Dzisiaj seks oralny jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów. Są ludzie, którzy są zszokowani nawet wspomnieniem tej lekcji. Ale są tacy, którzy lubią dawać i otrzymywać miłość, najlepsze uczucia. Lekcje seksu oralnego pomagają być bliżej ukochanej osoby, poprawiają wzajemne zaufanie, będąc jednocześnie wstępem do głównej kopulacji.

Techniki seksu oralnego mogą być bardzo przydatne w życiu intymnym, w relacjach seksualnych. Warto zauważyć, że istnieją pewne rodzaje seksu oralnego. Jeśli przyjemność jest dostarczana mężczyźnie, nazywa się ją laską, gdy kobieta jest kunnilingus. Jako osobny typ możesz dodać anilingus - stymulację odbytu.

Lekcje seksu dla kobiet

Zapewniamy krótki przewodnik na temat seksu oralnego, dzięki któremu możesz doskonalić swoje umiejętności lub zdobywać nowe.

 1. Blow job nie musi kończyć się orgazmem, może służyć jako preludium do seksu. Nie trzeba zamykać włosów, ponieważ mężczyźni muszą widzieć wszystko. To będzie najlepszy dowód na twoje zaufanie do niego.
 2. Podczas loda, nie lekceważ męskich jąder. Możesz pogłaskać penis jedną ręką i pieścić mosznę z drugą. Rezultat tych działań doprowadzi go do ekstazy.
 3. Umieść czubek języka w otworze, który znajduje się na końcu penisa i wywierć niewielki nacisk. Ten punkt jest bardzo czuły, więc człowiek będzie mile zaskoczony otrzymanymi odczuciami.
 4. Podczas długi lodzik , twoje usta mogą wyschnąć, a penis dozna bolesnych wrażeń. Dlatego pożądane jest użycie specjalnego smaru. Istnieją różne opcje z aromatami owoców lub mięty. Dzięki ich zastosowaniu proces może być jeszcze przyjemniejszy.
 5. Tempo można zmienić nie tylko na ostatnim etapie. Na technikę seksu oralnego pozytywnie wpływa zmiana ruchu, lokalizacja i kąt.
 6. Pokaż faceta, który lubisz robić loda. Entuzjastyczne dziewczęta mogą pozytywnie wpływać na przyjemność partnera.
 7. Możesz używać swoich warg i dłoni w tym samym czasie, co sprawia, że ​​faceci są szaleni.
 8. Wsuń język od głowy do miejsca znajdującego się między podstawą penisa a jądrami. Pozostań trochę na tej stronie, lekko ją ssąc. To miejsce ma wiele zakończeń nerwów.
 9. Połóż palec w obszarze uzdy i zabierz go w swoje usta. W tym samym czasie konieczne jest masowanie uzdy ruchami lekkimi.

Lekcje seksu dla mężczyzn

 1. Możesz wykonywać takie ruchy na swojej łechtaczce językiem, jak gdyby pisałeś słowo, ale nie powinieneś robić tego zbyt długo lub mocno. Staraj się działać w taki sposób, aby jedna technika stale zastępowała drugą.
 2. Użyj swojego nosa, który może również sprawiać przyjemność. Korzystając z tej techniki, zaleca się wykonywanie głównych nacisków na łechtaczce z tyłu nosa.
 3. Zwróć większą uwagę na łechtaczkę, zaleca się zacisnąć jego usta.
 4. trening w seksie oralnym
 5. Równocześnie z pieszczotą jamy ustnej, stymuluj sutki, oprzyj koniuszek palca wzdłuż wewnętrznych ud i dotrzyj do pochwy, którą można masować.
 6. Alternatywne usta, dłonie i język. Zanim zaczniesz działać rękami, możesz je trochę rozgrzać.

Dla wielu ludzi seks oralny jest gorącym tematem. Ale możesz nauczyć się tego procesu bardzo szybko, jeśli za każdym razem po seksie rozmawiasz ze swoim partnerem o wszystkim, co lubisz i chcesz zmienić. Porozmawiaj na podobny temat ze swoim partnerem, zapytaj, co sprawia mu przyjemność.