Seks, zdaniem ekspertów, nie jest nawet przyjemnością, jako istotną koniecznością, zapewniającą prokreację i długie aktywne życie. Ale cechy organizmu i stan zdrowia nie zawsze umożliwiają łączenie biznesu z przyjemnością. Aby zwiększyć aktywność seksualną i poprawić stan zdrowia, zaleca się kobietom piłki pochwowe.

Dlaczego potrzebujemy kulek pochwy?

Czy konieczne jest stosowanie tych środków zwiększania seksualności i powrotu do zdrowia, każda kobieta podejmie decyzję niezależnie, a do tego trzeba zrozumieć, dlaczego potrzebne są kulki pochwy. Ten, kto już ich używa, twierdzi, że seks z kulkami pochwy jest ciekawszy i bardziej ekscytujący niż zwykle. Ale nie myśl, że oni - zwykła zabawka do seksu. Prawidłowo będą one uważane za rodzaj symulatora dla mięśni pochwy, a dopiero potem - sposób na zabawę z intymną intymnością.

Kulki pochwy - korzyści i szkody

Przed rozważeniem przydatności lub przeciwwskazań do korzystania z tego produktu, musisz wiedzieć, jak to wygląda i gdzie można go kupić. Po pierwsze, nie można go kupić w aptekach: miejscem jego sprzedaży jest sex shop. Piłki są wykonane z różnych materiałów; mają płaską lub wytłaczaną powierzchnię, różne ciężary.

Piłki do pochwy mogą mieć różny rozmiar, kolor; są połączone parami i mają pętlę na końcu. W innych przypadkach mogą być pojedyncze i mieć pewne odmiany sferycznego kształtu. Ten rodzaj produktu jest ergonomiczny, sprawdzony fizjologicznie i skuteczny. Jego głównym celem jest wzmocnienie mięśni i więzadeł miednicy. Nie można jednak polecić tego produktu wszystkim: może przynieść nie tylko korzyści, ale i szkody.

jak używać kulek pochwy

Kulki pochwy są dobre

Ci, którzy wierzą, że kule są stworzone wyłącznie dla zabawy seksualnej, są w błędzie, a dla wielu jest niezrozumiałe, dlaczego kulki pochwy są potrzebne, ponieważ ich użycie naprawdę powoduje wzrost seksualny i przypływ energii. Ale najważniejsze - użycie tego produktu przynosi korzyść drugiemu: pomagają wzmocnić i utrzymać mięśnie pochwy w "stanie roboczym". Ich osłabienie pojawia się u kobiet po ciąży i porodzie w wyniku wczesnego początek menopauzy siedzący tryb życia, z wiekiem.

Aby zrozumieć, co dają piłki dopochwowe, możesz wymienić problemy, które można wyeliminować dzięki ich właściwemu i długotrwałemu użyciu:

 • macica macicy;
 • erozja szyjki macicy;
 • hemoroidy;
 • zatrzymanie moczu;
 • ciężka menopauza;
 • pominięcie narządów znajdujących się w obrębie miednicy małej;
 • naruszenie równowagi hormonalnej;
 • dyskomfort podczas stosunku;
 • chłód i dysfunkcję seksualną;
 • niepłodność

Kulki pochwy - przeciwwskazania

Wpływ kuleczek dopochwowych może mieć nie tylko pozytywny wpływ na zdrowie organizmu jako całości i poszczególnych narządów. Istnieje szereg przeciwwskazań, które należy wziąć pod uwagę przed ich zakupem. Ich stosowanie nie jest zalecane:

 • w chorobach układu moczowo-płciowego;
 • choroby zakaźne;
 • wszelkie dolegliwości w ostrej fazie;
 • podatność na alergie;
 • w reakcjach alergicznych na materiały, z których wykonane są kulki.
kulki pochwy

Kulki pochwy - wrażenia

Podczas korzystania z kuleczek pochwy istnieją odczucia, które mogły zostać utracone po porodzie lub w wyniku innych problemów zdrowotnych. Mięśnie miednicy słabną i przestają się aktywnie zmniejszać, co prowadzi do zmniejszenia aktywności seksualnej. Jeśli używasz ich regularnie, z czasem będzie można zauważyć, że kulki pochwy na orgazm są po prostu niezastąpione: zaostrzają uczucie intymności, dają wzrost siły i energii podczas stosunku płciowego.

Kulki pochwy - rodzaje

Oprócz efektu leczniczego, kulki mogą przynieść dodatkowe przyjemne doznania w łóżku, można używać pochwy piłki dla przyjemności. W sklepie erotycznym można znaleźć kilka rodzajów takich produktów, które różnią się wyglądem i mają odmienny efekt, gdy są używane:

 • klasyczne piłki o gładkiej powierzchni i elementach stymulujących;
 • kulki pochwy z wibracją;
 • przemieszczone kulki pochwowe środka ciężkości;
 • ważone kulki pochwy.

Kulki pochwy z wibracją

Używanie wibratorów do stymulowania i uzyskiwania dodatkowych wrażeń nie jest dla nikogo nowością. Ale wibromoduł wbudowany w kulki może mieć bardziej subtelny i pikantny efekt niż zwykły wibrator. Oznacza to, że kobieta, używając wibrujących kuleczek pochwy, doświadcza całkowicie unikalnych, jasnych wrażeń.

Kulki pochwy z przesuniętym środkiem ciężkości

Taki produkt znacznie zwiększa przyjemność seksualną. Osiąga się to poprzez umieszczenie w każdym ogniwie metalowej kulki, która swobodnie się w niej porusza. Podczas ruchu linki zaczynają oscylować i poprawiać odczucia. Czym są tego rodzaju pochwy? Kulki pochwy z przesuniętym środkiem mogą dać kobiecie dużo więcej przyjemności niż klasyczne.

jak używać kulek pochwy

Ciężkie kulki pochwy

Po klasycznych kulkach pochwy wzmocni ściany miednicy, można przejść do stosowania wersji ważonej, która jest przeznaczona do szkolenia pierścienia mięśnie pochwy . Z ich pomocą ćwiczą te mięśnie, aby pomieścić małe przedmioty o większej wadze. Równocześnie trzeba próbować pracować z nimi na różnych stanowiskach.

 1. Podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji na brzuchu, należy spróbować wcisnąć kulki, napinając mięśnie pochwy.
 2. Musisz nauczyć się chodzić z nimi, aby nie wypadły.

W zależności od tego, które kule pochwowe są używane, wynik zależy. Jednocześnie konieczne jest, aby nie mylić ich użycia do celów poprawy zdrowia lub terapeutycznych i używania w celu uzyskania jasnych doznań seksualnych. Chociaż rezultatem pracy z nimi powinien być powrót radości życia intymnego.

Jak wybrać kulki pochwy?

Aby wzmocnić ściany pochwy i przywrócić radość intymne relacje , używane kulki pochwy. Aby uzyskać pożądany wynik, musisz wybrać odpowiedni produkt. Jeśli chodzi tylko o czerpanie dodatkowej przyjemności z uprawiania seksu, każda kobieta ma swobodę wyboru tego, co jest dla niej bliższe i przyjemniejsze. Ze względu na powrót do zdrowia ważne jest, aby wiedzieć, jak zbierać kulki pochwy, co przyniesie największe korzyści. Aby to zrobić, musisz sklasyfikować je nie tylko pod względem kształtu, rozmiaru lub wagi, ale także według materiału, z którego są wykonane.

 1. Kulki lateksowe doskonale nadają się dla tych, którzy dopiero zaczynają ćwiczyć z piłkami, ponieważ ich kształt ułatwia pierwszy trening z nietypowym przedmiotem.
 2. Szklane kule do pochwy wykonane z ekologicznego materiału o całkowicie gładkiej powierzchni.
 3. Metalowe kulki pochwy , gładkie, wykonane ze stali medycznej lub aluminium; najcięższe są używane na drugim etapie treningu.
 4. Jade kulki pochwy będą lepiej nazywane jajkami, ponieważ mają owalny kształt o idealnie gładkiej powierzchni. Są znane medycynie od czasów starożytnych i uważane są za najstarsze kobiece symulatory. Uważa się, że jest to najlepsze kulki pochwy, ponieważ jadeit jest wypełniony pozytywną energią, która wypełni całe ciało kobiety, usunie nagromadzony negatyw i zwiększy witalność.

Jak używać kulek pochwy?

Aby ustalić, jak używać kulek pochwy, musisz zrozumieć, do czego służą. Jeśli mówimy tylko o ostrości seksualnych wrażeń, wtedy wystarczy włożyć kulki do waginy i dobrze się bawić. Kiedy pytanie dotyczy zdrowia, należy wziąć pod uwagę procedurę przygotowania się do pracy z nimi:

 • znajdź właściwe mięśnie i naucz się je czuć i kurczyć, w tym celu musisz kilkakrotnie odciążyć i rozluźnić mięśnie pochwy;
 • nauczyć się redukować jedynie mięśnie pochwy, a nie brzuch lub pośladki;
 • utrzymuj napięcie mięśni pochwy przez dziesięć sekund.

Wszystkie te techniki są przygotowaniem do użycia, dlatego kule nie są jeszcze potrzebne. I tylko po kilku wstępnych treningach. Kiedy zauważysz skurcz mięśni, możesz rozpocząć trening. Wszystkie ćwiczenia, niezależnie od tego, czy używane są kule czy jaja, powinny być wykonywane podczas stania. Rozluźniając mięśnie, wkładaj je do pochwy i początkowo próbuj trzymać je przez dwie minuty. Później w trakcie szkolenia wydłuż czas do 25 minut. Musisz trenować swoje mięśnie każdego dnia.

dlaczego potrzebujesz kulek pochwowych

Ćwiczenia Kegla z kulkami pochwy

W latach czterdziestych XX wieku Arnold Kegel, profesor medycyny z USA, opracował zestaw ćwiczeń, który był pierwotnie adresowany do kobiet po nietrzymaniu moczu, a następnie do wzmocnienia mięśni miednicy i kanału pochwowego. Może to służyć jako odpowiedź na pytanie, do czego jeszcze potrzebne są kulki pochwy.

Ćwiczenia są wywoływane vumbilding . Ćwiczenia z kulkami pochwy według systemu Kegla nie wymagały użycia narkotyków lub ciężkich operacji. Trzy podstawowe ćwiczenia obejmują:

 • kompresja, kiedy trzeba odcedzić mięsień i utrzymać ten stan przez 5-15 sekund;
 • skurcz na przemian z relaksacją;
 • wyrzut, który będzie musiał naciskać, jak przy porodzie.

Podczas jednej lekcji każde ćwiczenie należy wykonać co najmniej dziesięć razy. Musisz trenować dwa lub trzy razy dziennie. Aby osiągnąć trwały efekt, zwiększ liczbę ćwiczeń o pięć co tydzień. Możesz przełączyć się na używanie kuleczek pochwy po stałym wzmacnianiu mięśni.

Jak dbać o piłki pochwy?

Gdy już wiesz, dlaczego używać kulek pochwowych, musisz pamiętać kolejność opieki nad nimi:

 • przed pierwszym użyciem konieczna jest dezynfekcja kuleczek dopochwowych środkiem antyseptycznym;
 • nie zapomnij stale używać smaru dla łatwości przesuwania;
 • po użyciu umyj kulki ciepłą wodą z mydłem;
 • Nie gotuj kuleczek pochwy!