Nie ma ograniczeń co do doskonałości. To zdanie można również przypisać płci, w której istnieje znaczna liczba pięknych pozach. W Kama Sutra nawet prawdziwi seksowi smakosze znajdą to, czego szukają. Mówią, że życie nie wystarczy, aby praktykować wszystkie pozycje opisane w tej księdze miłości. Wybraliśmy dla Ciebie listę najpiękniejszych pozycji dla seksu, które nie wymagają specjalnego treningu fizycznego i niepojętej elastyczności od obu partnerów.

Piękny seks w różnych pozach
 1. "Doggy". Wiele par często ćwiczy tę szczególną pozycję. Oczywiście niektórzy będą argumentować, czy jest piękna. Jego pozytywną stroną jest to, że postawa zapewnia maksymalną głębokość penetracji fallusa, przyczyniając się do intensywnej stymulacji przedniej ściany pochwy. Ponadto partner ma możliwość pieszczot łechtaczki, klatki piersiowej swojego ukochanego.
 2. "Kobieta na górze". Seks w pozycji "amazonki" jest nie tylko piękny, ale także ulubiony dla mężczyzn. Ta pozycja pozwala partnerowi odpocząć, oddając ster rządów seksualnych swojemu partnerowi. Jej godność polega na tym, że lekko odchylając się, kobieta jest lepiej stymulowana przez męski punkt penisa G.
 3. "Bud" . W tej pozycji kobieta leży na plecach, z nogami na ramionach partnera. Pozytywną stroną tego stanowiska jest to, że partner pieści ciało swojej ukochanej kobiety. Kąt penetracji penisa różni się w porównaniu z "Misjonarzem", który ma podobieństwa do "Butona". Głęboka penetracja jest możliwa.
 4. na psiena psiebud
 5. "Obracany jeździec" pozwala partnerowi cieszyć się zakrętami kobiecych form, co niewątpliwie ma ekscytujący efekt. Kobieta z kolei nadaje tempo ruchowi.
 6. "Misjonarz" jest wygodny, prosty i praktyczny. W takiej klasycznej pozie seks Będzie to przede wszystkim piękne, gdy człowiek kontroluje cały proces, a raczej zajmuje dominującą pozycję. Szczególnie polecany jest dla tych, którzy dopiero zaczynają opanowywać rozkosze intymnego życia.
 7. Stanowią "Łyżki" . Jego godność polega na tym, że nie wymaga dużego wysiłku od obu partnerów, a dla kobiet w ciąży jest optymalna. "Łyżka" ma pozytywny wpływ na gruczoł krokowy u mężczyzn i pobudza ceniony punkt G u kobiet.
 8. obróconego jeźdźcamisjonarzłyżka poza
 9. "Francuski pocałunek" lub, jak nazywają to stanowisko, "69" pozwala obojgu partnerom, lub jednocześnie, lub z kolei, cieszyć się pieszczotą ustną.
 10. "Pozycja" odnosi się do najpiękniejszych pozycji z tyłu, w których seks może być uprawiany w raczej małych pomieszczeniach, w tym i w kabinach prysznicowych.
 11. "Twarzą w twarz" pozwala patrzeć partnerowi w oczy podczas całej sesji miłosnej, komunikując się tylko poprzez dotknięcia i tarcia.
 12. francuski pocałunekstojąctwarzą w twarz