Kiedy pasje zanikają w związkach, wiele par nie jest gotowych znieść tego i próbować nowych i nowych sposobów rozwijania swoich związków seksualnych. Niektóre pary znajdują przyjemność w takim zjawisku, jak sadomasochistyka, z której pochodzi koncepcja kochanki, a dokładniej - pani.

Mistress (madam) - obraz

Jak powinna wyglądać kochanka w BDSM? Pomoże ci to w licznych katalogach sklepów erotycznych, które można przeglądać w Internecie. W klasycznym ujęciu obraz musi zawierać wiele elementów w kolorze czarnym: elementy ze skóry lub lateksu, może buty, różne akcesoria w postaci rzęs, kajdanki, łańcuszki, kołnierz dla partnera i wiele innych rzeczy. Jasny makijaż w stylu gotyckim i czarne - lub po prostu ciemne włosy - idealnie pasują do tego obrazu (łatwo to osiągnąć, nosząc perukę).

Obraz powinien być przemyślany do najdrobniejszych szczegółów: makijażu, szminki, zapachu, "rekwizytów" - wszystko to powinno być przygotowane starannie iz dużym wyprzedzeniem. Uważa się, że pary uprawiające różne formy gier fabularnych, w tym BDSM, są najsilniejsze.

Sex Mistress: Professionals

O dziwo, mimo że mężczyźni twierdzą, że chcą dominować nad kobietami, tak przytłaczający, surowy, niebezpieczny obraz podnieca ich, czasem najlepiej, miękki i kobiecy.

Oczywiście, profesjonalne "kapłanki miłości" nie mogły nie poradzić sobie z grą, z których wiele ma nawet własne strony internetowe, które umożliwiają potencjalnym klientom zapoznanie się z listą oferowanych usług i ocenę ich wyglądu na obrazie. intymność W tym przypadku kochanka zwykle we wstępnej rozmowie z klientem stara się poznać swoją gotowość i usposobienie, ponieważ nie wszyscy są już moralnie przygotowani.