W każdym romantycznym związku między mężczyzną a kobietą bardzo ważna jest fizyczna intymność. Ale zdarza się, że kobieta nie odczuwa potrzeby kontaktu seksualnego i nie otrzymuje satysfakcji. Może to niekorzystnie wpłynąć na relację z partnerem. Dlatego problem ten powinien zostać rozwiązany jak najszybciej.

Lekarz-seksuolog G.I. Selyukov identyfikuje wiele przyczyn obniżania libido u kobiet, między innymi z powodu zaburzeń hormonalnych. Lekarz zaleca, aby zgłosić się w tym przypadku do specjalisty, a także zapoznać się z dietą, która powinna obejmować produkty wpływające na pobudliwość osoby. Takie produkty nazywane są afrodyzjakami.

Afrodyzjaki to naturalne substancje, które mogą stymulować pociąg seksualny, w tym żywność, napoje i olejki eteryczne. Nazwa pochodzi od imienia bogini Afrodyty. Kobiece afrodyzjaki mają na celu stymulowanie aktywności seksualnej u kobiet i mają korzystny wpływ na ich funkcję rozrodczą, wrażliwość i dobry nastrój. Mogą zawierać substancje promujące produkcję hormonów przez ciało kobiety.

Spójrzmy, jakie produkty mogą być afrodyzjaki dla dziewcząt:

  1. Owoce morza (kawior, małże, krewetki, ostrygi). Udowodniono, że owoce morza to najpotężniejszy afrodyzjak.
  2. Owoce (banan, truskawka, mango itp.)
  3. Warzywa (marchew, seler, szparagi itp.)
  4. Czekolada. Być może jest to najbardziej popularny afrodyzjak dla kobiet. Potrafi kontrolować nastrój, sprawiać przyjemność i zmysłowość.
  5. Przyprawy (wanilia, gałka muszkatołowa, imbir, cynamon)

Te produkty mogą być stosowane samodzielnie lub jako naczynia.

Naczynia afrodyzjaków

Sałatka pomarańczowa z selerem:

najpotężniejszy afrodyzjak

Seler korzeni, jedna pomarańcza, 1 ul. l. kwaśna śmietana i sok z cytryny. Seler powinien zostać umyta, obrana i starta. Pomarańczowy jest podzielony na plasterki, dodać je do tarty, posypany sokiem z cytryny seler, dodać kwaśną śmietaną. Wszystko wymieszać, dodać przyprawy, sól, cukier do smaku. Ta sałatka dobrze pasuje do ptaka lub ryby.

Zupa z krabów:

300 g gotowanego mięsa kraba 2 łyżki. bulion rybny, pietruszka, 3 świeże pomidory, 2 łyżki. l masła. Pokroić mięso kraba i zalać bulionem rybnym, dodać korzeń pietruszki, masło i cebulę. Gotuj na małym ogniu.

Każdy człowiek powinien pamiętać, że nawet najpotężniejszy afrodyzjak nie sprawi, że będzie on pożądany dla kobiety, z którą jest nieszczęśliwy.