Trudno spotkać mężczyznę, który nie czerpie przyjemności z seksu oralnego, a zwłaszcza z głębokiego loda. Dla kobiety nie jest to łatwe zadanie, ponieważ technologia oznacza pełną penetrację członek w gardle twojego partnera. Istnieje kilka zasad i zaleceń, które pomogą uniknąć potencjalnych problemów, a dotyczy to przede wszystkim odruchu wymiotnego.

Jak zrobić głębokie gardło - technika

Wiele osób płci pięknej odmawia przyjemności swojemu mężczyźnie przy pomocy seksu oralnego, ponieważ boją się dusić lub dusić. Takie obawy są całkiem rozsądne, szczególnie jeśli człowiek może pochwalić się imponującym rozmiarem swojej godności, ale znając pewne zasady, wtedy nie powinno pojawić się żadnych problemów.

Technika obciąganie gardła obejmuje członka głębokie połykanie, co dla wielu jest problemem. Dlatego potrzebna jest duża praktyka. Zacznij od masowania podstawy języka palcami. Trening powinien trwać kilka minut, a ty musisz powtarzać wszystko 3-5 razy dziennie. Może być stosowany w praktycznych klasach obranych bananów średniej wielkości. Owoce muszą być stopniowo wprowadzane głęboko do gardła. Zaleca się na przemian dwa powyższe ćwiczenia.

Aby opanować technikę głębokiego gardła, możesz użyć wibratora, który powinien być wykonany z miękkiego lateksu i być w stanie zginać. Przed użyciem należy nasmarować środek smarny, który można kupić w sklepie erotycznym. Eksperci zalecają rozpoczęcie treningu na czczo.

Ważne jest, aby się zrelaksować przed procesem, ponieważ strach może powodować skurcz mięśni, co oznacza, że ​​w końcu nic nie zadziała lub nie będzie innych problemów, a nawet urazów. Wystarczy zauważyć, że nie ma tajemnicy, która natychmiast pozbyłaby się nudności, ale przy regularnej praktyce można przyzwyczaić gardło do podobnych procesów. Zwykle trwa 10-15 treningów.

Technika głębokiego gardła obciąganie, gdy kobieta jest na górze:

  1. Mężczyzna powinien leżeć na plecach, a jego partner znajduje się między nogami. W tej pozycji możesz kontrolować głębokość penetracji. Głowę należy obrócić tak, aby usta i gardło znajdowały się w jednej linii.
  2. Ważne jest, aby dokładnie zwilżyć penisa, aby zapewnić łatwiejsze ślizganie się.
  3. Trzymaj język niżej, a końcówka powinna być płaska. Aby otworzyć gardło jeszcze szerzej, konieczne jest naśladowanie ziewania. Przy okazji, zmniejszy to odruch wymiotny.
  4. Poprowadź penisa wzdłuż języka i wejdź do niego jak najgłębiej, zanim poczujesz mdłości. Pozostaw to wszystko na kilka sekund, a następnie zwolnij gardło. Powtórz tę procedurę kilka razy, aby wrażenie było wygodniejsze. Zaleca się rozpocząć od 8-12 razy.
  5. Następnie zrób sobie przerwę i powtórz proces. Pierwszy głęboki obciąganie , nie powinno trwać dłużej niż 10 minut, ale lepiej skupić się na swoich osobistych odczuciach.
  6. Następnym krokiem jest skomplikowanie zadania i promowanie członka. gardło gardło jeszcze bardziej, to znaczy, przed początkiem lekkiego przyśpieszania odruchu wymiotnego i pozostawać na 10 sekund. Jeśli powoduje to wymioty, to gardło, jakby ziewanie. Za każdym razem, robienie głębokiego loda, praca nad techniką, połknięcie członka głębiej.

Dopiero po opanowaniu rozważanej techniki można przejść do bardziej złożonych opcji. W tym przypadku kobieta przyjmuje bierną rolę i znajduje się z tyłu, a głowa powinna zwisać z krawędzi łóżka. Mężczyzna klęka obok niego i sam kontroluje proces, poruszając biodrami. Technika takiego gardła jest podobna do powyższej opcji.