Pocałunki są różne - przyjazne, spokrewnione, ekscytujące. Cóż, najbardziej ekscytujące pocałunki ukochanej osoby. Takie pocałunki są najbardziej namiętne. Aby się dobrze bawić, musisz się zrelaksować, być pewnym siebie i zrelaksowanym. Jeśli zachowujesz się niegrzecznie lub niedbale, możesz nawet wywołać negatywne emocje u swojego partnera. Cała reszta to techniczna strona pytania.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety uwielbiają pocałunki, podczas gdy każdy wkłada pocałunek coś własnego, próbując wyrazić przy pomocy tak pięknego języka, całej ich czułości, miłości, zamiłowania do partnera. Właściwie, namiętny pocałunek na ustach - to cała sztuka, a aby ją perfekcyjnie opanować, potrzebne są ciągłe treningi i ćwiczenia praktyczne.

Namiętne pocałunki z językiem dla partnera będą jednym z najlepszych dowodów miłości. W końcu czasami słowa mogą być nieszczere, ale pocałunki nie mogą oszukiwać. Aby jednak twoje pocałunki pozostawiły ślad w sercu wybranego za każdym razem, musisz zacząć uczyć się teorii i postępować zgodnie z prostymi wskazówkami.

Namiętny pocałunek z językiem: instrukcje użytkowania

Aby zacząć, zadbaj o świeżość oddechu, powinna być przyjemna. Co ważne - wybierz odpowiedni moment i nie wycofuj się z celu, bez względu na to, jak ekscytujący jest ten krok dla Ciebie. Działaj swobodnie, zrelaksuj się i nie wątp, że wszyscy wiecie, jak. Spróbuj kontrolować swój stan, nawet jeśli bardzo się martwisz. Spójrz na usta partnera i powoli zacznij się do nich zbliżać. Następnie zamknij oczy i całuj ukochaną osobę Twoje ruchy powinny być powolne i ostrożne. Nie od razu próbuj wsunąć język w usta partnera, najpierw delikatnie dotknij jego warg, nie otwierając ust.

Możesz delikatnie przytrzymać partnera za głowę, lekko go masując. Następnie otwórz usta, zacznij badać język jego warg i czubek języka. Twoje ruchy powinny być pewne, ale bez presji i agresywności. Wtedy twój pocałunek płynnie zamieni się w francuski. Ręce nie powinny pozostać bezczynne, przycisnąć do niego partnera, pogłaskać go po plecach. Czujesz, że jego oddech staje się głębszy i bardziej intensywny. Możliwe, że twój partner nie miałby nic przeciwko wzięciu sprawy w swoje ręce, nie odmawiaj mu tej przyjemności.

Wtedy możesz płynnie przejść do namiętnych pocałunków na szyi. Zejdź z warg, następnie idź w górę, przesuń język, pocałuj szyję, możesz nawet lekko ugryźć - co najważniejsze, nie przesadzaj, aby nie pozostawiać siniaków na skórze partnera. Nie zapomnij o innej bardzo wrażliwej części ciała - uszach, możesz ssać płatki, lekko je skubać. Nie pozostawi to Twojej ukochanej obojętności i doda przyprawy.

Pasja będzie stopniowo wzrastać, spróbuj trochę pograć ze swoim partnerem, aby zacząć jeszcze więcej - zmień intensywność pocałunku, nauczyć się jego "języka" w szczegółach za pomocą swojego języka. Co najważniejsze - mimo swoich emocji bądź ostrożny - nie rań z wybranym, unikaj zbyt wiele bardzo namiętne pocałunki trwałe i zdecydowane działanie.

Nie spiesz się. Z reguły nawet bardzo namiętny pocałunek trwa średnio nie dłużej niż 20-30 sekund. Ten czas wystarczy, aby krótko przerwać, ocenić uzyskany wynik i całą sytuację, a następnie kontynuować z nowymi siłami. Kolejna mała wskazówka - nie przesadzaj, staraj się nie opóźniać pocałunku. Jeśli przesadzisz, wtedy pasja może zniknąć, a twój partner może się znudzić tym przedłużającym się procesem. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie tego środka, aby dostarczyć partnerowi i sobie samej przyjemność i przyjemność z jakości.