Nie wszyscy są zadowoleni z tradycyjnych urządzeń seksualnych. Niektórzy używają takich metod, które lekarze nazywają niebezpiecznymi dla zdrowia, a mianowicie - masturbacją analną.

Pojęcie masturbacji analnej

Stymulacja odbytu pomaga zwiększyć przyjemność seksualną. Ostatnio analny masturbacja zyskał na popularności. Najprostszym sposobem na stymulację jest masturbacja palcem lub specjalnymi wibratorami analnymi, które są niewielkie i mają specjalny design. Rozważmy bardziej szczegółowo tajniki tej techniki.

Jak zaangażować się w masturbację analną?

Przed samym procesem pożądane jest wykonanie lewatywy, w celu uwolnienia odbytnicy. Następnie należy przyjąć najbardziej wygodną pozycję. Pozwoli ci to zrelaksować się i zrozumieć, które metody najlepiej Ci odpowiadają. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieją dwa rodzaje takich pieszczot.

Tak więc masturbacja analna kobiet ma kilka sposobów:

  1. Jest jedna pozycja, w której kobieta leży na plecach, podnosi nogi i rozkłada je w różnych kierunkach. W takim przypadku można nawet łatwo wykonać podwójną penetrację.
  2. W pozycji siedzącej jest pozycja, kiedy dama siedzi dildo , delikatnie wkłada go do odbytu i reguluje głębokość penetracji. Stanowisko to można wypróbować w początkowej fazie, wszystkie inne wymagają obecności pewnych umiejętności i rozwoju odbytu. Nieprawidłowa pozycja może prowadzić do bolesnych wrażeń. Jeśli korzystasz z tych lekcji masturbacji analnej, możesz kompetentnie się przygotować i dobrze się bawić.

A masturbacja analna mężczyzny ma stymulować gruczoł krokowy związany z męskim narządem płciowym.

Wiadomo, że orgazm, w przeciwieństwie do masturbacji analnej, występuje znacznie częściej niż przy prostym stosunku płciowym. Podczas lekcji pożądane jest stosowanie środka smarnego, który jest stosowany do odbytu i wokół niego, jak również do przedmiotu samej stymulacji. Dildo należy powoli wprowadzać do odbytu, więc musisz się zrelaksować tak bardzo, jak to możliwe. Warto zauważyć, że lepiej jest używać specjalnie zaprojektowanych wibratorów, ale można użyć innych bezpiecznych przedmiotów, ale o małej średnicy.

Dla mężczyzn istnieją różne sposoby masturbacji analnej, ale radzimy znaleźć własną, ponieważ nie wszystkie metody mogą ci odpowiadać. W pozostałej części masturbacja z odbytem płci męskiej nie różni się od masturbacji, z wyjątkiem obecności prostaty.

Masturbacja analna kobiet i mężczyzn wymaga użycia specjalnych materiałów. Powinny być niezawodne, więc lepiej nie używać przedmiotów delikatnych lub szklanych. Powinny też być gładkie i pozbawione szorstkości. We wszystkich przypadkach zaleca się stosowanie prezerwatywy lub gumowej rękawicy, ponieważ masturbacja analna za pomocą przedmiotów może uszkodzić odbyt.

Pamiętaj, że pewna część tego tematu musi zawsze pozostać na zewnątrz, w przeciwnym razie może wejść zbyt głęboko i nie wyciągniesz go bez interwencji medycznej. Dlatego lepiej tego nie robić masturbacja analna kobieta używaj materiałów, które mogą całkowicie wejść do odbytnicy. Po raz pierwszy zaleca się stosowanie takich wibratorów, których średnica wynosi jeden centymetr.

Technika masturbacji analnej wymaga obowiązkowego użycia smaru. Odbytnica nie może samodzielnie oddzielić naturalnego smarowania, więc obszar stymulowany musi być smarowany. Możesz użyć domowego lub specjalnego kremu. Odpowiedni jest także wazelina i olej słonecznikowy. Ale przed zastosowaniem jakiejkolwiek substancji, upewnij się, że nie powoduje ona podrażnienia. W końcu odpowiednia masturbacja analna ochroni cię przed uszkodzeniem i pomoże ci uzyskać maksymalną przyjemność.