Jeśli mężczyzna szuka odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj seksu lubią kobiety, to wcale nie wskazuje na jego brak doświadczenia lub niewypłacalność. Najprawdopodobniej jest uważnym partnerem i stara się dostarczyć swojej kobiecie maksimum przyjemności.

Jaki rodzaj seksu lubią kobiety: sprint czy maraton?

Większość mężczyzn uważa, że ​​kobiety w seksie są fanami długiego maratonu. Nie jest to jednak właściwe - długi i niespieszny seks jest lubiany przez panie w nastroju, i zdecydowanie częściej wolą krótki sprint, ale powtarzają się kilka razy. I nawet jeśli ta kobieta chce długich pieszczot, człowiek nie powinien rozciągać ich do nieskończoności - podniecenie partnera zostanie utracone, a ona na ogół chce kontynuować.

Jakiego rodzaju płci chcą kobiety: romans czy ekstremalność?

Spontaniczny i związany z ryzykiem złapania przez nieznany seks, okazuje się, kocham nie tylko mężczyzn, ale także płeć piękną. Sytuacje związane z odrobiną adrenaliny, działania na panie są ekscytujące i przyczyniają się do poprawy przyjemności.

Ponadto większość kobiet lubi seks z elementami przemocy, ale oczywiście tylko z partnerem, który powoduje maksymalne zaufanie. W psychologii kobiet rola mężczyzny jest zaprogramowana jako dominująca, więc wszystkie panie (wprawdzie niektóre z nich w tajemnicy) marzą o posłuszeństwie wobec silnego partnera.

O jakiej płci marzą kobiety?

Aby zrozumieć, czym płeć jest jak pewna kobieta, mężczyzna powinien uważnie obserwować jej reakcję na różnego rodzaju pieszczoty, w jaki sposób wzrasta i spada podniecenie. Druga zasada polega na podążaniu za miarą we wszystkim. A najważniejszym warunkiem uzyskania przyjemności dla kobiety jest istnienie wzajemnych i wzajemnych uczuć dla siebie nawzajem. Seks bez miłości - to tylko rodzaj ćwiczeń.