Zgadzam się, miło jest zaskoczyć partnera w postaci odprężającego masażu erotycznego. Główną regułą tego procesu jest sukces w dostarczaniu przyjemności nie tylko Twojemu ukochanemu, ale także tobie samemu. Do tego masażu konieczne jest rozpuszczenie i stanie się jednym z twoim kochankiem.

Erotyczna technika masażu - główne niuanse

Masaż erotyczny Różni się od głównego tym, że poza ugniataniem, dociskaniem, szlifowaniem, jest również delikatne głaskanie. Jego głównym celem - podekscytowanie partnera i uzyskanie orgazmu bez stymulowania genitaliów.

Warto również wspomnieć, że ten rodzaj masażu przed uprawianiem miłości znacznie podwyższa poziom jakości seksu.

Ale zastanawianie się, czy ten masaż zakończy się seksem, nie jest tego warte. Lepiej skoncentruj się na wrażeniach. Twój partner musi się zrelaksować. W końcu jest w spokojnym stanie, że wszystkie uczucia są zaostrzone. Nie jest wykluczone, że przywiązujesz swoje ukochane oczy lub, co jeszcze jest możliwe, zamykasz uszy. Masaż wykonywany jest w nagiej postaci. Konieczne jest zrzucenie wszystkiego, co zbędne, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.

Masaż erotyczny dla mężczyzn

Rozpocznij sesję od regularnego klasycznego masażu, który rozładuje napięcie i przyczyni się do rozluźnienia twojego mężczyzny. Trzeba masować, naciskać, ugniatać mięśnie, a jednocześnie dotykać części ciała partnera, które są w stanie go podniecić. W tym przypadku możesz użyć nie tyle siły ręki, ile dotknąć twoich warg, klatki piersiowej lub włosów, możesz również użyć kostek lodu, co da pewną atrakcję masażowi.

Masuj przez pewien czas w intensywnym tempie, stopniowo zmniejszając ciśnienie, osiągając punkt, w którym tylko dotkniesz palcami. Masaż pleców należy wykonywać siedząc na partnerze. Najpierw zacznij masować szyję, ramiona, ramiona, koniuszki palców, powoli opadając na pośladki, uda, kończąc cały masaż kostkami.

Masując klatkę piersiową i szyję, należy zacząć od szyi, stopniowo przechodząc do sutków, a następnie do żołądka. Jeśli przypadkowo dotkniesz genitaliów klatką piersiową lub grzbietem dłoni. Masuj biodra, łydki, palce. Jedną ręką przytrzymaj kostkę, a drugą masuj stopę z czułością.

Zabieg masażu erotycznego dla kobiet

Ten rodzaj masażu dla kobiet radykalnie różni się od męskiego. Faktem jest, że strefy erogenne mężczyzn i kobiet nie pokrywają się. Ważne jest, aby pamiętać, że przedstawiciele słabszych obszarów erogennych płci znajdują się w następującej kolejności:

  1. Skrzynia.
  2. Genitalia.
  3. Earlobes.
  4. Koniuszki palców.
  5. Szyja
  6. Uda.
  7. Brzuch
  8. Lumbosacral.
  9. Głowa

Technika wykonania tego masażu erotycznego polega na tym, że ruchy powinny być powolne, spokojne, tylko czasami mogą być dokuczliwe i przyspieszone. To właśnie sprawia, że ​​masaż jest szczególnie zmysłowy.

Technika erotycznego masażu prostaty

Zrelaksuj swojego partnera przed rozpoczęciem stymulacji. Masuj plecy i pośladki. Nasmarowany wkład palca w odbyt człowieka. Palec musi wejść do końca. Poczekaj, aż ukochany przyzwyczai się do nowych wrażeń. Na przedniej ścianie poczuj pagórek wielkości orzecha włoskiego. Zacznij delikatnie masować, zwracając uwagę na reakcję partnera. Zaczekaj na erekcję. I pamiętaj, że podejście do orgazmu pokazuje twardość prostaty.

Erotyczna technika masażu tajskiego

Początek masażu "GUN-FU" - głaskanie i ugniatanie. Twoje ciało i ciało partnera powinny być pomazane specjalnymi. aromatyczne oleje . technika masażu erotycznego dla mężczyzn Twoje ręce powinny przesuwać się jak fale. Wcieraj w skórę mężczyzny kilka kropli olejków, które mają właściwości pobudzające. Jest to głównie mieszanina róży, bergamotki i drzewa sandałowego.

"TAO" - wolne ciśnienie.

"AN-MO" - trzeć i przesuwać skórę, nie ślizgając się po niej.

"MO-FU" - masaż brzucha. Obrysuj, a następnie przetrzyj dłońmi obszar wokół pępka.

Pamiętaj, że jakość twojego masażu może się poprawiać od czasu do czasu. Każdego dnia doskonal swoje umiejętności i oddaj swoje uczucia i miłość swojemu kochankowi.