nogę za kostkę, podnosząc ją do siebie. Pozwól mu wejść do ciebie dopiero wtedy, gdy poczujesz, że stoisz mocno na swojej drugiej nodze.
 2. headstand
 3. "Kłamać". Siedzi na łóżku tak, że jego nogi są ustawione poziomo w stosunku do łóżka. Odwracasz się do niego, wykonujesz pozycję "leżenia", bez pośpiechu, upuszczając na jego penisa. Całkowicie upaść do przodu, ciągnąc za sobą nogi (użyj ich jako dźwigni, poruszając się w górę iw dół).
 4. leżąc
 5. "Sambo" - być może jedna z najbardziej niezwykłych seksualnych pozycji. Kobieta po jej stronie, wyciągając przed siebie nogi pod kątem prostym. Mężczyzna zajął pozycję za nią, opuścił dłoń przed klatkę piersiową, ustawiając tempo ruchu i poruszając się tam iz powrotem.
 6. sambo
 7. "Nogi na ramionach." Partner siedzi na wysokiej powierzchni. Z kolei partner lekko ugina nogi, rozstawiając je na szerokość ramion. Położyła prawą stopę na lewym ramieniu mężczyzny, a lewą po prawej. Trzyma ją w talii.
 8. stopy na ramionach
 9. "Bestia". Opuść głowę, aby ramiona zwisały z łóżka. Nogi powinny być rozłożone i lekko zgięte w kolanach. Mężczyzna klęka między nogami, delikatnie opadając na brzuch. Jedną ręką musi odpoczywać na podłodze, a drugą - wspierać głowę.
 10. bestia
 11. "Arch". Siedzi na łóżku, wyciągając przed siebie nogi. Siedzisz na jego kolanach, powoli przesuwając się na jego penisa. Po wejściu do ciebie zginaj plecy, nie obciążając dolnej części pleców. Opuść głowę między męskimi nogami, wyciągając ramiona do tyłu i ściskając ich stopy lub kostki.
 12. brama
 13. "Na krawędzi". Kobieta klęka przy łóżku z rozłożonymi nogami. Mężczyzna bierze ją za kolana, podnosząc poziomo łóżko swojego partnera. Należy pamiętać, że twoje kolana powinny znajdować się nad nim. Pochyla się lekko do tyłu, poruszając się tam iz powrotem.
 14. na krawędzi
 15. "Schody" - ta niezwykła poza jest idealna do seksu na schodach. Zjeżdża na przedostatni krok, odwracając się do niego plecami. Trzymaj poręcz dłońmi, lekko ugnij kolana i rozsuń je. Partner jest na ostatnim kroku za tobą.
 16. schody
 17. "Przeciąganie liny". Partner siedzący krzyżuje nogi. Stajesz się jego twarzą, owijając nogi wokół męskich pleców. Więc siadasz naprzeciw siebie, ale odchyl się trochę. Jeśli pozwala na to przestrzeń, odchyl się do tyłu, trzymając się za ręce.
 18. ciągnięcie liny
 19. "Wiatraczek". Ta niezwykła postawa jest opisana w Kama Sutra jak ta, która daje parom nowe doznania seksualne. Partnerzy leżą po ich stronie. Opadasz na jego penisa, ściskając męskie ciało stopami. Ręce za tobą. On owija cię wokół talii nogami (jeden powinien być z przodu, drugi - z tyłu). Zarówno gładko opadają, jak i wznoszą się.
 20. gramofon