Dlaczego potrzebujemy wirtualnego seksu, jeśli w prawdziwym życiu są partnerzy? Czy takie intymne relacje są zdradą? Te pytania często pojawiają się na forach. Czym jest Wirth, czy to dobre czy złe, kiedy ta koncepcja jest używana i jaką różnorodność daje ta intymność? Czy to odejście od rzeczywistości?

Co to jest Wirth?

Co oznacza "Virt"? Jest to redukcja w stosunku do koncepcji "wirtualnej", komunikacji w Internecie. Nie mówimy o wiadomościach e-mail lub sieciach społecznościowych, omawiając tematy biznesowe lub robocze, termin ten jest używany do opisywania rozmów w ramach planu seksualnego lub seksu w Internecie za pośrednictwem korespondencji. Istnieją nawet specjalne czaty Wirt, w których można anonimowo wybrać partnera. Ci, którzy próbowali tego rodzaju intymności, zauważają, że jest to świetny sposób na oderwanie się od prawdziwych problemów.

Wirtualny seks - psychologia

Jeśli chodzi o seks wirtualny, opinie psychologów są podzielone, ale większość uważa, że ​​nie jest to nieszkodliwa rozrywka. Do tej pory istnieją 3 pozycje o tym, że seks w wirtualnej rzeczywistości jest formą:

 1. Niewierność w nowoczesnej interpretacji.
 2. Zależności, do których można przejść awaria .
 3. Samozadowolenie, podobne do masturbacji.

Wiele osób myli seks z Wirthami z pornografią, ale ta druga jest bardziej związana z fantazjami seksualnymi. Wirth jest jedną z właściwości seksualności, dopóki człowiek nie jest zbytnio poruszony tym, zapominając o prawdziwych związkach. Niektórzy ludzie próbują w ten sposób uniknąć zdrady stałego partnera w prawdziwym życiu. Nie ma powszechnej opinii na temat normy, ale wszyscy psychologowie zgadzają się, że seks wirtualny częściej niż raz w tygodniu jest niepokojącym objawem zaburzeń zdrowia psychicznego.

Wirtualny seks - czy to zdrada?

Eksperci klasyfikują 5 zachowań, gdy osoba woli wirtualny seks od prawdziwej akcji:

 1. Próby epizodyczne.
 2. Mutual Wirth jest praktykowany dla przyjemności, bez podniecenia, podczas gdy są prawdziwe intymne relacje .
 3. Intymność w Internecie staje się uzależnieniem.
 4. Patologia, aż do zerwania relacji z bliskimi.
 5. Poszukiwanie zbawienia od rzeczywistości.

Psychologowie uważają, że seks w Internecie pozostaje hobby, jeśli dana osoba:

 • kontroluje swoje życie:
 • ma rodzinę, pracę, hobby;
 • pilnuje jego wyglądu;
 • wyraźnie ogranicza czas intymnych spotkań online.

Czy wirtualny seks jest zdradą? To pytanie zadawane dziś przez mężczyzn i kobiety. Zdaniem psychologów, jeśli tego rodzaju intima staje się zależnością, aż do patologii, to - tak, może być uważana za fałszerza. Jeśli są to przypadkowe przypadki, określa się je jako niezwykłe doświadczenie w życiu intymnym, z których wiele pomaga nawiązać relacje z prawdziwym partnerem.

wspólny Wirth

Wirth jest zły czy dobry?

Często fani wirtualnego seksu - nastolatki lub młodzi ludzie, którzy grają hormony i znajdują partnera, nie dają braku doświadczenia ani nieśmiałości w komunikacji. To hobby trwa z czasem, gdy pojawiają się prawdziwi partnerzy. Skomplikowane ze starszymi osobami, uczestnicy z tego kontyngentu to ci, którzy mają problemy w rodzinie lub nie odnoszą sukcesów w małżeństwie. Zabawiając się w wirtualnym, tacy uczestnicy odchodzą od rozwiązania problemu w prawdziwym życiu, co może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji zdrowotnych, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.

Aby tego rodzaju intyma nie mogła być zła ani dobra, najważniejsze nie jest zastąpienie prawdziwej relacji wirtualnymi. Na rzecz seksu w wirtualnej rzeczywistości praktycy podają takie argumenty:

 1. Nie możesz zarazić się HIV ani inną chorobą.
 2. Rozróżnienia płciowe są usuwane.
 3. Napięcie seksualne zostaje usunięte.
 4. Rozwija fantazję seksualną i wyobraźnię.
 5. Możesz kochać się z kilkoma partnerami.
 6. Pomaga pozbyć się nieśmiałości, daje ważne doświadczenie.

Rodzaje Wirth

Nowoczesne technologie i dostępność Internetu stworzyły różne rodzaje Wirtha i możesz wybrać to, co lubisz:

 1. Pokoje rozmów i sms. Partnerzy opisują swoje działania lub grę miłosną. Aby zachować anonimowość, eksperci doradzają w tworzeniu oddzielnych kont dla takich rozrywek.
 2. Wirtualny seks w telefonie, telefonia IP. Komunikacja odbywa się w formie rozmowy, odpowiedniej dla partnerów z dobrą dykcją.
 3. Kamery internetowe. Ta opcja jest optymalna dla tych, którzy wolą akcję od rozmowy i nie są nieśmiali w stosunku do swojego ciała. Możesz skonfigurować dwukierunkowe wideo.

Zasady wirtualnego seksu

Tak jak w każdym przypadku obowiązują zasady Wirth, które gwarantują bezpieczeństwo uczestnikom:

 1. Nie dzwoń na prawdziwe nazwisko. Nie podawaj informacji, które można znaleźć w rzeczywistości: adres, telefon, miejsce pracy.
 2. Podczas korzystania z czatu wideo usuwaj przedmioty osobiste.
 3. Porozmawiaj z partnerem, że jeśli masz dyskomfort, masz prawo przerwać sesję bez wzajemnych oskarżeń i wykroczeń.
seks w wirtualnej rzeczywistości

Gdzie mogę uprawiać seks wirtualny?

Gdzie ćwiczyć seks wirtualny? To pytanie często pojawia się na forach, każdy chce znaleźć dobrego, doświadczonego partnera, bez przykrych konsekwencji w postaci szantażu czy roszczeń. Przede wszystkim szanse dla osób, które zapoznają się na niebie, zaczynają się od miłych komplementów. W tym celu istnieją specjalne serwisy randkowe, w których można znaleźć parę, określając parametry wyszukiwania. Ci, którzy są zainteresowani, musisz zaprosić na czat online. Gdzie poradzić sobie z wirtualnym domem, musisz sam zdecydować, idealną opcją jest prywatny pokój. Możesz korzystać z łazienki.

Jak zaangażować się w wirtualny seks?

Porady dla początkujących, jak sobie radzić z Wirth:

 1. Stwórz intymną atmosferę w pokoju: lekkie świece, muzyka soul, możesz wypić trochę wina.
 2. Wybierz partnera, polegając wyłącznie na własnych gustach. Doświadczenie pokazuje, że seks online odniesie większy sukces, jeśli wybór dokona dziewczyna.
 3. Obserwuj słowa, aby nie urazić partnera.
 4. Odpowiadaj na działania partnera, nie zapominaj o wzajemności, nagradzając pieszczoty po kolei. Opisując partnera, możesz grać sam ze sobą.
 5. Pod koniec sesji koniecznie powiedz miły komplement.

Wirtualne sztuczki erotyczne

Wiele osób uważa, że ​​seks online nie zobowiązuje się do niczego, ale daleko mu do sprawy. Sex Virt jest rodzajem kopii związku w rzeczywistości, począwszy od preludium i kończąc na procesie. Ci, którzy wybrali seks przez telefon lub SMS, konieczne jest poszerzenie słownictwa, tak aby opisy zajęć były ekscytujące i brzmiały pięknie. Dziewczyny są zachęcane do ćwiczeń, dzięki czemu głos jest miękki i seksowny. Nie wstydźcie się uczuciowych słów. Wstępnie trzeba bliżej się zapoznać, flirtować. Najprostsze zasady flirtowania wirtualnego:

 • przyciągnąć uwagę, wciągnąć w dyskusję o interesującym temacie.
 • zapytać o gusta i marzenia.
 • opowiadać o sobie, znajdować wspólne zainteresowania filmami, muzyką, hobby.

Niekoniecznie flirtowanie powinno wpłynąć na intymność, wielu utrzymuje związek na tym etapie ze względu na rozrywkę. Możesz komunikować się z kilkoma kandydatami naraz, zanim dokonasz wyboru. Seks w wirtualnym świecie, jak w prawdziwym świecie, ma swoje własne techniki, o których nie należy zapominać:

 1. Na początku kontaktu, rozmawiaj, omawiaj preferencje i zainteresowania, zrób małe preludium.
 2. Nie rozmawiaj o wymiarach, wyglądzie i wadze, to podkopuje ekscytację.
 3. W przypadku komunikacji wideo należy zadbać o zewnętrzną formę seksualną. Pożądane jest, jeśli mężczyzna pokaże się po raz pierwszy.
 4. Chroń swój kontakt za pomocą specjalnego programu deszyfrującego, który usuwa historię czatów i blokuje dostęp do szantażystów.
 5. Komunikujcie się szczerze, spróbuj nauczyć rozmówcę, ciesz się rozmową.
 6. Jeśli rozmówca zachowuje się podejrzanie lub niegrzecznie, lepiej natychmiast przerwać sesję.
 7. Mniej użyteczne jest używanie emotikonów i ikon warunkowych w korespondencji, partner potrzebuje słów więcej.
czym jest Wirth

Urządzenia do wirtualnego seksu

Aby mieć kontakt seksualny online było wygodne, istnieje wiele wirtualnych zabawek erotycznych. Najpopularniejsze z nich to:

 1. RealTouch . Adaptacja bez twarzy i ciała, powtarza temperaturę skóry i czucie przy dotyku, zapewnia smarowanie i zachowanie charakterystycznych ruchów w akcie intymnym.
 2. Hello Touch . Specjalne przystawki na palcach, wymień wibrator.
 3. Mojowijo . Składa się z 2 części: wibratora dla kobiety i wibracyjnego pierścienia dla mężczyzny. Komputer zamienia wibracje w sygnał i przesyła je z jednej zabawki do drugiej.
 4. Mały Chroma . Mały, kompaktowy wibrator, wygodny do podróżowania.

Jak urozmaicić wirtualny seks?

Z biegiem czasu, chcesz różnorodności, warto szukać partnera z dobrą wyobraźnią. Para wyszukuje seks, który może być w prawdziwym życiu: opisz działania, a następnie - ich uczucia. Aby wymyślić historie dotyczące wirtualnego seksu jest łatwe, oto kilka wskazówek od doświadczonych praktyków:

 1. W wannie można opisać, jak woda przepływa przez ciało, pieści ręce, klatkę piersiową i inne części ciała.
 2. Na dachu domu: chłodny wiatr, namiętne pocałunki, powolne rozbierania.
 3. Spacer po lesie, który kończy się seksem na przytulnej polanie.
 4. Seks w zatłoczonym miejscu, biurze, na siedzeniu samochodu.

Czy wirtualny seks jest niebezpieczny?

Mając wszystkie pozytywne strony seksu online, nie zapomnij o niebezpiecznych momentach:

 1. Może powstać uzależnienie psychiczne wirtualny seks jest chorobą, jeśli zaczyna zastępować relacje w rzeczywistości.
 2. Partner może zarejestrować sesję, a następnie użyć jej do szantażu.
 3. Istnieje ryzyko, że natkniesz się na nieletniego, który dodał swój wiek do znajomości.
 4. Często nastolatki łapią kontakt z pedofilami, a perwersyjny seks może źle wpłynąć na psychikę niedoświadczonego nastolatka.