Co może być bardziej rozległe i różnorodne niż życie seksualne . Oczywiście, aby regularnie dodawać paliwa do miłości, musisz mieć dużo wyobraźni, ale media usuwają zasłony z okien sypialni innych osób. Zapamiętaj i użyj!

Powiemy Ci najciekawsze fakty o seksie, które - jesteśmy tego pewni - popchną cię do rozsądnej, miłosnej odmiany.

Seks dla osób niepełnosprawnych w języku niderlandzkim

Amsterdam jest znanym punktem dla miłośników niecodziennego seksu i seksu, ogólnie, wszędzie i we wszystkim. A "De Wallen" - jest najczęściej odwiedzanym punktem na "ścieżce turystycznej" czerwonego światła. W tej dziedzinie osoby niepełnosprawne mogą zaspokoić swoje pożądanie seksualne. Ten interesujący rodzaj seksu dotyczy obecnie tylko obywateli Holandii, Niemiec i Szwajcarii. W tych krajach państwo zapewnia specjalną emeryturę, którą ludzie mogą wydać na kapłanki miłości.

Udowodnij swoją "męskość"

Fakt, że Kościół Anglikański został stworzony wyłącznie z oburzenia Heinricha Tudora, ponieważ Papież nie chciał dać zielonego światła do rozwodu Katarzyny Aragońskiej - wszyscy wiedzą. Ale historycy i eksperci średniowiecznej Francji mogą naprawdę opowiedzieć o seksie. Tam żony, które uważały swoich mężów za bezsilnych, poszły do ​​sądu i zażądały rozwodu. Sąd dał mężczyznom możliwość udowodnienia swojej "zdolności prawnej", gdyż komornicy, którym mieli wykazać podekscytowanego członka, i wytrysk, byli w domu dla swoich mężów. Gdyby pod presją wzburzonych, wzburzonych głów rodzin nie było to możliwe, dano im drugą szansę - na seks ze swoją żoną przed świadkami. A jeśli powód jest usatysfakcjonowany - konflikt uznaje się za wyczerpany.

Seks i zwierzęta

Często młodzi, gorący kochankowie są porównywane do lwów. To porównanie, jak się okazuje, ma powód - niektóre lwy potrafią uprawiać seks nawet pięćdziesiąt razy dziennie.

Kolejnym interesującym faktem na temat płci zwierząt są świnie, z którymi porównania nie lubimy, doświadczenia orgazm w ciągu 30 minut.

I najbardziej intensywny związek w planie seksualnym wśród mantises. Ponieważ męska modliszka dosłownie traci głowę podczas seksu. Od czasu stosunku samica zaczyna pożerać partnera, zaczynając od głowy.

Seks i kompleksy

Okazuje się, że połowa kobiet woli uprawiać seks w stanie upojenia. Co więcej, 6% płci pięknej odbyło stosunek seksualny tylko w stanie odurzenia. A 14% kobiet nie może spać obok mężczyzny bez pukania w okularach. Naukowcy doszli do wniosku, że kobiety robią to, aby stworzyć przynajmniej jakiś romans i seks, oczywiście pod presją ich kompleksów, oczywiście.

Pomysły na seks

Prawdziwi koneserzy seksu są po prostu zmuszeni do skorzystania z kolejnego interesującego pomysłu na seks - to jest krzesło bujane. Zdobądź je i urozmaic swoje życie z wcześniej nieznanych uczuć.

Mężczyźni, jak wiemy, kochają oczy. Niektóre pary w celu zwiększenia podniecenia otaczają swoje łóżko lusterkami. Zostało udowodnione, że z pewnością wpłynie to na mężczyzn, co więcej, przyczyni się do różnych pozorów, ponieważ będziesz musiał ciągle unikać, aby spojrzeć na swoje odbicie.

najciekawsze fakty o seksie

I oczywiście pomysł zaspokojenia sadystycznych pragnień partnera jest klasycznym gatunkiem. Jesteś zawiązany na oczy, twoje ręce są związane, a on, twój pan, może zrobić z tobą wszystko. Wszystkie dostępne narzędzia będą pasować, w tym zabawki erotyczne, gorący wosk, kostki lodu, z wyjątkiem igieł pod paznokciami.

Kolejny pomysł na intymną grę - podczas gdy myjesz prysznic, twój partner powinien wyłączyć światło. Jesteś pogrążony w ciemnościach i wyobrażasz sobie, że przyszedłeś do mycia po treningu. W tym momencie wpada na ciebie "nieznany" człowiek, pomylił się z powodu ciemności przy budce. Oczywiście, nie będziesz go ścigać nigdzie ...