Ostatnio kultura Wschodu jest coraz bardziej zainteresowana nami, nie ominęła tego zainteresowania i życia intymnego. Technika tantrycznego seksu wykorzystuje specjalne podekscytowanie, które jest wprowadzane do modelu podczas lekcji prowadzonych przez różnych "guru". We współczesnym społeczeństwie pytanie o to, w jaki sposób angażować się w seks tantryczny, jest interesujące tylko z punktu widzenia uzyskania dodatkowej przyjemności ze stosunku płciowego, chociaż tantra obejmuje zjednoczenie nie tylko ciał, ale także dusz.

Technika Tantrycznego Płci

Praktyka ta bierze początek z okresu tuzina i jest techniką samodoskonalenia, do realizacji której jest używana energia seksualna . Klasyczna szkoła tantrycznego seksu postrzega mężczyzn i kobiety jako dwie przeciwstawne boskie zasady. Tak, sam stosunek seksualny ma na celu zjednoczenie tych bardzo duchowych zasad, dlatego partnerzy potrzebują zdolności odczuwania energii przechodzącej przez sushumna (rdzeń kręgowy) przez 7 czakr. Oznacza to, że praktyka tantrycznego seksu wiąże się z wymianą energii, która pomoże partnerom lepiej się poznać, a nawet przyczynić się do poznania świata. Dlatego początkowo tantra była uważana za doktrynę religijną z nieodłącznymi atrybutami hinduskiej tradycji - mantr, medytacje kontrola oddechu itp. W wyniku długotrwałej praktyki partnerzy przejmują takie związki, że staje się możliwe angażowanie się w seks tantryczny na odległość, to znaczy będąc daleko od siebie, mogą wymieniać energię i bawić się bez bezpośredniej stymulacji seksualnej.

Podstawy i postawy płci tantrycznej

Nowoczesność dokonała korekty starożytnych nauk i teraz nikt nie śpiewa przed seksem mantry, ale nadal z praktyką tantryczną pozostały pewne zasady.

Główną zasadą - nie spiesz się, partnerzy powinni starać się cieszyć sobą tak długo, jak to możliwe. Ponieważ w ciągu kilku minut niemożliwe jest odczucie partnera, wymaga to czasu, który uzyskuje się poprzez powstrzymanie ejakulacji. Rezultatem takiego wysiłku jest przedłużony stosunek seksualny (30-90 minut) i przyjemność, równa temu w inny sposób, aby nie otrzymać. Oczywiście można powiedzieć, że nie ma tu nic szczególnego - romantyczne wieczory z długimi pieszczotami nie są odkryciem, każda para może liczyć kilka z nich w swojej historii. Okazuje się, że wszyscy są zaangażowani w seks tantryczny? I tu i tam różnica między tym stosunkiem a zwykłym stosunkiem płciowym jest taka sama jak między gimnastyką a jogą.

Dobrze znany lider duchowy Osho mówi o tantrycznym seksie jako procesie tworzenia, podczas gdy nawykowe intymne związki mają na celu uwolnienie energii, to jest zniszczenie. Dlatego najważniejszą rzeczą w tantrze jest medytacja, długi pobyt. tantryczne pozy seksualne w głębokich uściskach miłości, które nie są rozdzielone nawet po osiągnięciu orgazmu. Uczenie się seksu tantrycznego rozpoczyna się od badania partnera - jego potrzeb i emocji doświadczanych podczas intymności.

Oczywiste jest, że to nie zadziała w żadnej pozycji, więc pozy dla seksu tantrycznego są wybierane w oparciu o możliwość zobaczenia partnera i pieszczoty. Oznacza to, że przy takim stosunku nie będzie dominujących pozycji, takich jak "jeździec" lub "pies-styl". Powinieneś także unikać pozycji ciała, w których powstaje nadmierne ciśnienie, na przykład w przypadku misjonarskim, uczucie ucisku uniemożliwi relaks. Jedna z najlepszych pozycji jest uważana za siedzącą twarzą w twarz, w każdym razie lepiej zacząć od niej, a dzięki zdobywaniu doświadczenia możesz poszukać innych odpowiednich pozycji.