Z natury nie ma rodzin, które zawsze mają wszystko idealne. Wcześniej czy później małżonkowie stają w obliczu kryzysu w związku, który często wiąże się z przepływem intymnych związków. W tym okresie, według statystyk, występuje duża liczba rozwodów.

Jak wiesz, intymne relacje w małżeństwie mają znaczący wpływ na ogólną atmosferę relacji między małżonkami. Z biegiem lat chęć do siebie nawzajem się ochładza, pasja, która była nieodłączna w pierwszych latach życia małżeńskiego, odchodzi. Spróbujmy przeanalizować powód, dla którego niemożliwe jest utrzymać ogień miłości, nie będąc pierwszym rokiem małżeństwa. Zastanów się nad psychologią związków intymnych i ich wpływem na związek małżeński.

Psychologia związków intymnych

Intymność ze współmałżonkiem ma poczucie wzajemności, co oznacza, że ​​interesujesz się zarówno swoim własnym, jak i szczęściem ukochanego, starasz się zaspokoić zarówno swoje, jak i własne potrzeby.

Prawdziwe związki intymne mają pozytywny wkład w duchowy świat człowieka, pomagając mu nie czuć się samotnym, odizolowanym.

Psychologia takich związków oznacza emocjonalną otwartość na swoich partnerów. Oznacza to, że mówisz mu o swoich uczuciach i doświadczeniach, bez obawy, że zostanie przez niego potępiony. Kiedy emocjonalna otwartość jest wzajemna, zaufanie do kochania ludzi wobec siebie jest wzmocnione. Ale czasami, jakby jeden z partnerów nie chciał, trudno mu być otwartym, zgłosić, że mu się nie podoba, że ​​chciałby się zmienić. Powodem tego są przeszkody, które pojawiły się jako dziecko.

Jeśli jeden z partnerów obawia się emocjonalnej bliskości, nie ma sensu zmuszać się. Trzeba radzić sobie z lękami dzieci, analizować myśli, lęki.

Intymny związek mężczyzny i kobiety jest solidnym fundamentem samego małżeństwa, ale jeśli jeden z małżonków jest nieszczęśliwy z powodu seksu iz jakiegoś powodu ukrywa go przed partnerem, to wkrótce fundacja pęknie. Amerykańscy seksuolodzy twierdzą, że 90% wszystkich małżeństw rozpada się właśnie z powodu braku harmonii seksualnej. Nie można powiedzieć, że seks jest najważniejszy w małżeństwie, ale bez tego rodzaju związku małżeńskiego, jak gdyby w łańcuchu, nie byłby w harmonii w innych rodzajach relacji między mężem i żoną.

Mężczyźni i kobiety, jak z różnych planet, mają odmienne światopoglądy, zrozumienie tych samych rzeczy, ale nie mogą się bez siebie obyć. O tym, jak zrozumieć psychologię partnera i zrozumieć jego stosunek do intymnych związków, opisuje amerykański psycholog John Gray w jednej z jego książek.

Twierdzi, że intymne relacje są w stanie otworzyć twoje serce całkowicie na żonę, pomóc ci zrealizować twoje prawdziwe uczucia i podzielić się nimi z twoją żoną, a jej dobry seks pozwala ci się zrelaksować i poczuć wsparcie ukochanego człowieka w różnych obszarach życia razem.

Od wielu lat intymne relacje mogą przekształcić się w coś w rodzaju wypełniania obowiązku małżeńskiego, ale nie uzyskiwania przyjemności i przyjemności od siebie nawzajem, wtedy rozważymy metody dywersyfikacji płci.

  1. Zwróć uwagę na dominujące kolory w sypialni. Czerwony ekscytuje osobę. Kup, na przykład, czerwone światło nocne, w jego promieniach ciało wygląda bardziej sexy i tajemniczo.
  2. Bielizna erotyczna pomaga tworzyć intrygi. Jeśli nie jesteś zupełnie naga, jest to ekscytujące dla mężczyzny.
  3. Nie zapominaj, że gra wstępna jest jedną z głównych psychologia związków intymnych w intymnych związkach. Daj jej więcej czasu.
  4. Tajemnice intymnych relacji są ukryte, jak wierzą na to wschodnie nauki, w starannym przygotowaniu do samego procesu. Aby zwiększyć podekscytowanie, możesz użyć tarcia niektórych olejków aromatycznych w skórze.
  5. Dowiedz się swojej wrażliwości. Podnieś to, może przyjrzeć się dawno zapomnianym staromodnym pozycjom.

Warto zauważyć, że rozwój intymnych związków w małżeństwie zależy od każdego z małżonków. Harmonia ich związku zawsze będzie kwitła, jeśli zwycięży otwartość i zaufanie.