Istnieje opinia, że ​​seks analny jest największym marzeniem wielu mężczyzn, ale nie każda kobieta decyduje się na taki eksperyment. Istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy, mogą występować kompleksy, uprzedzenia wobec tego rodzaju seksu, a może kobieca niewiedza, jak cieszyć się seksem analnym i niezdolnością partnera do jej dostarczenia. Ale te rzeczy można naprawić, najważniejsze jest mieć pragnienie i całkowicie ufać sobie nawzajem.

Jaka jest przyjemność z seksu analnego?

Takiego pytania nie zadała jedna kobieta, uważając seks analny za przyjemny tylko dla mężczyzny. Ale praktyka pokazuje, że angażowanie się w seks analny może być zarówno przyjemnym partnerem, jak i większości, którzy odczuwają przyjemne odczucie tego procesu. Faktem jest, że w pobliżu odbytu znajduje się masa zakończeń nerwowych, które będą zaangażowane podczas pieszczot. Również u wielu kobiet macica jest lekko odchylona do tyłu, co umożliwia stymulowanie punktu G podczas kontaktów seksualnych. Ale musimy pamiętać, że aby czerpać przyjemność z seksu analnego, tylko co trzecia kobieta. I oczywiście nie powinieneś ćwiczyć tego rodzaju seksu z pewnymi problemami z odbytnicą iz nieskromnym rozmiarem partnera penisa.

Jak cieszyć się seksem analnym?

Aby proces przyniósł przyjemność obu, konieczne jest przygotowanie się do seksu. Tak, w filmach pornograficznych partner łatwo wnika w każdą dziurę kobiecego ciała. W życiu, jak rozumiemy, wszystko jest inne. Dlatego lepiej jest rozpocząć penetrację palcem, i tylko wtedy, jeśli nie ma bólu, możesz spróbować wejść do penisa.

Wiele osób uważa, że ​​bólu tutaj nie można uniknąć i posłusznie tolerować. Więc nie możesz tego zrobić! Jeśli czujesz ból, musisz się zatrzymać, ponieważ możesz zrobić sobie przerwę. Przyczyną bólu może być niewystarczające rozluźnienie partnera, więc kontakt analny powinien być uruchamiany tylko wtedy, gdy kobieta znajduje się na szczycie pobudzenia. Aby się zrelaksować, można wziąć kąpiel z olejem aromatycznym. Masaż będzie również dobrym przygotowaniem do seksu analnego.