Tylko góry mogą być lepsze niż góry, a tylko orgazmy mogą być lepsze niż orgazmy! Jak już zrozumiałeś, będzie to dotyczyło wielokrotnego orgazmu i jak je zdobyć. To prawda, sceptycy twierdzą, że im więcej orgazmów, tym bardziej oczywiste starzenie się, a zatem uważają, że wiele orgazmów dla kobiety jest uciążliwe. Fakt ten został udowodniony przez naukowców, ale czy jest to możliwe ze względu na możliwość uzyskania kilku zmarszczek, czy musisz odmówić przyjemności? To jest pytanie, na które eksperci nie udzielają odpowiedzi, no i cóż, przynajmniej gdzieś możemy podjąć decyzję na własną rękę.

Dlaczego nie wielokrotny orgazm?

Kiedy pojawia się pytanie, jak uzyskać więcej przyjemności, natychmiast pojawia się myśl o wielokrotnym orgazmie. Czy jest ona dostępna dla wszystkich kobiet, czy może być tylko wybrana? Naukowcy odpowiadają na to pytanie, że nie wszystkie dziewczęta mają zdolność do wielokrotnych orgazmów. Tylko 30% kobiet ma wrodzoną zdolność do uzyskania wielu orgazmów. Ale takie panie nie zawsze mogą pochwalić się wielokrotnym orgazmem. Faktem jest, że u kobiet zdolność do takiego orgazmu nie jest stała. Ktoś, kogo budzi się dopiero po porodzie, komuś udaje się doświadczyć takich uczuć u konkretnego partnera, ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest bardzo indywidualne. Ponadto seksuologowie uspokajają kobiety pozbawione tej zdolności przez fakt, że wszystko w naturze jest zrównoważone. Wielokrotny orgazm jest zwykle mniej jaskrawy w sensie niż zwykły orgazm. Mówiąc najprościej - im więcej orgazmu otrzyma kobieta w krótkim czasie, tym mniejszy będzie efekt każdego z nich. Tak więc, jeśli nigdy nie doświadczyłeś wielokrotnego orgazmu, nie powinieneś być bardzo zdenerwowany. Co więcej, kobiety z wieloma rękami (te, które mają zdolność do wielokrotnego orgazmu) zwykle mają trudności w stosunkach seksualnych - potrzebują dłuższego stosunku płciowego i nie każdy człowiek przeżyje.

Jak osiągnąć wielokrotny orgazm?

Najczęściej wielokrotne orgazmy można uzyskać, stymulując punkt G, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Najłatwiej jest podać wpływ na punkt G w postawach typu pieska lub w zmodyfikowanej pozycji misjonarskiej, gdy kobieta rzuca nogami na dolną część pleców mężczyzny. Aby było to wygodniejsze, można włożyć wałek pod talię. Oprócz stymulacji cennego punktu, musisz działać na obszarze pod brzuchem, a tym samym masować macicę na zewnątrz.

Jeśli podczas gdy uzyskanie wielokrotnego orgazmu z partnerem nie działa, powinieneś spróbować zrobić to sam, masturbując się. Możesz to zrobić obiema rękami lub jedną ręką i dildo. Pracuj obiema rękami w różnych rytmach, szukaj prawych, najbardziej przyjemnych dla ciebie. Zaraz po osiągnięciu pierwszego orgazmu nie trzeba się zatrzymywać. Kontynuuj powolną stymulację za pomocą wibratora lub ręki, aby utrzymać stan pobudzenia. Drugą ręką musisz stymulować strefę największej przyjemności, najczęściej jest to łechtaczka. Ta technika pomoże uzyskać kolejne serie wielokrotnych orgazmów. wiele orgazmów Podczas takich treningów staraj się nie skupiać na pożądanym wyniku, po prostu zrelaksuj się i ciesz się z tego procesu. Po orgazmie podczas masturbacji, udaj się do partnera treningowego. Powiedz mu, co masz robić i jak sprawić, by twój orgazm był wielokrotny.

Po prostu nie rób wielokrotnych orgazmów jako celu samego w sobie, potraktuj próbę odebrania go jako kolejny eksperyment seksualny. Nie lubił lub nie działał, nie martw się - radość z relacji seksualnych nie ogranicza się do multi-orgazmu.