Kiedy wszystko jest nudne, możesz złamać głowę, zastanawiając się, jak zabawiać siebie i ukochaną osobę. Sugerujemy zapoznanie się z jedną z opcji niestandardowego sposobu spędzania wolnego czasu.

Funkcje potrójnego seksu

Seks w trójkącie różni się od tradycyjnej pary, dzięki czemu można zobaczyć partnera z boku, a także pokazać się. Ta metoda jest w stanie nie tylko utrzymać ukochaną osobę, ale także zapewnić mu niezapomnianą przyjemność.

Uprawiając seks w trójkącie, dostaniesz niezapomniane wrażenia w osiągnięciu etapu "lotu" - nie sposób opisać go słowami. Aby zrozumieć pełnię wrażeń uzyskanych podczas seksu trzy, z pewnością trzeba spróbować. Żadne teksty nie są w stanie przekazać mocy emocji nabytych w czasie orgazmu, kiedy nie ma dwóch.

Jak pokazują statystyki, mężczyźni nadmiernie się kończą, gdy są dwie dziewczynki w tym samym czasie. Daje im niesamowitą przyjemność kontemplowania dwóch pieszczotliwych postaci kobiecych. Sam spektakl może sprowadzić człowieka na niebiańskie wyżyny szczęścia. Czyniąc to, uczyni wszystko, co możliwe, aby dostarczyć tym uczuciom te same uczucia. W trio, gdzie przytłaczająca liczba to mężczyźni, najbardziej pożądanym jest pozy, gdy mężczyzna jest z tyłu. W tej pozycji dziewczyna może zapewnić pieszczoty ustnej jednemu mężczyźnie i cieszyć się przyjemnością zapewnioną przez drugiego. Możesz także spróbować seksu z seksem analnym. Ponadto trzeci partner może uczestniczyć w obsesyjnych myślach, że jest kimś ekstra, być w łóżku z czyjąś żoną lub czymś innym. Aby temu zapobiec, dla trójki musisz całkowicie się zrelaksować i działać swobodnie.

Pytając, jak urozmaicić seks z mężem, wielu szuka rekomendacji w sieci. Wyniki nie zawsze są zachęcające, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę zalecanych pozycji.

Wskazówki dotyczące trójkąta

  1. Tradycyjna lokalizacja . Dwie młode panie są ułożone poziomo na łóżku, a mężczyzna zakrywa ciała pocałunkami, nie pozostawiając żadnej z dziewcząt obrażonych.
  2. Następna postawa . Pozycjonowanie pozycji partnera. Następnie człowiek - z powrotem w dół, podczas gdy głowa powinna spoczywać na kobiecie w łonie. Ty tymczasem jesteś na swoim ukochanym, okazując swoją wyższość nad nim. W tej samej sytuacji mężczyzna może wykonywać pieszczoty ustne wobec kobiety, która odgrywa rolę "jeźdźca".
  3. Trzecia opcja . Jedna dziewczyna, leżąc na plecach, czerpie przyjemność z tworzenia męskich dłoni. Drugi, klęczący, jest zadowolony ze standardowego seksu.
  4. W rzeczywistości stwarza dla trójki obfitości. Każdy robi coś odważnego. Zrealizowane fantazje są podwójną przyjemnością.
Jak zdecydować o trójkącie?

Mąż chce trójki, a wątpisz? W tej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie eksperymentu. Musisz zająć wygodną pozycję, zamknąć oczy i zrelaksować się. A teraz wyobraź sobie: całujesz się z piękną dziewczyną lub chłopakiem, dotykając się nawzajem, a mąż pieści cię w tej chwili pasją namiętności. Otrzymujesz podwójną przyjemność, a mężczyzna w tym samym czasie jest najszczęśliwszym stworzeniem w całej galaktyce. Ale jeśli facet chce przymusowo przekonać trójkę do seksu, nie zgadzam się - bez pragnienia, ta akcja jest bez znaczenia.

Jak zorganizować trójkąt?

Pierwszy trójkąt zawsze wywołuje lęk, a jednak ciekawość. Nie martw się i ciesz - nie ma już żadnych reguł.

Zdarza się, że kobiety próbują wyjaśnić swoim mężczyznom znaczenie takich eksperymentów w intymnych związkach. Jeśli już w pełnym głosem krzyczy: "Chcę urozmaicić seks!", To trzeba, jak mówią, skorzystać z okazji. Ta para małżeńska, trójkąt, który jest znany, ma silniejszy i bardziej ufny związek.

Potrójna płeć

Możesz zaprosić jako trzeciego partnera, nie dziewczynę, ale faceta, który jest atrakcyjniejszą opcją dla pięknej połowy ludzkości. Dlaczego dwóch mężczyzn? Kobiety są bardziej wymagające od męskich przedstawicieli - ich ciała wymagają uwagi, troski, obfitości pieszczot. Wyobraź sobie, że jedna osoba całuje i dotyka twojej piersi, podczas gdy inna jednocześnie robi cunnilingus. Inna opcja: ty, siedząc na kolanach jednego faceta, równolegle, loda do innego. W tym samym czasie oba dotykają ciebie ...

Trójkąty mogą przynieść ci nowe przyjemności i emocje, ale jeśli nie możesz sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji w takich okolicznościach, nie powinieneś ryzykować.