Seks analny, w przeciwieństwie do klasycznego i ustnego, jest nadal dla wielu swego rodzaju tabu. Wielu boi się konsekwencji, w przeciwnym razie ten rodzaj stosunku wydaje się po prostu niski i brudny. Jednak pomimo tego, sklepy erotyczne z powodzeniem realizują różne zabawki analne, co sugeruje, że obecnie nie jest wcale egzotyczny.

Technika seksu dla kobiet - przygotowanie

Przede wszystkim odpowiednia technika seksu zaczyna się od przygotowania. Bez tego będzie dyskomfort, przymus i cała masa wszystkiego, co uniemożliwi ci czerpanie przyjemności z samego działania.

Przede wszystkim zapomnij o tym, co zobaczyłeś w pornografii: technika seksu analnego dla kobiet nie jest taka prosta. Przede wszystkim potrzebujesz przygotowania:

  • w dniu, w którym planujesz angażować się w seks analny, konieczne jest ograniczenie złego odżywiania się jedzeniem;
  • na kilka godzin przed samym działaniem, warto zrobić małą lewatywę, która oczyszcza dolne jelito i rozwiązuje problem ze składnikiem estetycznym (powinny być dwie lewatywy, a ich najprostszym składem jest woda + sól);
  • Najlepiej jest ćwiczyć, zaczynając od małych wtyczek i wibratorów lub dobrze naoliwionego palca partnera. Dopiero po kilku takich treningach możesz przejść do seksu analnego;
  • do treningu, nie używaj przedmiotów, które nie są przystosowane do tego celu - mogą wejść zbyt głęboko do środka i wyjaśnić lekarzom, jak to się stało, będzie to niezręczne, ale czasami niemożliwe jest poradzenie sobie z tym;
  • zaopatrzyć się w prezerwatywy ze smarem - jest to konieczne nie tylko dla ciebie, ale także dla partnera, ponieważ odbyt jest pełen niechcianych bakterii.

Technika posiadania pierwszej płci po wszystkich zastosowanych przez ciebie środkach będzie znacznie przyjemniejsza. Najważniejsze to zrelaksować się i zaopatrzyć w wystarczającą ilość specjalistycznych smarów. Nawiasem mówiąc, jeśli twój partner ma cienki członek, dostaniesz więcej przyjemności niż gdyby miał dużą średnicę.

Technika seksu analnego dla początkujących

Istnieją trzy główne podejścia do zachowania kobiet podczas takiego stosunku, i aby znaleźć coś własnego, warto wypróbować je wszystkie.

  1. Minimalne ciśnienie. Jest to najprostsza i najbezpieczniejsza technika - wszystko, czego potrzebujesz, to zrelaksować się i zabrać partnera tak głęboko, jak to tylko możliwe.
  2. Maksymalne ciśnienie. Ta technika jest nieco trudniejsza - musisz skompresować odbyt, który może przynieść dodatkową przyjemność partnerowi, ale jest on nieco nienaturalny dla organizmu i może powodować ból.
  3. Popping Najtrudniejsza technika niezapomnianego seksu, w której naciskasz członka partnera (w taki sam sposób, jak ty naciskasz), a jednocześnie idziesz do przodu, pomagając sobie w wycofaniu członka.

Nie obawiaj się, że po tym chcesz iść do toalety (jednak po lewatywach może się to nie zdarzyć). Ważne jest, aby być przygotowanym na to i nie być zawstydzonym. Jeśli po bólu pojawia się ból, możesz użyć kremu lub po prostu wykonać ruch skurczowy zwieraczem.

Zauważ, że opis techniki seksu dla mężczyzn jest ograniczony tylko przez pojęcia stopniowego wchodzenia i miękkich ruchów, wszystko inne zależy od kobiety.

Technika seks analny - uwaga

Nie zapominaj, że seks analny wciąż nie jest organiczny dla mężczyzny i ważne jest poczucie proporcji. Jeśli twój partner nie jest duży technika seksu analnego dla kobiet członka, a następnie angażować się w taki seks raz w miesiącu, a jeśli członek jest duży (zwłaszcza w średnicy) - nie częściej niż raz na dwa do trzech miesięcy. W przeciwnym razie konsekwencje dla ciebie mogą być bardzo różne - od wypadania odbytnicy do nietrzymania kału. Tak, a częstsze lewatywy mogą poważnie zaszkodzić ciału.

Prawidłowy i nieczęsty seks analny za pomocą smarów i prezerwatyw nie może cię skrzywdzić, jednak jeśli masz jakieś choroby, powinieneś zrezygnować z tego rodzaju miłości:

  • jeśli u pacjenta występuje biegunka lub zaparcie;
  • jeśli masz hemoroidy lub szczelinę odbytu.

W takich przypadkach choroba może się pogorszyć i prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.